Автор Тема: Nice try... bitch!  (Прочетена 1376 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен huawei

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 79
  • EVO Karma: 5
  • evo user
Nice try... bitch!
« -: Февруари 20, 2011, 08:22:40 pm »
Най-после някой да опита да открадне и моя героя (вече се чувствам специален  ;-D). Въпросният играч Terca (80 lvl DK), опита много тактично да ме убеди да му дам героя си  :freak: Тъй като явно знае, че се разбирам с Raziel започна разговора като се представи за него. Офертата му беше да му дам акаунта си и той да ми даде неговия за да може понякога да влиза и да гледа как да си направи нещо на ДКто, а и за да мога да му помогна да облече неговия. Обясних му, че не ми се занимава да му обличам героя, но не ми пречи да му дам акаунта да влиза когато иска, и че ще му го напиша в скайп. Отговори ми, че си бил сменил скайпа и да му пиша на новия ***_94 (Raziel не е 94 за следващия път да знаеш). После попитах знае ли как е истинското му име, а той отвърна, че в момента май му се ебавам...  :smart: Не знаеше нито името на Raziel, нито на колко години е, нито как е моето име. Като го попитах Bezkoz ли е отговорът му беше "Не, но Безкоз е много добър warrior" и ме игнорира. Сами си водете изводите дали наистина е Raziel...  ;-D Снимки нямам тъй като имаше много спам около мен, а и в началото, когато каза за какво ми пише, не очаквах, че ще се наложи да снимам. В крайна сметка не очаквах да се налага да правя снимка на разговор с "Raziel"...

P.S - Terca, следващия път поне научи мааалко повече за човека, който се представяш, че си  ;-)
« Последна редакция: Февруари 21, 2011, 10:18:40 pm от huawei »

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: Nice try... bitch!
« Отговор #1 -: Февруари 20, 2011, 10:08:58 pm »
Подрастващите нямат спирачки...
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!

Неактивен noiko21

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 85
  • EVO Karma: -5
  • evo user
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Bezkoz
Re: Nice try... bitch!
« Отговор #2 -: Февруари 21, 2011, 03:11:36 pm »
Fortinbras.....много съжалявам за случелото се,бях дал акк си на друг човек....пречината ми беше че мисля да отказвам Wow,но явно е по добре да си сменя паролата ........ощте веднъж съжалявам :puppyeyes:
Remember your good past,and you will yield an even greater future......Fiveshot

Неактивен HuckGoblin

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 556
  • EVO Karma: 19
  • Истината е в бирата !!!
  • ISP: Optisprint
  • Side: For The Alliance
Re: Nice try... bitch!
« Отговор #3 -: Февруари 21, 2011, 04:08:12 pm »
Незнам какво е станало , но безкоз със сигурност не е подрасващ и не е хлапак  :clover: . Свестен е ,просто не виждам как ще го напише ако е реалния безкоз .
ПС. Навади се с гадове искащи паролите , писна ми някои да ми предлага някакви сделки . Не си давайте паролите на никой , който не познавате лично ..
Huckgoblin <ActOfWar> Tbc <HAKUNA.MATATA !!!>
Goblinn <ActOfWar> Dk - цветарка
Huck <ActOfWar> Shaman - <фен на OPEL , AMD & LEVSKI>

Неактивен The Aspect

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2679
  • EVO Karma: 166
  • Sweet Desire
    • Night Legion
  • ISP: BGLan
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Winlight, Frozenrose
Re: Nice try... bitch!
« Отговор #4 -: Февруари 21, 2011, 04:33:42 pm »
Ами аз го засякох онлайн в скайпа и го попитах , какво става ... човека се изуми и веднага ме попита как може да си смени паролата.
I'm everything you can imagine. And a little more.
   Winlight          Frozenrose          Saladin          Chaoswizard

Неактивен quiver

  • EVOWOW Fan
  • Gladiator
  • *
  • Публикации: 556
  • EVO Karma: -17
  • Side: For The Horde
  • Герой: Berserk
Re: Nice try... bitch!
« Отговор #5 -: Февруари 21, 2011, 04:55:10 pm »
Честно казано ми направи някакво впечатление тия дни,че може да  не е безкоз спря да ме поздравява даже не знаеше,че съм енчантер ,но си помислих че се сърди.
П.С.аз си давам паролата само на ГМ  :woot: :woot: защото така или иначе я знаят да си смениш ацц с някой и да е пълно нали се сещате,че трябва да си дадете и пощата!!!!!!!!!Което никой няма да направа иначе бих си заменил друида за маге.
« Последна редакция: Февруари 21, 2011, 05:01:44 pm от quiver »

Неактивен huawei

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 79
  • EVO Karma: 5
  • evo user
Re: Nice try... bitch!
« Отговор #6 -: Февруари 21, 2011, 10:18:16 pm »
Fortinbras.....много съжалявам за случелото се,бях дал акк си на друг човек....пречината ми беше че мисля да отказвам Wow,но явно е по добре да си сменя паролата ........ощте веднъж съжалявам :puppyeyes:
Внимавай на кого си даваш акаунта  ;-) Слагайте ключ направо на темата. Няма какво повече да обсъждате. Пичът се извини, стига ми  :freak: :clover:

Неактивен Sapphiron

  • EVOWOW Fan
  • Duelist
  • *
  • Публикации: 1035
  • EVO Karma: -96
  • It is too personal....
  • ISP: BTK
  • Side: For The Horde
  • Герой: Sapphiron
Re: Nice try... bitch!
« Отговор #7 -: Февруари 22, 2011, 10:45:19 am »
Не ,че не ви вярвам....но все пак е факт ,че темата е без доказателства.
Щом гмто ви е повярвал и помогнал,ок :clover:
L2P -Learn To Play _!_
I am Paladin