Автор Тема: Наи-вайните неща които трябва да знам за блоод елф паладин и блоод елф рогуе  (Прочетена 6392 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен kaktyc

  • Knight
  • *
  • Публикации: 10
  • EVO Karma: 1
  • evo user
бихте ли ми казали наи важните неща за паладин и рогуе блоод елфове :angel: :angel:

Неактивен valio_

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2399
  • EVO Karma: 171
  • Forum Nightmare
паладин
развива се на холи (линейка) като тук важни са интелекта и спел пауър-а защото е предимно хийлър много устойчив герой трудно умира.използва оръжие за една ръка и щит
на ретрибушън (ретардин) нанася най големи щети ползва оружия за две ръце ужасно ефективен в пвп и пве отношение
протекшън (танкадин) много живот отново използва оръжие за една ръка и щит но поема много по малко вреда отколкото на холи
всяка развитие си има определени бонуси и уникални магийки за левелинг ти препоръчвам ретрибушън за рогуе няма да се обаждам че на лич кинг не сам го кусвал
Blade with whom i lived, Blade with whom now i died,
 serve right and justice one last time, seek last heart of evil, still one life of evil,
 cut well old friend, and then farewell

Неактивен mdae

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 75
  • EVO Karma: 3
  • One sick bastard.
Аз мога да ти кажа, че за крадеца най-важното е ако ходиш по арени е да се вреш в мана кастърите и им спамиш silence на CD ... Най-забавно е на AV когато се завреш и дадеш масов silence на алианските линейки по време на битка с боса..  :freak:
Слабите се стремят към порядък, силните владеят ХАОС-А ...

Неактивен kaktyc

  • Knight
  • *
  • Публикации: 10
  • EVO Karma: 1
  • evo user
Много благодаря и на двамави помогнахте ми ужасно много :up: :up: :angel:

Неактивен SiraoN

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 70
  • EVO Karma: 5
  • evo user
паладин
развива се на холи (линейка) като тук важни са интелекта и спел пауър-а защото е предимно хийлър много устойчив герой трудно умира.използва оръжие за една ръка и щит

Малка поправка забравил си Crit Rating. На WoTLK MP5 не е така ефективно както Intellect и Crit Rating. Според тестовете които съм правил в продължение на седмици трупането на MP5 в геар не е толкова ефективно колкото трупането на Intellect и Crit. Вярно на 3.2 Illumination бива нерфнат, но пак не е ефикасно.

Spell Power-а ти увеличава Healing-a да, но за сметка на реген, а какво един Healer без регена си ? Затова моя съвет за PvE Holy Paladin e не да се набляга на Spell Power с цел "Вижте ме колко много критвам", а да се набляга главно на Intellect и Crit Gear.

Неактивен makpo88

  • Knight
  • *
  • Публикации: 15
  • EVO Karma: -2
  • evo user
според мене шокадина е наи добре нито мислиш за MP5 защтото качваш таланти до джъджмен оф тхе уисе а от холи само до чока г/д така са талантите  32/0/39 аз играя така и е мн ефективно за дуели раид и арени ...!  :smart:
Xermes 80 level blood elf paladin

Неактивен Prahan

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 463
  • EVO Karma: -5
  • evo user
на ретрибушън (ретардин) нанася най големи щети ползва оружия за две ръце ужасно ефективен в пвп и пве отношение
Интересно как всички вече си казвате РЕТАРДин при положение че самата дума е ретрадин.А РЕТАРДин идва от думата retard(което означава пенсиониран). :clover:

Неактивен Corpses

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 389
  • EVO Karma: -4
  • Superkuro
според мене шокадина е наи добре нито мислиш за MP5 защтото качваш таланти до джъджмен оф тхе уисе а от холи само до чока г/д така са талантите  32/0/39 аз играя така и е мн ефективно за дуели раид и арени ...!  :smart:
Dude... you fail.

Неактивен monlew

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 789
  • EVO Karma: -22
  • Panika
Какво ти е ефективното на рейд ?

Неактивен SiraoN

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 70
  • EVO Karma: 5
  • evo user
според мене шокадина е наи добре нито мислиш за MP5 защтото качваш таланти до джъджмен оф тхе уисе а от холи само до чока г/д така са талантите  32/0/39 аз играя така и е мн ефективно за дуели раид и арени ...!  :smart:

Наистина ми е чудно кое ти е ефективното за райд примерно на Кел като държиш Judgement of the Wise при положение че на райд има поне 3 паладина които го имат тоя талант няма да изброявам другите класове които имат Replenishment, а друг е въпроса че хилър няма място на по - малко от 20 yrd  от боса. В арената също немога да разбера кое ти е ефективното. Много ми е чудно като ти скочи отбор с ресто друид в него или един наистина добър Holy Paladin какво ще правиш със тоя ти Шок ?

Неактивен makpo88

  • Knight
  • *
  • Публикации: 15
  • EVO Karma: -2
  • evo user
хх напри си шока и го разучи малко в арени и вс фулл холи пак сум по добре колко пъти съм правил арени вс добри холита ... и според мене е добре може да е деад спец но върши работа
Xermes 80 level blood elf paladin