Автор Тема: Обща информация и разяснение относно свещенниците.  (Прочетена 10624 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен atanas1914

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1347
  • EVO Karma: 35
Хм, може да съм разбрал грешно коментара ти по нагоре, но от ти казваш, че Прийста го ползват само за CoH.. е.. не съм съгласен..
Аз ти казвам за какво го ползват в райдовете в близзард на които съм бил.А за горния коментар-имах предвид, че знам кой е човека и предполагам, че има доста опит и за това няма да ти хареса отговора му, защото по тона, с който си си написал поста, се опитваш да намекнеш, че няма опит.
Моля,не ми пишете ПМ-и свързани с забравени пароли и изчезнали герои!Само МеКеТа и Алеин могат да ви помогнат за това.
http://www.vbox7.com/user:atanas1990?p=allvideos http://www.youtube.com/user/atanas1914
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Deathwing&n=Sothas http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Deathwing&cn=Ldk

Collins

  • Гост
Значи, да се уточним, поста ми беше насочен към крусейдър.. той каза, че прийста НИКОГА няма да бъде МТ хийлър.. и от там моя коментар.. Е може да има опит.. ама да се изкаже така..  :no:

Неактивен Crussader

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 97
  • EVO Karma: -1
За това колко опит имам в 25-тици бъди сигурен,че е в пъти повече от твоя.А до това дали попа ставал за главен лекуващ си в голяма грешка.Приеста хаби най-много мана да хеалва(300-350 мана за флаш"ако критне връща % мана"-100-120=200),приеста флаш 700... греат 1300 паладина 700...а ако както ти казваш да спре да си напални маната за няколко сек,това означава,че си доста в страни от нещата...в райда тези 5-10 сек може да костват смърта на 25 играчи...В райда няма време да мислиш "абе гъза ли ме сърби или просто искам да го почеша"...
Моля пишете по темата не е направена за спорове,а за допълнителна информация към новите играчи или към тези,които имат въпроси относно дадения клас.
 :clover:

Неактивен dae

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 737
  • EVO Karma: -11
  • One sick bastard. Dyxless, The proud one.
Ама ти личат годините опит с поповете ... Най-добрите попове мога само да вметна, че ползват 2 ранка под максималния ранк на Heal защото като направиш елементарни сметки ти излиза по-изгоден от към мана и по-ефективен от към хеал спрямо време за изричане ...  :clover:
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят ХАОСА... A.C.A.B.
If you wake up at a different time and in a different place, could you wake up as a different person ?Тя ми вика "ама аз си имам гадже" ... то и аз си имам телевизор вкъщи, ама ходя на кино нали !?!?!

Неактивен voltas

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 350
  • EVO Karma: 15
Според мен е по важно да се научи да си смяташ heal и да не се overheal забелязал съм, че почти никой не обръща внимание на това, но ако си направите сметката и го смъкнете под 10% и маната ще стига. А колкото до способностите piest може да heal както и raid heal така и main tank heal което никой друг клас не може.

Неактивен Crussader

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 97
  • EVO Karma: -1
"Дае" не искам да те обиждам,но откога играеш играта?Вече няма такива номера от сорта маге на арената да те тарси с 1-ви ранк близард който му взима 200 мана  :doh:,тук каквато и да е 1-ви ранк магия си взима максимума мана,който ще ти вземе на макс ранк..т.е ако на 12 ранк хеал ти иска 1000 мана,то и на 1 ранк ще ти иска толкова.

Collins

  • Гост
За това колко опит имам в 25-тици бъди сигурен,че е в пъти повече от твоя.А до това дали попа ставал за главен лекуващ си в голяма грешка.Приеста хаби най-много мана да хеалва(300-350 мана за флаш"ако критне връща % мана"-100-120=200),приеста флаш 700... греат 1300 паладина 700...а ако както ти казваш да спре да си напални маната за няколко сек,това означава,че си доста в страни от нещата...в райда тези 5-10 сек може да костват смърта на 25 играчи...В райда няма време да мислиш "абе гъза ли ме сърби или просто искам да го почеша"...
Моля пишете по темата не е направена за спорове,а за допълнителна информация към новите играчи или към тези,които имат въпроси относно дадения клас.
 :clover:

Ще ме извиняваш, ама от тук си личи колко знаеш за прийста, връща мана само при OVERHEAL, а не при крит.. кви са тия филми.. таланта се нарича 'Serendipity' виж го, моля те..
И.. в 25ци НЯМА само аз да хийлвам танка.. така че си прави сметките по-добре, моля те..

Priest-a има шанс за Клъркестинг Стейт, когато удари крит.. което reduce-ва маната на следващата магия с 100%.. казвам го чисто информативно..
« Последна редакция: Май 28, 2009, 04:45:54 pm от Collins »

Неактивен dae

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 737
  • EVO Karma: -11
  • One sick bastard. Dyxless, The proud one.
Играя играта от 4 години и малко ... Това за мага ти е грешна инфото, защото в близзард никой не е търсил с 1-ви ранк на магията , просто защото близзарда е направен да ти взима% от маната (еднакъв за нивата на маговете) и ако тук при вас е имало такъв бъг 1-ви ранк да ти взима малко мана ок ... По принцип маговете търсеха с Експлозията на 1-ви ранк защото искаше нищожен процент от маната ...  :clover:
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят ХАОСА... A.C.A.B.
If you wake up at a different time and in a different place, could you wake up as a different person ?Тя ми вика "ама аз си имам гадже" ... то и аз си имам телевизор вкъщи, ама ходя на кино нали !?!?!