Автор Тема: най мирния сервер или да  (Прочетена 12738 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен zelen4uk

  • EVOWOW Fan
  • Emperor
  • *
  • Публикации: 289
  • EVO Karma: 26
Re:най мирния сервер или да
« Отговор #30 -: Август 05, 2009, 02:49:08 pm »
Та значи според вас смисълът на играта е да има "меле"  :blink: Защо не спорехте когато беше ТБЦ , когато всички си говорехме като приятели и я нямаше "спортната злоба" ? Преди когато се срещнеха орда и алианс се казваше едно културно Здравей , а сега всеки бърза да убие другия и да вземе хонор ... Разбирам че времената се променя , играчите са други и не всички са така настроени както преди. Tales of the Past е един интересен филм посветен на играта. Някои които не са го гледали може да изгубят два часа от безценното си време по БГ-та. Може да видите как един съюз променя нещата. Вече не е както преди , но защо постоянно трябва да се спами за "меле"? Ясно е че нямаме хора за БГ. Ясно е че ако влезем в БГ вие си правите хонора , защото ние просто нямаме организацията , която ни е нужна. Може би и това е причината поради която хората не влизат. Поздрави  :clover:
"And shepherds we shall be, for Thee, my Lord, for Thee. Power hath descended forth from Thy hand, that our feet may swiftly carry out Thy command. So we shall flow a river forth to Thee and teeming with souls shall it ever be. In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti."

Неактивен monlew

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 789
  • EVO Karma: -22
  • Panika
Re:най мирния сервер или да
« Отговор #31 -: Август 05, 2009, 04:53:05 pm »
Проблема е, че не по-всяко време на деня има инстанции, не винаги има хора, а с преселването на КРО, се оформи практиката за гилд рънове, а не преди, от времето, когато аз започнах и до 70, The Warchiefs,най-големият гилд, за когото съм чувал, но и на тбц имаше по-широка възможност за инстанции,значки,репутация,дейлита, а сега като репутациите не работят, малките инстанции са ненужни пред накс, а дейлита прави, който има нужните професии.Човек има нужда от някакъв начин да се разтуши по бойното поле.
ПС:Бих играл алианс, но като се замисля, какво имам като орда, и че всичко от начало, при нови и непознати зони за вдигане, някак си, ще е тегаво.Пък и алианса не са малко, просто с отговорите тук, целях(ме) да ви стимулираме по някакъв начин.Все пак и предмети има, пък и си доусвояваш героя, намираш му слаби или силни места.Това е :)

Неактивен mythical_sword

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 383
  • EVO Karma: -43
  • The Lord of the Rings
Re:най мирния сервер или да
« Отговор #32 -: Август 05, 2009, 05:16:02 pm »
Човек има нужда от някакъв начин да се разтуши по бойното поле.
ПС:Бих играл алианс, но като се замисля, какво имам като орда, и че всичко от начало, при нови и непознати зони за вдигане, някак си, ще е тегаво.Пък и алианса не са малко, просто с отговорите тук, целях(ме) да ви стимулираме по някакъв начин.Все пак и предмети има, пък и си доусвояваш героя, намираш му слаби или силни места.Това е :)
Схванал си какво казвам, но за съжаление това няма да промени фактите. Е, утешението за мен е, че всеки път като видя че има БГ се пиша и съм вътре. За съжаление това в 90% е някаква пародия на БГ. Дано да греша но по всичко изглежда, че няма да има промени в статуквото. Да се надяваме, че някои от вдигащите левел алианси ще си падат по БГ. :clover:
пп. Вчера за 5 мин преди крашовете Ордата се предаде в WSG. I can't believe it.
« Последна редакция: Август 06, 2009, 09:25:47 am от mythical_sword »
The Ring yearns to go home, to return to the hand of its Master. They are one, the Ring and the Dark Lord

Неактивен Arthas88

  • Knight
  • *
  • Публикации: 7
  • EVO Karma: 0
  • evo user
Re:най мирния сервер или да
« Отговор #33 -: Август 11, 2009, 10:10:33 pm »
 :down: :down: :down: :down: :down: :down: Супер зле са алианс ,аз играя али и ви казвам....15-25 80-ки онлайн, от тях 98 % НАКС ....и тук таме некой за БГ неможе да се съберат хора за БГ....  А а NAxx да не говориме=

Неактивен zelen4uk

  • EVOWOW Fan
  • Emperor
  • *
  • Публикации: 289
  • EVO Karma: 26
Re:най мирния сервер или да
« Отговор #34 -: Август 12, 2009, 07:44:55 am »
И сме зле защото ходим Наксрамас ?  :loll: Последните няколко дни виждам , че има WSG и това е вечер. А и като сме супер зле , кой те кара да играеш алианс? Имаш свобода на избор , никой не те е задължил да играеш алианс , като не ти харесва мини орда и ще видиш че пак е същото ;) Щом няма желаещи от алианса за батълграунд и ордите остават на сухо.
"And shepherds we shall be, for Thee, my Lord, for Thee. Power hath descended forth from Thy hand, that our feet may swiftly carry out Thy command. So we shall flow a river forth to Thee and teeming with souls shall it ever be. In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti."

Неактивен c3ko

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 88
  • EVO Karma: 3
Re:най мирния сервер или да
« Отговор #35 -: Август 12, 2009, 01:48:20 pm »
Как искате да има ПВП като сички алианси мислят че като се нагрухат с итеми и ще станат много силни.......Постоянно правят едно и също -само тъпи райдове.Преди не беше така но сега  :down: незнам дали шричината е че ги е страх от хордите или просто ги мързи да гледат и само си цъкат на безсмислени райдове.Мен чак ме е срам вече че съм алианс..........
Kai (ActOfWar)- No longer playing WOW...........join the LOL......

Неактивен zelen4uk

  • EVOWOW Fan
  • Emperor
  • *
  • Публикации: 289
  • EVO Karma: 26
Re:най мирния сервер или да
« Отговор #36 -: Август 12, 2009, 03:09:38 pm »
Да , ама сега като влезеш в БГ виждаш 9 от 10 навлечени орди и от всякъде ти удрят по 8к нормално и ти убиват всякакво желание да влезеш в батълграунда 2ри път и за това всеки гледа първо да се облече и после да ходи да се бие.
"And shepherds we shall be, for Thee, my Lord, for Thee. Power hath descended forth from Thy hand, that our feet may swiftly carry out Thy command. So we shall flow a river forth to Thee and teeming with souls shall it ever be. In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti."

Неактивен xukc

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 80
  • EVO Karma: -6
  • user
Re:най мирния сервер или да
« Отговор #37 -: Август 12, 2009, 06:24:17 pm »
Лошо няма , обличайте се , ама колко време се облича , тоя алианс, аз съм от сравнително новите играчи тук и смея да кажа , че съм облечен на макс (пве) от Накс, и това се случи точно за 1 седмица, след като станах 80 лвл. Причината изобщо да няма пвп , въобще не е в това, че искате първо да се облечете, просто "манталитета" на повечето играчи си е такъв. Явно не са усетили истински "тръпката" от ПвП-то.
« Последна редакция: Август 13, 2009, 06:43:19 pm от xukc »
Ironya
<Destiny>

Неактивен Arthas88

  • Knight
  • *
  • Публикации: 7
  • EVO Karma: 0
  • evo user
Re:най мирния сервер или да
« Отговор #38 -: Август 13, 2009, 07:10:40 am »
как да се облека като никои не те зима на на раид.
ПРИ4ината е 4е не сте от една гилдия.... аз нема заради една истанция да си сменя гилда е*аси

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Re:най мирния сервер или да
« Отговор #39 -: Август 13, 2009, 07:25:49 am »
как да се облека като никои не те зима на на раид.
ПРИ4ината е 4е не сте от една гилдия.... аз нема заради една истанция да си сменя гилда е*аси
Ами твоята гилдия защо не те е облякла ?
Ще се усетите ама късно, че плюса да си в гилдия не е допълнителния надпис в инфото на героя ви.

Неактивен mythical_sword

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 383
  • EVO Karma: -43
  • The Lord of the Rings
Re:най мирния сервер или да
« Отговор #40 -: Август 13, 2009, 09:20:33 am »
как да се облека като никои не те зима на на раид.
ПРИ4ината е 4е не сте от една гилдия.... аз нема заради една истанция да си сменя гилда е*аси
Като гледам нашите от гилдията правят 2 райда в Naxxramas в интервала 21.00-02.00 часа всеки ден. И броят часовете през които босовете трябва да се появят. Толкова са се облекли, че за един итем най-често roll(ва)един, рядко двама. Или се обира за disenchant. Една гилдия, в която не играчите не се подпомагат взаимно за да са облечени по-добре, да им е по-комфортно.......no comment. Трябва сам да си отговориш на следните въпроси: А защо не ме взимат? Само с мен ли става така? Те ходят ли в инстанциите и колко често? Доколко е оправдано да съм в такава гилдия и какво печеля /губя като неин член?
Сигурен съм, че ще намериш правилното за теб решение. Приятна игра.  :clover:
« Последна редакция: Август 13, 2009, 10:57:58 am от mythical_sword »
The Ring yearns to go home, to return to the hand of its Master. They are one, the Ring and the Dark Lord

Неактивен zelen4uk

  • EVOWOW Fan
  • Emperor
  • *
  • Публикации: 289
  • EVO Karma: 26
Re:най мирния сервер или да
« Отговор #41 -: Август 14, 2009, 02:01:07 pm »
А относно това че сме били супер зле относно бой фракция вс фракция ордите да не би да са на ниво като са толкова големи за какво 80 левел бие 30 левел ? Защото алианса е убил хордата и хордата извика най-облечения човек от гилдията си , идва и се прави на голям ! Писнало ми е от такива глупаци които се имат за велики и непобедими като убиват някой с 50 левела по-малък от тях ! Може и вие да се вземете малко в ръце ... така де не може да съм 35-ти левел и да дойдат 80 ; 38 ; 42 левел и всички да ме бият едновременно. То ако ще е така да се съберем няколко 80тки и да отидем да бием и ние хорди с 50 левела по-малки от нас ...
Знам че поста ми не е за тук , но все някъде трябва да е , а тук хордите са големите...
Ето една снимка на този ПРОФЕСИОНАЛИСТ Endless! Пич не те знам на колко си и какъв ти е манталитета обаче си в голяма грешка ... Мислиш се за голям ли ? Нека ГМ-те да въведат някакво наказание за такива ... Ресвам се и ме килва , както можете да видете с Arcane Explosion. Просто не се търпи. Човек не може 1 левел да вдигне на спокойствие без някой надут пуяк да го убие ... Чакам развитие по въпроса :)  :clover:
« Последна редакция: Август 14, 2009, 02:55:23 pm от zelen4uk »
"And shepherds we shall be, for Thee, my Lord, for Thee. Power hath descended forth from Thy hand, that our feet may swiftly carry out Thy command. So we shall flow a river forth to Thee and teeming with souls shall it ever be. In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti."

Неактивен TakeIt

  • Knight
  • *
  • Публикации: 15
  • EVO Karma: 1
  • evo user
Re:най мирния сервер или да
« Отговор #42 -: Август 14, 2009, 06:59:52 pm »
Дам това определено  не ми прилича на ПвП сървар , сега след Ъп-а се бъгнахан Бг-тата , не че преди се играеха много , ама те имаше от време на време а сега ... Гледам и арени почнаха да се играят по рядко , и кое му е ПвП-то дуелите пред ОГ и СВ ? Само с емблемки от нахх за хеатфул не става ... трябва практика , още по-зле с ПвЕ дрешки без ресилианс тръгнали по арени и бг-та .... е мн ясно че ще ти вкарват яко дмг ... Все пак както казах дрехите не са всичко трябва практика . Неможе да си ми гриндил емблеми в нахх седмици наред зимаш си хеатфул геар-а , събуждаш се един ден и си викаш '"вече почвам ПвП да играя" . А то като гледам повечето с ПвЕ дрешките от нахх играят ... кефят се правят повече дмг ... А ресилианс   и 100 няма ... :no:

Неактивен N0MAD

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 554
  • EVO Karma: -31
  • Love me,hate me,you won't break me
Re:най мирния сервер или да
« Отговор #43 -: Август 15, 2009, 08:25:01 am »
а 9000 да ти прасне шаман на 360 резилиънс как ти се струва
пробвах и без резилиънс и пак толкова ми удари
пък и маговете имат малко завишен damage
зелен маг ми бие по 8000 arcane barrage

Неактивен monlew

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 789
  • EVO Karma: -22
  • Panika
Re:най мирния сервер или да
« Отговор #44 -: Август 15, 2009, 09:27:42 am »
Вате, нали знаеш, че ако например в тбц си имал 500 резилийънс, на лич кинга имаш 250.Промяната е въведена от самия лич кинг, и за да не ти боли от героите ти трябва поне едно 500.В следващия пач мисля, има промяна в системата, където ще се усети намаленият демидж.