Автор Тема: Honor system ?  (Прочетена 4863 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен xukc

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 80
  • EVO Karma: -6
  • user
Honor system ?
« -: Юли 14, 2009, 11:54:32 am »
Реших да постна тази тема, защото неможах сам да си дам отговор на един въпрос, които ме "гложди" от както играя в този сървър , а именно "Занижен ли е хонора които се получава при убиисвтата тук или на мен така ми се струва ?"

Много рових из Wowiki, Thotbot , Wowhead , и официялните форуми на Близз и никаде неможах да намеря отговор на този въпрос , а именно : "Колко хонор се дава на 1вс1 кил." (ще помоля някои които е играл/играя в близард  да каже)
Тук за 1vs1 кил системата дава 25 хонор. Струва ми се, че е твърде малко. Наповечето места където съм играл , за 1вс1 се дава 100 хонор, като ако убиваш пак същия противник, всеки следващ кил намалява с 10, и така докато след 10 убиства на един и същи противник (без да сте в парти с някои, без да има някои около вас , чист бой 1вс1), той спира да дава хонор.

Бих искал някои, които игарае или е играл в Близз , да ни осветли по въпроса, и евентуално ако съм прав , да помоля Алеин ако е възможно  , и тук да се фиксне. Така ще се стимулира малко PvP-то , което е доста "умряло" в Ево.
Както повечето знаят един сносен pvp item струва от 40 000 до 60 000 хонор, тук с това темпо на правене на Бaтълграунди и с тази хонор система , за коледа може и да се сабере за 1 item от pvp honor shop-а .
Ironya
<Destiny>

Неактивен Prokaza

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 74
  • EVO Karma: -7
  • evo user
Re:Honor system ?
« Отговор #1 -: Юли 14, 2009, 12:07:15 pm »
Ем аз незнам как е точно системата ама ся 1 pala ми даде 45 honor  :confused: На теб незнам защо ти е дало 25!?

Неактивен xukc

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 80
  • EVO Karma: -6
  • user
Re:Honor system ?
« Отговор #2 -: Юли 14, 2009, 12:18:55 pm »
Както казах , вече става въпрос (питам за) за идеалния случай, когато двамата противници са 80 лвл, не са в парти с никои , на кръвта им е на макс, и преди да се сбият не са атакували моб , защото всички тези фактори имат влияние в/у това колко хонор ще получиш .
Ironya
<Destiny>

Неактивен Sparrow

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 945
  • EVO Karma: -49
  • Mithrandir's Follower
Re:Honor system ?
« Отговор #3 -: Юли 14, 2009, 12:50:45 pm »
А на мен на едно убийство ми даде 69? Зависи от фактори, но със сигурност не зависи дали са атакували моб.
« Последна редакция: Юли 17, 2009, 09:46:26 pm от Sparrow »
Master of doom, by doom mastered! - Nienor Niniel for Turin Turambar Dagnir Glaurunga.
As long as we are alive we will hope! - Gandalf.
...and Tolkien shall never die! - Me.

Goio

  • Гост
Re:Honor system ?
« Отговор #4 -: Юли 14, 2009, 11:20:51 pm »
Никой не може да каже тука как стоят нещата :) , просто много бъгове има във формулите и никой не може да ги оправи - само близз разработчиците може би :)!

Неактивен monlew

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 789
  • EVO Karma: -22
  • Panika
Re:Honor system ?
« Отговор #5 -: Юли 17, 2009, 06:43:14 pm »
Зависи от това кой левъл е противника, дали се бие с моб.Ако се бие с моб хонора се поделя между теб и моба.

Неактивен Sparrow

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 945
  • EVO Karma: -49
  • Mithrandir's Follower
Re:Honor system ?
« Отговор #6 -: Юли 17, 2009, 09:47:12 pm »
Това сарказъм ли беше? Защото бих човек, който го нападна моб и взех 69 хонор... Убих го след 15 минути без да бие моб и пак 69 хонор. Ама не разбрах сарказъм ли беше....
« Последна редакция: Юли 18, 2009, 11:18:39 am от Sparrow »
Master of doom, by doom mastered! - Nienor Niniel for Turin Turambar Dagnir Glaurunga.
As long as we are alive we will hope! - Gandalf.
...and Tolkien shall never die! - Me.

Неактивен monlew

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 789
  • EVO Karma: -22
  • Panika
Re:Honor system ?
« Отговор #7 -: Юли 18, 2009, 08:56:39 am »
Аз ти казвам каква е тероията.Преди беше нещо следното, определяно по някои показатели:

- Левъл
- Парти
- Бой с моб
-
И не дава хонор при:
- Слизане от wind rider след 30 секунди
- След логване, до 30 секунди
- Сикнес

Знам само сухата теория, а това,че в ЕВО може да е с главата нагоре.Без нерви  :clover:


Неактивен Muse

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 55
  • EVO Karma: 0
  • Eyes are filled with lust to kill
Re:Honor system ?
« Отговор #8 -: Юли 26, 2009, 09:16:37 am »
Аз мисля че в действителност е намален най-малко на половина.В други private blizz сървъри 2x rate xp ми дава 100 както казваш но се е случвало и  120-140 ..разбира се след 3-4 убийства към 70-80.Дано някой който е играл  в истински близ да постне нещо някаква инфромация че алейн да може да го фиксне.
Silence..needed

Неактивен Corpses

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 389
  • EVO Karma: -4
  • Superkuro
Re:Honor system ?
« Отговор #9 -: Юли 26, 2009, 09:51:50 am »
Аз мисля че в действителност е намален най-малко на половина.В други private blizz сървъри 2x rate xp ми дава 100 както казваш но се е случвало и  120-140 ..разбира се след 3-4 убийства към 70-80.Дано някой който е играл  в истински близ да постне нещо някаква инфромация че алейн да може да го фиксне.
В кро беше 3x ... По прости сметки излиза че тук си е 1x oO
« Последна редакция: Юли 26, 2009, 09:55:48 am от Corpses »

Неактивен Rogueasassin

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 77
  • EVO Karma: -1
Re:Honor system ?
« Отговор #10 -: Юли 27, 2009, 08:15:12 pm »
ок,начи зависи от ранка на противника,който убиеш,но за съжаление махнаха системата с ранкове още от началото на ТБК и така всеки,който има герой след този момент е Private(поне за ордата) и дава по 1 honor point,но на ево се начислява все едно си убил High Warlord,защото с толкова малко хора по 1 honor няма да си доникъде.И въобще не са си играли с увеличаване.По-добре е така,макар че преди наистина в ево даваше по 120,но беше много отдавна.
« Последна редакция: Юли 27, 2009, 08:18:07 pm от Rogueasassin »

cycnus

  • Гост
Re:Honor system ?
« Отговор #11 -: Септември 11, 2009, 03:15:51 pm »
Зависи от lvl на противника и статистиките му както и от кръвта му.Ако ти си 80 lvl и килнеш 15 lvl няма да ти даде honor,ама ако ти 1-ви и убиеш 15 (пример) ще ти даде примерно 100 хонор,но ако си на неговия lvl ще ти даде по-малко.

Зависи от lvl му,твоя lvl и статистиките на 2-мата.Едва ли някой ще ти отговори точно по колко получаваш на еди къв си kill

Неактивен BulgarianSS

  • EVOWOW Fan
  • Challenger
  • *
  • Публикации: 2655
  • EVO Karma: -87
  • Искам да стигна -1000 репутация !
    • Star Gate of EvO
  • ISP: Pernik Lan
  • Side: For The Horde
  • Герой: Skins
Re:Honor system ?
« Отговор #12 -: Септември 11, 2009, 04:56:01 pm »

Както повечето знаят един сносен pvp item струва от 40 000 до 60 000 хонор, тук с това темпо на правене на Бaтълграунди и с тази хонор система , за коледа може и да се сабере за 1 item от pvp honor shop-а .

Honor се събира много бързо на БГ-тата,ти какво искаш от едно убийство и да да си събереш цял сет ли?  :doh:
Системата със хонора е добра,в PvP 80 vs 80 при победа - 45 honor,в БГ - 8,10,12 - 40 различно от BG-то...
Спрете да се оплаквате,колкото по-трудно,толкова по-добре...  :excl:
Една молба към екипа,постарайте се да тръгнат и останалите BG-та - супер интересни са...
"Stay Foolish, Stay Hungry"