Автор Тема: For The Horde!  (Прочетена 13964 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re:For The Horde!
« Отговор #30 -: Юни 01, 2009, 09:06:43 pm »
Кой мислел за коментари , на сяка тенджера мерудията  :freak:
Извинявай ама дарнасус като го нападнаха минаваше 2.30 ( имам предви 2.30, другото е 14.30 ) Аз от 1 седмица предимно чета от колкото пиша  :no: Айде,  нмз просто исках да отбележа че много хора завиждат на донаторите  :angel: Няма да пиша повече в тая тема  :redface:

Неактивен Sparrow

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 945
  • EVO Karma: -49
  • Mithrandir's Follower
Re:For The Horde!
« Отговор #31 -: Юни 01, 2009, 09:50:42 pm »
Завиждат те. Да ми дойде донатор на мейджа с ринга да ме трепе колкото иска. Малко от това малко от онова и манджата готова. Дарнасус са го нападали в 2:30 АМ, ама дарнасус да не е нападан 1 път бе. Все гледате да се промушите там където може да отстоявате напразни позиции. +Това вие бяхте първите, които правехте тия неща в 3 часа да идвате и да трепте Трал. Аа и помня когато Трал имаше 500 лайф как идваше се някой роуг трепеше го и се хвалеше на цяла Европа как убил бос със 500 лайф и си зел 400 хонор и 30 голд.
Master of doom, by doom mastered! - Nienor Niniel for Turin Turambar Dagnir Glaurunga.
As long as we are alive we will hope! - Gandalf.
...and Tolkien shall never die! - Me.

Неактивен N0MAD

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 554
  • EVO Karma: -31
  • Love me,hate me,you won't break me
Re:For The Horde!
« Отговор #32 -: Юни 01, 2009, 09:54:04 pm »
да тогава никой не ходеше да бие боса в ТБ по незнайни причини може би 1 200 000 ХП с които разполагаше и знаеха че ще им влезем изотзадзе рано или късно пък трал можеше да си АФК и с аурата или на друида Thorns да го обиеш

Неактивен Xdiv

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 264
  • EVO Karma: -27
Re:For The Horde!
« Отговор #33 -: Юни 08, 2009, 07:14:09 pm »
Напоследък опитите за падане на Стормуинд са доста неуспешни.The Exodar също опитахте, но без успех :clover: :freak:
...избери си план, избери си вход, избери си нещо и спри да бъдеш идиот, не разбираш, че за тебе хвърляме пот...

Неактивен Sparrow

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 945
  • EVO Karma: -49
  • Mithrandir's Follower
Re:For The Horde!
« Отговор #34 -: Юни 08, 2009, 08:18:25 pm »
Така е. Просто, хората вече станаха като преди. Никой не гледа тръпкато от играта, а само хонора. Нали чаткате, че не им е за босовете... То квото беше беше. Сега на късмет само може да се убие бос. Нито вие Трал, нито ние вашите може да убием. Макар че има изключения. Малко по-голяма организираност и на 2те страни трябва. Само че ордата винаги е била по-наперена, ама рядко потвърждава думите си. The Almighty "Веселия Роджър" вече не искат да ходят с нас. Има само някои индивиди, които толерират и другите гилдии. Вчера ми спореха, че съм ги мразел и нямал съм да им помагам... Отговора ми беше, че те самите правят ние да ги дискриминираме. Все пак, ако те не ни държат далече от себе си, едва ли ние ще реагираме с лоши отзиви срещу тях.
Master of doom, by doom mastered! - Nienor Niniel for Turin Turambar Dagnir Glaurunga.
As long as we are alive we will hope! - Gandalf.
...and Tolkien shall never die! - Me.

Неактивен N0MAD

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 554
  • EVO Karma: -31
  • Love me,hate me,you won't break me
Re:For The Horde!
« Отговор #35 -: Юни 08, 2009, 09:44:20 pm »
Така е. Просто, хората вече станаха като преди. Никой не гледа тръпкато от играта, а само хонора. Нали чаткате, че не им е за босовете... То квото беше беше. Сега на късмет само може да се убие бос. Нито вие Трал, нито ние вашите може да убием. Макар че има изключения. Малко по-голяма организираност и на 2те страни трябва. Само че ордата винаги е била по-наперена, ама рядко потвърждава думите си. The Almighty "Веселия Роджър" вече не искат да ходят с нас. Има само някои индивиди, които толерират и другите гилдии. Вчера ми спореха, че съм ги мразел и нямал съм да им помагам... Отговора ми беше, че те самите правят ние да ги дискриминираме. Все пак, ако те не ни държат далече от себе си, едва ли ние ще реагираме с лоши отзиви срещу тях.

Има някой индивиди които даже при първа възможност биха лекували алианса само и само да ни направят мръсно или отбратното ще ни оставят само да се оправяме и най-спокойно ще се ометат.Макар да се намират рядко но се намират истинки спортсмени които биха ти помогнали
« Последна редакция: Юни 08, 2009, 10:08:55 pm от N0MAD »

Неактивен Sparrow

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 945
  • EVO Karma: -49
  • Mithrandir's Follower
Re:For The Horde!
« Отговор #36 -: Юни 14, 2009, 04:21:37 pm »
Стана якото меле днеска. И още продължава. Добре.. едно не мога да разбера. Как 20 човека изринахме 30 при положение, че дори не се бяхме групирали?
Master of doom, by doom mastered! - Nienor Niniel for Turin Turambar Dagnir Glaurunga.
As long as we are alive we will hope! - Gandalf.
...and Tolkien shall never die! - Me.

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re:For The Horde!
« Отговор #37 -: Юни 14, 2009, 08:22:38 pm »
20 зомбита срещу 30 човека , хората мрат , зомбитата не  :freak:

Do It

  • Гост
Re:For The Horde!
« Отговор #38 -: Юни 26, 2009, 12:42:50 am »
Четох някои уникални глупости!  :doh:

Ордата бие заради по-добрата си организация. Аз мисля, че войната в играта е начин да се види кой е по-добър, по организиран и по дисциплиниран. Може и без обиди, нали?

Аре със здраве и FOR THE HORDE!!!

Неактивен Xdiv

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 264
  • EVO Karma: -27
Re:For The Horde!
« Отговор #39 -: Юли 10, 2009, 07:35:50 pm »
FOR THE ALLIANCE!!!  :freak: :freak: :freak:Макарче напоследък на WSG алианса е доста не организиран...Не можем се саберем 10 свестни играча :clover: :confused:
...избери си план, избери си вход, избери си нещо и спри да бъдеш идиот, не разбираш, че за тебе хвърляме пот...

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re:For The Horde!
« Отговор #40 -: Юли 10, 2009, 10:09:34 pm »
Ние не можем да се съберме 10, че да говорим за свестни :) Обаче браво на хордите за организацията и както в тръгнало и аз скоро ще викам For the horde :D

Неактивен Xdiv

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 264
  • EVO Karma: -27
Re:For The Horde!
« Отговор #41 -: Юли 13, 2009, 11:09:09 am »
Аз се нервя... 10 човека ми викат аре WSG отиам 5вс10...Пиша WORLD чанъла ама няма никой кои то да защити честа на алинаса.Това е една неорганизирана франкция и си мисля за хорде  :clover:
...избери си план, избери си вход, избери си нещо и спри да бъдеш идиот, не разбираш, че за тебе хвърляме пот...

Неактивен mythical_sword

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 383
  • EVO Karma: -43
  • The Lord of the Rings
Re:For The Horde!
« Отговор #42 -: Юли 13, 2009, 02:29:00 pm »
Аз се нервя... 10 човека ми викат аре WSG отиам 5вс10...Пиша WORLD чанъла ама няма никой кои то да защити честа на алинаса.Това е една неорганизирана франкция и си мисля за хорде  :clover:
Аз бях шестия. И седем да бяхме, численото превъзходство пак си казва думата. Mission impossible. Но вече съм свикнал на дефанзивна игра. :clover:
The Ring yearns to go home, to return to the hand of its Master. They are one, the Ring and the Dark Lord

Неактивен Corpses

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 389
  • EVO Karma: -4
  • Superkuro
Re:For The Horde!
« Отговор #43 -: Юли 13, 2009, 03:19:50 pm »
Аз се нервя... 10 човека ми викат аре WSG отиам 5вс10...Пиша WORLD чанъла ама няма никой кои то да защити честа на алинаса.Това е една неорганизирана франкция и си мисля за хорде  :clover:
Не е само до организацията... просто повечето нямате никъв трейнинг в областта на масовото (или въобще) пвп и сега си проличава, но не го приемате.

Неактивен mythical_sword

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 383
  • EVO Karma: -43
  • The Lord of the Rings
Re:For The Horde!
« Отговор #44 -: Юли 13, 2009, 04:01:01 pm »
Не е само до организацията... просто повечето нямате никъв трейнинг в областта на масовото (или въобще) пвп и сега си проличава, но не го приемате.
Не приемай поста ми като нападка, но би ли показал трейнинга си срещу двукратно превъзхождащ те противник. Тогава ще оправдаеш напълно ника си - Corpses. В битките 10 vs 10 сме равни.
The Ring yearns to go home, to return to the hand of its Master. They are one, the Ring and the Dark Lord