Автор Тема: For The Horde!  (Прочетена 13886 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Sparrow

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 945
  • EVO Karma: -49
  • Mithrandir's Follower
For The Horde!
« -: Май 10, 2009, 03:09:08 pm »
Отново направихме за смях организацията на алиансите. Изнесохме краля на Стормуинд и Айрънфордж. Сега трепем Тиранде, а следващия е краля на драенеите. Честита загуба, заради показана неорганизираност.
Master of doom, by doom mastered! - Nienor Niniel for Turin Turambar Dagnir Glaurunga.
As long as we are alive we will hope! - Gandalf.
...and Tolkien shall never die! - Me.

Неактивен N0MAD

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 554
  • EVO Karma: -31
  • Love me,hate me,you won't break me
Re:For The Horde!
« Отговор #1 -: Май 10, 2009, 03:33:38 pm »
ние така ги изнесохме само дето без Айрънвордж 4ма
имаше един дрейней шаман доста си поприказвахме

Неактивен Sparrow

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 945
  • EVO Karma: -49
  • Mithrandir's Follower
Re:For The Horde!
« Отговор #2 -: Май 10, 2009, 03:43:12 pm »
След жалкия опит да ни спрат, алиансите използваха момента да нападнат нашите хора. Но това така и не се осъществи. Жалка групичка от Дет Найти, Прийст и Уориър нападнаха UC. Бяха изринати за секунди и естествено града ни остана защитен. Честито на всички с мечките, много са готини. Хайде приятна игра.
Master of doom, by doom mastered! - Nienor Niniel for Turin Turambar Dagnir Glaurunga.
As long as we are alive we will hope! - Gandalf.
...and Tolkien shall never die! - Me.

Неактивен gecatta

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 112
  • EVO Karma: -8
Re:For The Horde!
« Отговор #3 -: Май 10, 2009, 04:21:52 pm »
Отново направихме за смях организацията на алиансите. Изнесохме краля на Стормуинд и Айрънфордж. Сега трепем Тиранде, а следващия е краля на драенеите. Честита загуба, заради показана неорганизираност.
Браво, браво я погледни надолу да не си получил ерекция от кеф?

Неактивен daylight

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 130
  • EVO Karma: 37
Re:For The Horde!
« Отговор #4 -: Май 10, 2009, 05:17:14 pm »
Хе-хе. Получил е май. 7-8 80'ти левел хорди и няколко 70+ срещу 2 80'ки алианс и 3-4 65-70'ти левел. Това си е направо оргазъм  :up:

Freakazoid

  • Гост
Re:For The Horde!
« Отговор #5 -: Май 10, 2009, 06:17:13 pm »

Неактивен Sparrow

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 945
  • EVO Karma: -49
  • Mithrandir's Follower
Re:For The Horde!
« Отговор #6 -: Май 10, 2009, 06:38:57 pm »
Ха. Смешници, само знаете да убиждате, защото няма с какво друго да защитите честта си.
Master of doom, by doom mastered! - Nienor Niniel for Turin Turambar Dagnir Glaurunga.
As long as we are alive we will hope! - Gandalf.
...and Tolkien shall never die! - Me.

Неактивен gecatta

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 112
  • EVO Karma: -8
Re:For The Horde!
« Отговор #7 -: Май 10, 2009, 06:43:46 pm »
Ха. Смешници, само знаете да убиждате, защото няма с какво друго да защитите честта си.
Изчакай още няколко дена ще защитя каквото искаш рицариьо за ся що не отидеш на кръглата маса да си оползотвориш ерекцията

Неактивен atanas1914

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1347
  • EVO Karma: 35
Re:For The Horde!
« Отговор #8 -: Май 10, 2009, 07:15:37 pm »
ТОВА Е ПРОСТО ИГРА!!!ОМГ!Вземете се в ръце бе хора.Каква чест, какви 5 лева?! Ако денят Ви се осмисля от това колко боса или "противници" сте убили, положението е трагично.Моля Ви се, правете разлика между действителност и игра. :chair: :doh:

Offtopic: Пише се "Обида".
Моля,не ми пишете ПМ-и свързани с забравени пароли и изчезнали герои!Само МеКеТа и Алеин могат да ви помогнат за това.
http://www.vbox7.com/user:atanas1990?p=allvideos http://www.youtube.com/user/atanas1914
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Deathwing&n=Sothas http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Deathwing&cn=Ldk

Неактивен gecatta

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 112
  • EVO Karma: -8
Re:For The Horde!
« Отговор #9 -: Май 10, 2009, 10:10:21 pm »
Jacki то за тях играта е да се заяждат 1 с друг във форума, а не WoW-a
Нямах намерение да се заяждам, просто е дразнещо, когато разни такива тръгнат да се праят на мъже, когато са в отношение 2:1 :clover:

Неактивен Crussader

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 97
  • EVO Karma: -1
Re:For The Horde!
« Отговор #10 -: Май 11, 2009, 11:09:39 am »
Незнам кога сте нападнали столиците но world defence неработи определено както и да е честито на печелифшите :):) :clover: :up:

Panika

  • Гост
Re:For The Horde!
« Отговор #11 -: Май 11, 2009, 01:55:25 pm »
Идеята на елве беше да ви стимулира малко като че ли.

Неактивен Sparrow

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 945
  • EVO Karma: -49
  • Mithrandir's Follower
Re:For The Horde!
« Отговор #12 -: Май 11, 2009, 03:27:17 pm »
Идеята на елве беше да ви стимулира малко като че ли.
Паника е прав. Нямах за цел да ви обиждам,а да покажа, малко или много, че не ви пука особено. А за Джак ще кажа...
1. На въпроса "Каква чест, какви 5 лева?!" ще отговоря така: В реалния живот чест няма, дай поне във виртуалния да се залъгваме, че съществува. Половината неща от тези, които правиш в УоУ, не можеш да ги направиш в живота. Къде другаде ще пребиеш тия дето те дразнат. Никъде... +тва така няма и пострадали, поне физически.
2. "Ако денят Ви се осмисля от това колко боса или "противници" сте убили, положението е трагично." И тук си в грешка. Денят ми не се осмисля от това. Играта ми се осмисля от това. А колко трагично е погледни точка 1. Като няма къде другаде то поне в УоУ да може. То и затова УоУ е толкова играна игра... защото те привлича с това, че ти си там.
Master of doom, by doom mastered! - Nienor Niniel for Turin Turambar Dagnir Glaurunga.
As long as we are alive we will hope! - Gandalf.
...and Tolkien shall never die! - Me.

Stormscream

  • Гост
Re:For The Horde!
« Отговор #13 -: Май 25, 2009, 01:32:48 pm »
Къде другаде ще пребиеш тия дето те дразнат. Никъде...
Дали няма да е никаде а?

Неактивен Sparrow

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 945
  • EVO Karma: -49
  • Mithrandir's Follower
Re:For The Horde!
« Отговор #14 -: Май 25, 2009, 02:55:29 pm »
Първо - Да, никъде. Ела ме намери и ме набий като искаш. Второ - Не вади от контекста.
Master of doom, by doom mastered! - Nienor Niniel for Turin Turambar Dagnir Glaurunga.
As long as we are alive we will hope! - Gandalf.
...and Tolkien shall never die! - Me.