Автор Тема: Lich King 25 man Normal / Invasion.  (Прочетена 9877 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен confuze

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 155
  • EVO Karma: -19
Re: Lich King 25 man Normal / Invasion.
« Отговор #30 -: Февруари 23, 2012, 05:42:10 pm »
Написах на Володя начина, по който стана тоя ачивемент, и искренно го моля да пробват, защото знам че щестане, ако стане бих искал да бъде наказан Отикз за клевета и натопяване с цел банн  :clover:
Разясни моля те този невероятен начин, нека видя в каква голяма грешка и заблуда сам...

Problem

  • Гост
Re: Lich King 25 man Normal / Invasion.
« Отговор #31 -: Февруари 23, 2012, 06:10:30 pm »
тази тема, в която е сниман райда липсва 1 клас ( за вашия райд говоря )

Неактивен confuze

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 155
  • EVO Karma: -19
Re: Lich King 25 man Normal / Invasion.
« Отговор #32 -: Февруари 23, 2012, 07:04:33 pm »
Какво толкова ще направят няколко hunter-a за да спасят целия raid? Някак си ми е трудно да повярвам, че ще излезете с супер революционен начин за биене още 1вия път без даже да сте го сваляли на 10 normal ;/

Неактивен nettshow

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 682
  • EVO Karma: -16
Re: Lich King 25 man Normal / Invasion.
« Отговор #33 -: Февруари 23, 2012, 07:06:11 pm »
За ачиъвмънта не знам какво точно правят хънтерите, но 25хц е невъзможно да се убие без хънтар  :doh:.

Неактивен confuze

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 155
  • EVO Karma: -19
Re: Lich King 25 man Normal / Invasion.
« Отговор #34 -: Февруари 23, 2012, 07:12:28 pm »
за ачиъвмънта и за възможното бъгване на нормал, за което явно сам останал с грешно впечатление, става въпрос

Неактивен *Blood_Prince*

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 366
  • EVO Karma: 9
  • I'm a Pitbull...The Dog of The Dogs
Re: Lich King 25 man Normal / Invasion.
« Отговор #35 -: Февруари 23, 2012, 07:17:06 pm »
Написах на Володя начина, по който стана тоя ачивемент, и искренно го моля да пробват, защото знам че щестане, ако стане бих искал да бъде наказан Отикз за клевета и натопяване с цел банн  :clover:

Да извикаме полицията и да му сложат "прангите". Защо просто не изровите 2,3 скрийна и да "затворите устата" на хората,които се съмняват във вас.Едва ли от 25 човека в този рейд нито един няма да е снимал момента,в който Лича отива към 10-те процента,в който босът "лети" и около него се въртят душите и т.н.Да пишеш/те коментари,които нищо не доказват е безсмислено.

ПС:Не го приемай/те като "хейтване" от моя страна,опитвам се да ви дам някаква насока,вместо,както вече казах,да пишете излишно. :clover:
Всеки човек е луна и има тъмна страна, която никога не показва никому.

Неактивен Makedonski

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 53
  • EVO Karma: -4
  • evo user
Re: Lich King 25 man Normal / Invasion.
« Отговор #36 -: Февруари 23, 2012, 07:23:00 pm »
Както казва Bloodprince - pic or it didn`t happen  :clover:
KozunakSbira - sheep interrupting, blade storm hexing,rogue frost shocking restoration elementalist

Неактивен Muri

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 652
  • EVO Karma: 15
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Timewizard
Re: Lich King 25 man Normal / Invasion.
« Отговор #37 -: Февруари 23, 2012, 11:31:06 pm »
Problema едва ли не, ви казва как се прави. А вие продължавате да викате че са бъгнали, напънете се малко и ще разберете как. Ачийвмента не е чак толкова труден, стига да му фанеш чалъма.
Браво на Invasion  :clover:
Ти да не бъркаш лича с 3тия от фос ? да питам ли колко пъти уипнахте докато килнете лича на 10 не 25 а 10(за първи път) ???  нали се сещаш че ако беше толкова просто колкото го казваш ... щеше всички да го имаме :)
А как ти се струва да го килнеш на 25 без дори да си го убивал на 10 , при това + някакъв там ачивмен , ем баце това би събудило подозрение в всеки

Всичките хорди знаят бъга,
кво да говорим повече ????
Защо просто не изровите 2,3 скрийна и да "затворите устата" на хората,които се съмняват във вас.Едва ли от 25 човека в този рейд нито един няма да е снимал момента,в който Лича отива към 10-те процента,в който босът "лети" и около него се въртят душите и т.н
« Последна редакция: Февруари 23, 2012, 11:37:12 pm от Muri »
Timewizard

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: Lich King 25 man Normal / Invasion.
« Отговор #38 -: Февруари 24, 2012, 12:04:36 am »
Общо взето не ви е особено добре. Отикзе, или какъвто си там, кво те бърка лично теб, или твоята гилдия, как другите са си постигнали нещо? Яд ли те е? Завиждаш ли? С какво техните постижения, начините им на биене на даден бос и взетите предмети пречи лично на теб да играеш? Предполагам, ако не изкочиш с някой мания да имаш най-хубавите предмети в играта, с нищо? Какво ти пречи на теб другите какво правят? И какво това пречи на твоята игра?

Хайде стига, осъзнайте се малко, ебати глупавата, интригантска тема...

В най-скоро време ще се стигне до там, че да се пускат теми във форума, за раид icc25 и icc25hc, за да може дадем GM/admin да ходи с райда да проверява как си свалят босовете, за да могат останалите комплексарчета да спят спокойно...

Разбирам да се избивате, ако беше realm first, или нещо от сорта, ама да пускате такива теми, като всеки трети райд ползва бъгове за минаване на даден бос... думи нямам, честно казано се отвращавам че има хора способни да пуснат такава тема.

И не, не защитавам никого, защото ме боли трибуквието как друга гилдия си минава босовете, какви предмети или ach взима. Цент не ми пука, защото каквото и да правят - не ми пречат на коята игра, а за мен това е важното.
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!

Неактивен nettshow

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 682
  • EVO Karma: -16
Re: Lich King 25 man Normal / Invasion.
« Отговор #39 -: Февруари 24, 2012, 09:27:12 am »
Ти да не бъркаш лича с 3тия от фос ? да питам ли колко пъти уипнахте докато килнете лича на 10 не 25 а 10(за първи път) ???  нали се сещаш че ако беше толкова просто колкото го казваш ... щеше всички да го имаме :)
3 пъти много ли са ?

Неактивен *Blood_Prince*

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 366
  • EVO Karma: 9
  • I'm a Pitbull...The Dog of The Dogs
Re: Lich King 25 man Normal / Invasion.
« Отговор #40 -: Февруари 24, 2012, 11:34:58 am »
Общо взето не ви е особено добре. Отикзе, или какъвто си там, кво те бърка лично теб, или твоята гилдия, как другите са си постигнали нещо? Яд ли те е? Завиждаш ли? С какво техните постижения, начините им на биене на даден бос и взетите предмети пречи лично на теб да играеш? Предполагам, ако не изкочиш с някой мания да имаш най-хубавите предмети в играта, с нищо? Какво ти пречи на теб другите какво правят? И какво това пречи на твоята игра?

Изкушаваш ме да напиша доста неща,но ще замълча.Явно от предния път когато ние го бъгнахме,нещата са се променили значително.Ще кажа само,че с този пост,според мен,насърчаваш хората при следващия рейд отново да го бъгнат.
Всеки човек е луна и има тъмна страна, която никога не показва никому.

Неактивен confuze

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 155
  • EVO Karma: -19
Re: Lich King 25 man Normal / Invasion.
« Отговор #41 -: Февруари 24, 2012, 11:35:28 am »
Общо взето не ви е особено добре. Отикзе, или какъвто си там, кво те бърка лично теб, или твоята гилдия, как другите са си постигнали нещо? Яд ли те е? Завиждаш ли? С какво техните постижения, начините им на биене на даден бос и взетите предмети пречи лично на теб да играеш? Предполагам, ако не изкочиш с някой мания да имаш най-хубавите предмети в играта, с нищо? Какво ти пречи на теб другите какво правят? И какво това пречи на твоята игра?

Хайде стига, осъзнайте се малко, ебати глупавата, интригантска тема...

В най-скоро време ще се стигне до там, че да се пускат теми във форума, за раид icc25 и icc25hc, за да може дадем GM/admin да ходи с райда да проверява как си свалят босовете, за да могат останалите комплексарчета да спят спокойно...

Разбирам да се избивате, ако беше realm first, или нещо от сорта, ама да пускате такива теми, като всеки трети райд ползва бъгове за минаване на даден бос... думи нямам, честно казано се отвращавам че има хора способни да пуснат такава тема.

И не, не защитавам никого, защото ме боли трибуквието как друга гилдия си минава босовете, какви предмети или ach взима. Цент не ми пука, защото каквото и да правят - не ми пречат на коята игра, а за мен това е важното.

О, повярвай далече си от истината.Нито завиждам, нито се комплексирам по някакъв начин от тях, Lich king'а си го имам бит и на 10 и на 25 повече от 1 път по нормален начин. Просто репорвам бъг както всеки друг бъг, защото за мен те са му били taunta между фазите, единственото което ме кара да се съмнявам в това е поста на Volodq.

Неактивен Sapphiron

  • EVOWOW Fan
  • Duelist
  • *
  • Публикации: 1035
  • EVO Karma: -96
  • It is too personal....
  • ISP: BTK
  • Side: For The Horde
  • Герой: Sapphiron
Re: Lich King 25 man Normal / Invasion.
« Отговор #42 -: Февруари 24, 2012, 11:59:38 am »
Аналогични пичове сте.........изядете се с парцалите за 1-2 итема  ,даже ако искате се убийте! :doh:
L2P -Learn To Play _!_
I am Paladin

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: Lich King 25 man Normal / Invasion.
« Отговор #43 -: Февруари 24, 2012, 12:22:55 pm »
Изкушаваш ме да напиша доста неща,но ще замълча.Явно от предния път когато ние го бъгнахме,нещата са се променили значително.Ще кажа само,че с този пост,според мен,насърчаваш хората при следващия рейд отново да го бъгнат.

Не, с този пост насърчавам хората да спрът да бъдат такива идиоти и да си показват българският манталитет, а да си гледат собствените парцалки и собственото канче.

Колкото до предишната ваша тема, вие бяхте достатъчно глупави сами да си сложите, във вашата тема, снимки доказващи това, че сте ползвали бъг. От там и тръгна работата с наказанието.  Освен това там отново беше проявен прословутият ни български манталитет и имаше ваш човек, който ви репортва на админа, че сте бъгвали.
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!

Неактивен *Blood_Prince*

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 366
  • EVO Karma: 9
  • I'm a Pitbull...The Dog of The Dogs
Re: Lich King 25 man Normal / Invasion.
« Отговор #44 -: Февруари 24, 2012, 12:40:34 pm »
Не, с този пост насърчавам хората да спрът да бъдат такива идиоти и да си показват българският манталитет, а да си гледат собствените парцалки и собственото канче.

Колкото до предишната ваша тема, вие бяхте достатъчно глупави сами да си сложите, във вашата тема, снимки доказващи това, че сте ползвали бъг. От там и тръгна работата с наказанието.  Освен това там отново беше проявен прословутият ни български манталитет и имаше ваш човек, който ви репортва на админа, че сте бъгвали.

И все пак ситуацията си остава същата.

ПС:Спирам да пиша по темата,правете к'вото искате.Явно няма доказателства за това,че са го убили нормално или поне аз не виждам такива.

EDIT:За Invasion
Дано поне Вие спасите кожата.
« Последна редакция: Февруари 24, 2012, 01:52:57 pm от *Blood_Prince* »
Всеки човек е луна и има тъмна страна, която никога не показва никому.