Автор Тема: Lich King 25 man Normal / Invasion.  (Прочетена 9874 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен hebectyjlka

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 128
  • EVO Karma: 3
    • BloodSheD
  • Side: For The Horde
  • Герой: Hebectyjlka
Re: Lich King 25 man Normal / Invasion.
« Отговор #15 -: Февруари 23, 2012, 01:29:06 pm »
Problem не виждам смисъл от темата,но ако ме питаш сложи една две снимки няма как да не сте се снимали щом сте убили лича на 25 ман за първи път и се решават нещата.:)
Напълно съм съгласен :clover: Трудно ще ми е да повярвам 25 души да не са направили дори 1 снимчица.

По темата за Dreamwalker-a : едно е да има бъг с някаква тъпа врата, дори не е с някой бос, който да не можеш да преодолееш по нормален начин (за ненормалния начин стана ясно как става номера, пък и вие сте го използвали - все пак няма как да стигнеш до Lich-а без да си минал всичко без Gunship-а) и съвсем друго е да може да се убие някой бос по нормален начин и да се abuse-не с някакъв бъгав метод, по който боса става буквално боксова круша.

Не знам как сте го убили, не обвинявам никого - общо взето уточнявам с няколко думи защо бяха баннати едни 25 души за 1 седмица преди известно време и защо всеки, който повтори abuse-а, би трябвало да бъде баннат.
« Последна редакция: Февруари 23, 2012, 01:48:20 pm от hebectyjlka »

Hebectyjlka - Protection Paladin; Kosmodisk - Resto Druid; Caladhiel - Fire Mage
You should never argue with idiots because they will just drag you down to their level....then beat you with experience!

Неактивен Muri

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 652
  • EVO Karma: 15
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Timewizard
Re: Lich King 25 man Normal / Invasion.
« Отговор #16 -: Февруари 23, 2012, 01:51:43 pm »
Мъри искам само да ти кажа, че за Blood Queen-а райда беше подбран така, че няма смисъл да говориш глупости и да се обесняваш, че си бил в райда щото не си бил още от сега мога да ти го кажа. А няма да е зле да престането да хейтвате другите гилдий защото успяват да правят даден прогрес. Рабирам, че сме Българи ама то ващо на нищо не прелича. Форумните администратори и модератори могат за заключват темата.
Забележи точно какво съм писал ...... не перефразирам точния раид....и точно с тези хора ...... и говоря за нормал 25 ман .... не хероик
пп:не си уцелил човека на който да наричаш хейтър  :freak:
Timewizard

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: Lich King 25 man Normal / Invasion.
« Отговор #17 -: Февруари 23, 2012, 02:46:13 pm »
В крайна сметка нищо не разбрах, пак са убили лича с някакъв бъг ли?
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен Djeri

  • Knight
  • *
  • Публикации: 3
  • EVO Karma: 0
  • wow user
Re: Lich King 25 man Normal / Invasion.
« Отговор #18 -: Февруари 23, 2012, 03:01:47 pm »
В крайна сметка нищо не разбрах, пак са убили лича с някакъв бъг ли?
Не просто искат да прецакат хората.Точно този Otikzlol няма никаква причина да обвинява хората само заради 1 постижение което много хора го имат.Нека да се замисли колко пъти той е бъгнал този бос.А не да обвинява хората които са убили боса нормално.

untaught

  • Гост
Re: Lich King 25 man Normal / Invasion.
« Отговор #19 -: Февруари 23, 2012, 03:05:17 pm »
Няма да се изясни дали е бъгван отново или не, но по думите на хора от гилдията им се разбира еднозначно какво е правено. Да играят както могат, само да не ги хващаме в крачка, че напоследък е станало мода да се използва масов куб с цел да се убие синдрагоса на 25 хероик и да се бъгват принцовете с цел единият да не е в играта въобще. Както ви е на душа играйте, но после не се сърдете ако има наказани.

Неактивен Gzdravkov

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 172
  • EVO Karma: -19
Re: Lich King 25 man Normal / Invasion.
« Отговор #20 -: Февруари 23, 2012, 03:09:03 pm »
В крайна сметка нищо не разбрах, пак са убили лича с някакъв бъг ли?
Довечера или евентуално утре вечер ще съберем още един рейд за Lich King 25 (normal), като на рейда, стига да иска, може да присъства и някой от екипа, пред когото да убием boss-а, като доказателство, че не сме направили нищо нередно.
Blessed - Holy Paladin

Неактивен Anomander

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 208
  • EVO Karma: 18
  • mitsubishi evo user
  • Side: For The Horde
  • Герой: Raest
Re: Lich King 25 man Normal / Invasion.
« Отговор #21 -: Февруари 23, 2012, 03:10:07 pm »
 Постепенно Invasion става най-прогресиращата гилдия и хората почват да си смучат глупости от пръстите, може би от завист, може би са ни сърдити за нещо нямам идея.

Неактивен Gzdravkov

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 172
  • EVO Karma: -19
Re: Lich King 25 man Normal / Invasion.
« Отговор #22 -: Февруари 23, 2012, 03:16:03 pm »
Otikzlol-е, това че в Dread Knights не можете да убиете Lich-a, си е лично ваш проблем, за което някои хора можете да завиждате колкото си искате. Но виж, да направиш тема във форума, с която искаш да ни изкараш такива и онакива (в случая бъгери), това вече си е нещо друго. В guild-а сме пределно наясно с това как в Dread Knights се бият повечето от трудните boss-ове в цитаделата, като се спирам най-вече на кралицата, принцовете и Lich-а, но никой от нас не е тръгнал да отваря теми за вас във форума, нали така? Просто си играем играта без да се интересуваме и най-малко от това как вие ще бъгвате boss-овете, какви предмети ще взимате, без реално да сте ги постигнали, за колко време ще бивате банвани или какви отрепки ще прибирате в guild-ията си, след като ние сме ги kick-нали от нашата. Слабо ни интересувате като цяло. А относно това, че не сме отразили във форума първия ни рейд за Lich-a - трябваше ли да го правим? Нещо повече, че Lich-a щяхме да сме го убили още преди новогодишните празници, по време на които бяхме преустановили рейд-овете в гилда за около седмица, заради самите празници. Впоследствие Lich-a не можеше да се минава, тъй като мобовете пропадаха под картата, така че това сега беше първия ни рейд с цел побеждаването на конкретния boss. Неговото уибиване на 25 normal, аз лично не го считам за толкова голямо постижение (при положение, че останалите гилдии го минаха доста преди нас, къде с бъг, къде без, но темата отива в друга насока), колкото свалянето на Blood Quen-a още с 1-вия ни рейд и без wipe-ове на 25 heroic. Виждам, че приемаш постиженията ни доста навътре, което ме кара да се чувствам поласкан. Във връзка с това, нека ти кажа само информативно, че вчера момчетата победиха Lich-a и на десятка, а сега, след като ID-тата се обновиха, довечера пак ще сме там (ето ти още поводи за хейтване). Държа да ти кажа да знаеш и това, че темата ти далеч не ни разстройва или нещо подобно - дори смея да кажа, че е точно обратното.
« Последна редакция: Февруари 23, 2012, 03:22:50 pm от Gzdravkov »
Blessed - Holy Paladin

Неактивен Kanedo

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 122
  • EVO Karma: -3
  • evo user
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Sindroma
Re: Lich King 25 man Normal / Invasion.
« Отговор #23 -: Февруари 23, 2012, 03:26:42 pm »
Володя бъга(не е точно бъг, а начин за убиване на сидрагоса, едва ли и в Blizzard банват за него) за синдрагоса се откри оше когато бутнахме Лича с AoW преди 3-4 месеца, и админите знаят за него. А относно приноцевете този бъг които каза него знам, но след като Wipe на принцовете на хероик версия, те спират да стакват когато се движиш.

untaught

  • Гост
Re: Lich King 25 man Normal / Invasion.
« Отговор #24 -: Февруари 23, 2012, 03:47:12 pm »
Не ми се спори кое е бъг и кое не, но виж механиките на Синдрагоса и ще си отговориш сам дали не е експлоит това, което се прави с масовият куб.
Принцовете - не става въпрос за стаковете, но ми е чудно като някой ме попита "по нормален начин ли ще ги бием"... Направо си правя  :doh: , защото знам за какво идва реч. Дори станах свидетел на прословутия бъг, докато се разхождах в цитаделата.
Вчерашният kill на Лича от страна на инвазията беше уникален по рода си. Смея да твърдя, че беше най-добрият в сървъра до сега - страхотен тейминг и чудесно справяне с плейга. :clover:

Неактивен confuze

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 155
  • EVO Karma: -19
Re: Lich King 25 man Normal / Invasion.
« Отговор #25 -: Февруари 23, 2012, 04:08:48 pm »
Otikzlol-е, това че в Dread Knights не можете да убиете Lich-a, си е лично ваш проблем, за което някои хора можете да завиждате колкото си искате. Но виж, да направиш тема във форума, с която искаш да ни изкараш такива и онакива (в случая бъгери), това вече си е нещо друго. В guild-а сме пределно наясно с това как в Dread Knights се бият повечето от трудните boss-ове в цитаделата, като се спирам най-вече на кралицата, принцовете и Lich-а, но никой от нас не е тръгнал да отваря теми за вас във форума, нали така? Просто си играем играта без да се интересуваме и най-малко от това как вие ще бъгвате boss-овете, какви предмети ще взимате, без реално да сте ги постигнали, за колко време ще бивате банвани или какви отрепки ще прибирате в guild-ията си, след като ние сме ги kick-нали от нашата. Слабо ни интересувате като цяло. А относно това, че не сме отразили във форума първия ни рейд за Lich-a - трябваше ли да го правим? Нещо повече, че Lich-a щяхме да сме го убили още преди новогодишните празници, по време на които бяхме преустановили рейд-овете в гилда за около седмица, заради самите празници. Впоследствие Lich-a не можеше да се минава, тъй като мобовете пропадаха под картата, така че това сега беше първия ни рейд с цел побеждаването на конкретния boss. Неговото уибиване на 25 normal, аз лично не го считам за толкова голямо постижение (при положение, че останалите гилдии го минаха доста преди нас, къде с бъг, къде без, но темата отива в друга насока), колкото свалянето на Blood Quen-a още с 1-вия ни рейд и без wipe-ове на 25 heroic. Виждам, че приемаш постиженията ни доста навътре, което ме кара да се чувствам поласкан. Във връзка с това, нека ти кажа само информативно, че вчера момчетата победиха Lich-a и на десятка, а сега, след като ID-тата се обновиха, довечера пак ще сме там (ето ти още поводи за хейтване). Държа да ти кажа да знаеш и това, че темата ти далеч не ни разстройва или нещо подобно - дори смея да кажа, че е точно обратното.

Е.. много проницателен просто! Как веднага позна, че го правя от завист и комплексиране към един толкова елитен guild !

Неактивен Dous

  • Knight
  • *
  • Публикации: 5
  • EVO Karma: 1
  • wow user
  • ISP: Online Direct
  • Герой: Geroth
Re: Lich King 25 man Normal / Invasion.
« Отговор #26 -: Февруари 23, 2012, 04:09:48 pm »
Не ми се спори кое е бъг и кое не, но виж механиките на Синдрагоса и ще си отговориш сам дали не е експлоит това, което се прави с масовият куб.
Принцовете - не става въпрос за стаковете, но ми е чудно като някой ме попита "по нормален начин ли ще ги бием"... Направо си правя  :doh: , защото знам за какво идва реч. Дори станах свидетел на прословутия бъг, докато се разхождах в цитаделата.
Вчерашният kill на Лича от страна на инвазията беше уникален по рода си. Смея да твърдя, че беше най-добрият в сървъра до сега - страхотен тейминг и чудесно справяне с плейга. :clover:

Лично от името на гилдията ти благодаря за този коментар.

Problem

  • Гост
Re: Lich King 25 man Normal / Invasion.
« Отговор #27 -: Февруари 23, 2012, 04:16:01 pm »
Написах на Володя начина, по който стана тоя ачивемент, и искренно го моля да пробват, защото знам че щестане, ако стане бих искал да бъде наказан Отикз за клевета и натопяване с цел банн  :clover:

Problem

  • Гост
Re: Lich King 25 man Normal / Invasion.
« Отговор #28 -: Февруари 23, 2012, 04:16:54 pm »
Снимките ги прават хора, които се занимават със гилд сайта ни, ако някой се реши ще качи там снимки  :clover:

Неактивен Messi

  • EVOWOW Fan
  • Knight
  • *
  • Публикации: 43
  • EVO Karma: -26
  • Beastmastar
    • http://actofwar.shivtr.com/
  • Side: For The Alliance
  • Герой: BEastmastar
Re: Lich King 25 man Normal / Invasion.
« Отговор #29 -: Февруари 23, 2012, 04:34:24 pm »
Ае стига  глупости е  :doh:  гилда си остава 1 ActOfWar !!!!
Beastmastar -> Retri Paladin -> ......<ActOfWar>....
Elfprotector  ->  Hunter        ->.....<ActOfWar>....
Ludak         -> Shaman       ->......<ActOfWar>....