Автор Тема: Vampiric Touch  (Прочетена 5763 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Ballista

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 393
  • EVO Karma: 21
Re:Vampiric Touch
« Отговор #15 -: Февруари 18, 2010, 06:02:58 pm »
Martinela  продължава да  си пуска Vampiric touch-a, въпреки че е забранен мисля че вече прекалява вземете някакви мерки.....
3 дена не е спрял.
Още сме в 1ва седмица след забраните и приемам обяснения " не съм разбрал".
Можете да предупреждавате като влизате с герои от другите фракции ;)
От 18.02 нататък за ползване на някоя от магиите ще последва няколкодневен бан.
Време е да го баннеш.
« Последна редакция: Февруари 18, 2010, 06:26:44 pm от Ballista »

Неактивен pain

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 372
  • EVO Karma: -25
  • Evo Master
Re:Vampiric Touch
« Отговор #16 -: Февруари 18, 2010, 06:43:12 pm »
Ае 1 и от мен за вапросня играч http://prikachi.com/images.php?files/1373888D.jpg
 а я виж имам още една :Д     http://prikachi.com/images.php?files/1373889s.jpg
Jatvarkata 80 lvl Elemental shaman , Stinkysocks 80 lvl  prot pvp Warrior


Неактивен Blindwizard

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 169
  • EVO Karma: -23
  • evo user
Re:Vampiric Touch
« Отговор #18 -: Февруари 18, 2010, 07:59:11 pm »
Писна ми от тоя Мартинела в WSG.. Спами си като пич ВТ, при положение че е забранено!! Предприемете нещо админите! Не може за 100 приста да е забранено, за тоя да не е!

http://prikachi.com/files/1374057l.jpg
Blindwizard - Orc Warrior <Annihilation>

Неактивен Sapphiron

  • EVOWOW Fan
  • Duelist
  • *
  • Публикации: 1035
  • EVO Karma: -96
  • It is too personal....
  • ISP: BTK
  • Side: For The Horde
  • Герой: Sapphiron
Re:Vampiric Touch
« Отговор #19 -: Февруари 18, 2010, 08:18:52 pm »
Писна ми от тоя Мартинела в WSG.. Спами си като пич ВТ, при положение че е забранено!! Предприемете нещо админите! Не може за 100 приста да е забранено, за тоя да не е!

http://prikachi.com/files/1374057l.jpg

Този малумник разваля напално кефа от играта и сичкото по БГтата , ма не се спря на всеки си го пуска .... и моля стига с тези предупреждения има 3 магии забранени мина сумати време...няма човек който да незнае че е  забранен ВТ , титан грипт и пенанс. Ето и 1 скрий и от мене
http://prikachi.com/files/1374106T.jpg
L2P -Learn To Play _!_
I am Paladin

Неактивен deosv

  • Knight
  • *
  • Публикации: 49
  • EVO Karma: -10
  • evo user
Re:Vampiric Touch
« Отговор #20 -: Февруари 18, 2010, 08:29:23 pm »
И аз имам цял албум със същия индивид ... ама до колкото разбрах е баннат за 1 ден ... ако не е - да почвам да ги ъплоудвам ...

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re:Vampiric Touch
« Отговор #21 -: Февруари 18, 2010, 09:10:54 pm »
Голям мерак имте да банвам, а ако се замислите само от днешния абс с инстанциите трябваше да банна 50 80ки ;)
Говорих с играча и ме обеди , че няма да се повтори.Ако все пак се повтори ще си понесе наказанието  :cap:

Неактивен Blindwizard

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 169
  • EVO Karma: -23
  • evo user
Re:Vampiric Touch
« Отговор #22 -: Февруари 18, 2010, 10:16:14 pm »
Е майка му стара значи!! И аз да бях използвал Титанс Грип-а цяла седмица бе! И накрая Иво специално за мен да беше влязал в WSG, че да преговаря с мене. И да бях го убеждавал, че няма да използвам повече таланта!!! Нямам думи за вашите забрани.. :doh:
« Последна редакция: Февруари 18, 2010, 10:17:58 pm от Blindwizard »
Blindwizard - Orc Warrior <Annihilation>

Неактивен BulgarianSS

  • EVOWOW Fan
  • Challenger
  • *
  • Публикации: 2655
  • EVO Karma: -87
  • Искам да стигна -1000 репутация !
    • Star Gate of EvO
  • ISP: Pernik Lan
  • Side: For The Horde
  • Герой: Skins
Re:Vampiric Touch
« Отговор #23 -: Февруари 19, 2010, 04:53:47 pm »
Подкрепям Blindwizard,не може едни да спазват правилата,а други не и накрая никакви последствия...
"Stay Foolish, Stay Hungry"

Неактивен Sapphiron

  • EVOWOW Fan
  • Duelist
  • *
  • Публикации: 1035
  • EVO Karma: -96
  • It is too personal....
  • ISP: BTK
  • Side: For The Horde
  • Герой: Sapphiron
Re:Vampiric Touch
« Отговор #24 -: Февруари 21, 2010, 04:35:54 pm »
По голямо нахалство не бях виждал....на арена VT , влизам с алли герой казвам му "Еи аз съм сапхирон хорде палата " и веднага получавам игноре... Искам да си получи заслуженото ,загубихме почти 100 реит от тях от които 2 пати по погрешка диспелнах VT и  наби 20к на парта ми.... Ето скрий
http://prikachi.com/files/1380558s.jpg
Мина сумати време от как се казаха забранените магий! Незнанието не е оправдание! :evilmad:
П.С.Аз съм пала , а парта ми е маге...и праиста да пусне тоя VT   и с него сичко друго без диспел да мога да сложа мислите ли че е чено и справедливо ?!
L2P -Learn To Play _!_
I am Paladin

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re:Vampiric Touch
« Отговор #25 -: Февруари 21, 2010, 04:53:10 pm »
Играча получава 24 часово наказание за използване на забранени магии.При повторно наказание на играч, времето се увеличава на 1 семица.

Неактивен mariahuana

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 322
  • EVO Karma: 66
  • Малко почивка от WoW
  • Side: For The Alliance
Re:Vampiric Touch
« Отговор #26 -: Февруари 21, 2010, 06:08:30 pm »
По голямо нахалство не бях виждал....на арена VT , влизам с алли герой казвам му "Еи аз съм сапхирон хорде палата " и веднага получавам игноре... Искам да си получи заслуженото ,загубихме почти 100 реит от тях от които 2 пати по погрешка диспелнах VT и  наби 20к на парта ми.... Ето скрий
http://prikachi.com/files/1380558s.jpg
Мина сумати време от как се казаха забранените магий! Незнанието не е оправдание! :evilmad:
П.С.Аз съм пала , а парта ми е маге...и праиста да пусне тоя VT   и с него сичко друго без диспел да мога да сложа мислите ли че е чено и справедливо ?!
Само 1 уточнение попа не слжожи ВТ на мага палата не го е чистил и не е влизал с али герои камоли да е бил игнорнат.
Това беше свободно съчинение за доукрасяване на темата,а и не сме им взели 100 рейт.Доколкото до ВТ-то да  попа го ползва 1 игра(ако бяха повече несъмнено щеше да има снимка за секи каст на магията,се пак Saphiriona e 1 от най-големите фотографи).
Без да се опитвам да защитавам попа казвам  че ресна на шадоу и направихме 2 арени на 2 рата ползва забранения спел,това разбира се не го оправдава(въпреки че магията беше ранк 1).За което ще понесе последствията .
ПП Но останалите лъжи на Saphirion ме накараха да призная пред себеси а сега и пред вас,не мислех че може да падне по-ниско но явно съм грешал.Това е най-комплексирания играч в ЕВО.Можеше просто да сложи снимката последствията щяха да са същите но не тои за пореден път изкара на бял свят злобата която изпълва малкото му сърчице.
ПП2 не прави чест на Венера ползването на забранената магия(независимо от причината незнание ,или др.)Но му прави чест че НЕ ОСПАМИ ФОРУМА С ОПРАВДАНИЯ така постъпват мъжките момчета,има грешка има прошка има и наказание.
Extrem-retry paladin
Chucknoris-affliction warlock
Fullpower-resto druid

Неактивен pemmpty

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 213
  • EVO Karma: 10
  • evo user
Re:Vampiric Touch
« Отговор #27 -: Февруари 21, 2010, 08:29:49 pm »
Хаха днес се бихме с/у венера и екстрем и беше на дисциплине.

Неактивен spooky

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1276
  • EVO Karma: 138
  • Като я няма Тръпката , мерси ти за Трътката
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Venerra,Oziris
Re:Vampiric Touch
« Отговор #28 -: Февруари 21, 2010, 09:07:25 pm »
Frozi ти си виновен :freak: :freak:Аз от теб видях и реших да пробвам вашeто комбо Palаdin-Shadow priest , ама осрах нещо положението. :freak: :freak:Иначе браво за комбото и на мен ми хареса.
Uno Sanctum

Неактивен pemmpty

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 213
  • EVO Karma: 10
  • evo user
Re:Vampiric Touch
« Отговор #29 -: Февруари 21, 2010, 09:57:50 pm »
Frozi ти си виновен :freak: :freak:Аз от теб видях и реших да пробвам вашeто комбо Palаdin-Shadow priest , ама осрах нещо положението. :freak: :freak:Иначе браво за комбото и на мен ми хареса.

С разликата, че не ползвам ВТ :)  А ние играем от месеци така, не се свиква за 2 игри.