Автор Тема: Dronik  (Прочетена 5414 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен petimeti2

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 149
  • EVO Karma: -20
  • Side: For The Horde
Dronik
« -: Юни 30, 2009, 05:11:24 pm »
Така .. този човек Dronik не спря да ги пуска тези Грифони .



Отидохме да бием в SW и Dronik на всякъде ги слагаше , а те ни бият по много dmg .
 
Ето и снимки.


[attachment deleted by admin]
« Последна редакция: Юни 30, 2009, 05:16:58 pm от petimeti2 »

Неактивен Linaa

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 131
  • EVO Karma: 1
Re:Dronik
« Отговор #1 -: Юни 30, 2009, 05:37:22 pm »
Не се виждат снимките :)

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re:Dronik
« Отговор #2 -: Юни 30, 2009, 07:35:52 pm »
Сигурно не са одобрени  :blush:

Неактивен Sparrow

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 945
  • EVO Karma: -49
  • Mithrandir's Follower
Re:Dronik
« Отговор #3 -: Юни 30, 2009, 07:50:22 pm »
Тоя дроник и с другия куест айтем пак така бъгваше, даже го имаше сниман. Явно всеки си мисли, че ГМ нищо не може да му направи. Алеин извинявай, ама много добре знае, че е бъг, предупреждението вече му е направено от отдавна. Казал съм на мои приятели за всеки али герой, който видя, че бъгва, да го предупреждават. Твърдят, че още от преди са му казали, а аз мисля да им повярвам.
Master of doom, by doom mastered! - Nienor Niniel for Turin Turambar Dagnir Glaurunga.
As long as we are alive we will hope! - Gandalf.
...and Tolkien shall never die! - Me.

Неактивен Corpses

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 389
  • EVO Karma: -4
  • Superkuro
Re:Dronik
« Отговор #4 -: Юли 01, 2009, 01:09:31 am »
Wiped by some NPC's? :confused:

Неактивен N0MAD

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 554
  • EVO Karma: -31
  • Love me,hate me,you won't break me
Re:Dronik
« Отговор #5 -: Юли 01, 2009, 07:59:21 am »
като гледам колко са как да не го убият

Неактивен Sparrow

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 945
  • EVO Karma: -49
  • Mithrandir's Follower
Re:Dronik
« Отговор #6 -: Юли 01, 2009, 10:38:28 am »
Ами нормално. Тези НПСта вкарват по 1к ДПС, като ти се бутнат 5ма и няма къде да избягаш. Той както е роуг и 3ма 4ма не може да подхване без стратегия. А тук са към 20 само пред входа.
Master of doom, by doom mastered! - Nienor Niniel for Turin Turambar Dagnir Glaurunga.
As long as we are alive we will hope! - Gandalf.
...and Tolkien shall never die! - Me.

Неактивен N0MAD

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 554
  • EVO Karma: -31
  • Love me,hate me,you won't break me
Re:Dronik
« Отговор #7 -: Юли 01, 2009, 01:21:58 pm »
сега чакам да се появи 3та част с участието на 3ти предмет който да призовава нещо подобно

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re:Dronik
« Отговор #8 -: Юли 01, 2009, 04:45:26 pm »
Как се казва предмета?

Dronik вече не е 74 лв. а 64.
« Последна редакция: Юли 01, 2009, 04:48:01 pm от alein »
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re:Dronik
« Отговор #9 -: Юли 01, 2009, 05:44:39 pm »
Да, за пореден бъг си изпати 1 от всички, понеже не можахте да репортнете итема ами тоя дето го използва  :down: :down: Поне ако има как да се направи да може да мине пак куестовете, сега няма как да дига

Goio

  • Гост
Re:Dronik
« Отговор #10 -: Юли 01, 2009, 08:49:17 pm »
Айде сега почнахте да опявате!!! Като няма как да дига що прави мизерий на другите да не дигат ааааааааааааааа я кажи????
Нали.... няма оправдание той ще дига без тоя куест или дигането се състои в бъговете ордата да и се пречи на макс - оооо като не може да и се пречи няма дигане ..... ?

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re:Dronik
« Отговор #11 -: Юли 01, 2009, 10:54:22 pm »
Какво перчене, говороя че много хора ползваха ама пак 1 си изпати щото някой ревьо пак реши да ревне, според мен тези глупости са за Бъг тракер, да махат куестовете и няма разправии, тея мобове са на 4к един тайфун и ги няма всичките, и ако трагна да опявам опеределено няма да е в тоя вид, поздрави . гойо  :excl:

Неактивен atanas1914

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1347
  • EVO Karma: 35
Re:Dronik
« Отговор #12 -: Юли 02, 2009, 12:22:13 am »
Моля Админа,Алейн или някои от другите ГМ: възтановете ми левелите,мисля 4е си нау4их урока ( правилата) и повече няма да ги нарушавам особено 9-тото
Номера е не да научавате правилата след като Ви хванат да ги нарушавате, а преди това.Наказанието си е напълно заслужено и ще трябва да се оправяш както можеш.
Да, за пореден бъг си изпати 1 от всички, понеже не можахте да репортнете итема ами тоя дето го използва  :down: :down: Поне ако има как да се направи да може да мине пак куестовете, сега няма как да дига
Ти искаше ГМ да ставаш.Какво значение има колко са репортнати и колко не.ИЗПОЛЗВАНЕТО НА БЪГОВЕ В ИГРАТА С ЦЕЛ ОБЛАГОДЕТЕСТВАНЕ ПО КАКЪВТО И ДА Е БИЛО НАЧИН Е НАРУШЕНИЕ! Да си ги репортнал другите-кой те е спрял?
Моля,не ми пишете ПМ-и свързани с забравени пароли и изчезнали герои!Само МеКеТа и Алеин могат да ви помогнат за това.
http://www.vbox7.com/user:atanas1990?p=allvideos http://www.youtube.com/user/atanas1914
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Deathwing&n=Sothas http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Deathwing&cn=Ldk

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re:Dronik
« Отговор #13 -: Юли 02, 2009, 08:39:50 am »
Ами те репортваха за стария куест итеми ии нищо.Сега наказаха един да се покаже че все пак правим нещо по въпроса  :cool:
ПП:млъквам вече

Неактивен Dronik

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 78
  • EVO Karma: -8
Re:Dronik
« Отговор #14 -: Юли 03, 2009, 12:07:57 am »
Ей хора искам само да ви питам дали това ми е наказанието -10 лвл,защото 1 пич в играта ме срешна и ми заговори за някакав парнамент който скоро ще ми бъде наложен и искам да се уверя че след 2 месеца яко бой на траш за наваксване няма да има такав случай?
Drainer - unbanned :D