Автор Тема: относно hunter  (Прочетена 1559 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

MorbidDawn

  • Гост
относно hunter
« -: Септември 07, 2007, 10:16:03 am »
Омръзна ми да бъда бюро информация за това ще обясня тука за какво става въпрос:
след като вземете куеста за опитомяването ви дават един Item на които пише какво трябва да се опитоми.
след като испълните куеста учите магиите за хранене за съживяване за хеалинг и за треининг
когато си опитомите желания пет на характеристиките на пета може да видите каква храна обича купувате я и с нея го храните чрез магията feed pet като посочите върху храната(може да разберете кога е гладно като видите купичката отстани която е препорачително да свети зелено) за да му вдигнете лоялноста му трябва да играете с него редовно и да го храните и така когато то вдига левели вдига и лоялност
за да учите пета си на различни магии отивате при пет треинер учите магиите от там и чрез магията треин пет учите пета си
общо взето това е за да го направите пета си по мощет може да се развиете на beast mastery
аз лично няма да ви кажа как съм се развил  :wink: :wink: :wink: :up:


Неактивен ironlady

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 248
  • EVO Karma: 10
  • Crazy, stone cold crazy
Re: относно hunter
« Отговор #1 -: Септември 15, 2007, 10:17:11 am »
За всички хънтъри ценители:

един от готините петове е Ironbank (костенурка в Хинтерландс). Тази костенурка винаги е била известна с демиджа дето прави, но след ъпдейта ме би с по 900. Така че, ако сте решили да го теимвате, не забравяите да си заведете и хийлър с вас :)

А от мен, ами... успех с това начинание  :loll:   
We integrate Bug2Bug solutions

MorbidDawn

  • Гост
Re: относно hunter
« Отговор #2 -: Септември 15, 2007, 06:03:42 pm »
да така е др хубав пет са летящите серпенти в блеид едж маунтанс
« Последна редакция: Септември 15, 2007, 06:58:38 pm от MorbidDawn »