Автор Тема: Роуге Тактики  (Прочетена 20940 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Xdiv

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 264
  • EVO Karma: -27
Роуге Тактики
« -: Април 24, 2009, 05:10:46 pm »
Имам вапрос към вас...Коя от следните тактики е най-добра? Ако имате по-добра кажете  :)
1.stealth->ambush->1-2 sinister strike/hemorrage->kindey shot->1-2sinister strike/hemmorrage->gouge и повтаряш доде не пукне
2.Stealth- Sap ,Premeditation, Ambush, Blind влизаш в Stealth пак Ambush и ако още не си го бил Vanish и Ambush
3.Stealth-Premeditation-Cheap Shot-Hemorhage-Kidney shot-2-3x Hemorhage-Gouge-Eviscerate-Blind-Stealth-Cheap Shot
Таланти:
41 Суб и останалото асистейшън  :freak:
...избери си план, избери си вход, избери си нещо и спри да бъдеш идиот, не разбираш, че за тебе хвърляме пот...

Panika

  • Гост
Re:Роуге Тактики
« Отговор #1 -: Април 24, 2009, 05:11:46 pm »
Определено амбуша е неефикасен срещу много армърни и яко резилиънснати противници.Виж срещу caster по-може.

Неактивен blink

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 587
  • EVO Karma: -13
Re:Роуге Тактики
« Отговор #2 -: Април 24, 2009, 06:22:05 pm »

Неактивен dae

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 737
  • EVO Karma: -11
  • One sick bastard. Dyxless, The proud one.
Re:Роуге Тактики
« Отговор #3 -: Април 24, 2009, 08:54:08 pm »
Човеко паяк ще ти издам краткият вариант на тайната на крадците ... Има една тактика която наистина работи срещу всеки клас ...
1Stealth :arrowr: Cheap Shot :arrowr: Hemmorhagex2 :arrowr: Gouge :arrowr: Bandage :arrowr: Kidney Shot ... В Kidney Shot трябва да е на поне 30%, ако е под 30% му играеш открито на разкарванка ... Ако е над 30% Blind-ваш за да регенерираш енергия и nukе-ваш ...
« Последна редакция: Април 25, 2009, 09:28:18 am от dae »
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят ХАОСА... A.C.A.B.
If you wake up at a different time and in a different place, could you wake up as a different person ?Тя ми вика "ама аз си имам гадже" ... то и аз си имам телевизор вкъщи, ама ходя на кино нали !?!?!

Неактивен Xdiv

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 264
  • EVO Karma: -27
Re:Роуге Тактики
« Отговор #4 -: Април 24, 2009, 09:33:26 pm »
Сори за тъпия въпрос ама Bandage какво е такава магия не съм срещал  и nuke-ваш :freak:
« Последна редакция: Април 24, 2009, 09:35:27 pm от Xdiv »
...избери си план, избери си вход, избери си нещо и спри да бъдеш идиот, не разбираш, че за тебе хвърляме пот...

Неактивен atanas1914

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1347
  • EVO Karma: 35
Re:Роуге Тактики
« Отговор #5 -: Април 24, 2009, 09:36:35 pm »
Сори за тъпия въпрос ама Bandage какво е такава магия не съм срещал  :freak:
Превръзка означава буквално.Трябва да имаш развит First Aid (Първа Помощ) и с тези Bandage-и се heal-ваш (лекуваш)
Моля,не ми пишете ПМ-и свързани с забравени пароли и изчезнали герои!Само МеКеТа и Алеин могат да ви помогнат за това.
http://www.vbox7.com/user:atanas1990?p=allvideos http://www.youtube.com/user/atanas1914
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Deathwing&n=Sothas http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Deathwing&cn=Ldk

Неактивен Xdiv

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 264
  • EVO Karma: -27
Re:Роуге Тактики
« Отговор #6 -: Април 24, 2009, 11:09:37 pm »
А да сега се сетих  :clover:
...избери си план, избери си вход, избери си нещо и спри да бъдеш идиот, не разбираш, че за тебе хвърляме пот...

Неактивен dae

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 737
  • EVO Karma: -11
  • One sick bastard. Dyxless, The proud one.
Re:Роуге Тактики
« Отговор #7 -: Април 25, 2009, 09:29:39 am »
nuke=унищожавам за секунди ... Използваш всички CD-та да го убиеш(в жаргона на играта)  :clover:
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят ХАОСА... A.C.A.B.
If you wake up at a different time and in a different place, could you wake up as a different person ?Тя ми вика "ама аз си имам гадже" ... то и аз си имам телевизор вкъщи, ама ходя на кино нали !?!?!

Неактивен Sparrow

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 945
  • EVO Karma: -49
  • Mithrandir's Follower
Re:Роуге Тактики
« Отговор #8 -: Април 25, 2009, 10:16:01 am »
Обясни му сега какво е CD :freak: :freak: ...
Master of doom, by doom mastered! - Nienor Niniel for Turin Turambar Dagnir Glaurunga.
As long as we are alive we will hope! - Gandalf.
...and Tolkien shall never die! - Me.

Неактивен Xdiv

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 264
  • EVO Karma: -27
Re:Роуге Тактики
« Отговор #9 -: Април 25, 2009, 02:58:36 pm »
Аа обясни ми  :freak: Наистина не сам добър с роуге но игая с него защото ми ги хвалят толкова много  :devil:
...избери си план, избери си вход, избери си нещо и спри да бъдеш идиот, не разбираш, че за тебе хвърляме пот...

Неактивен Xdiv

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 264
  • EVO Karma: -27
Re:Роуге Тактики
« Отговор #10 -: Април 25, 2009, 03:05:49 pm »
Какво ще кажете за това:(копирано от сайт)
Оръжия:
Главна ръка - Препоръчвам
Crux of the Apocalypse , Brutal Gladiator's Shanker или Shard of Azzinoth
Off hand - Boundless Agony на мен този най много ми допада :>
Enchants - Тъй като вече Mongoose не се пуска толкова често може с 2 Mongoose или Mongoose и Greater Agility
Каска - Cursed Vision of Sargeras
това са най важните итеми grin
Armor и т.н. което сметнете за по добре - Leather - Stamina Agility , crit strike rating hit rating.. да дава такива работи smile
Poisons - Vs Melee players - Crippling Poison II и Deadly Poison VII
Vs Casters - Crippling Poison II и Mind-numbing Poison III
PVP е почвате дуела какво ще направите -
Следвате стъпките -
Vs Melee
Stealth -> ShadowStep -> Ambush-> Hemorrhage помпате Докато съберете 5 точки през това време се движите около противника за да не може да ви удари като хората Събирате 5 точки удряте Kidney Shot биете здраво след като Kidney shot Свърши пускате Gouge -> Stealth -> Cheap Shot и ако противника е още жив продължавате в същата тактика grin
Vs Casters
Stealth -> Shadowstep -> ambush -> Vanish -> Garrote -> Hemmorhage -> Kidney Shot -> GG grin
Не забравяйте да използвате и важни умения като
Sprint, Shadowcloak, Distract , Kick , Backstab , Blind , Evasion...
...избери си план, избери си вход, избери си нещо и спри да бъдеш идиот, не разбираш, че за тебе хвърляме пот...

Неактивен voltas

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 350
  • EVO Karma: 15
Re:Роуге Тактики
« Отговор #11 -: Април 25, 2009, 05:58:43 pm »
Не знам за другите но аз не ползвам нито една от горепосочените тактики.
Моя rogue е Таня.

Неактивен Sparrow

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 945
  • EVO Karma: -49
  • Mithrandir's Follower
Re:Роуге Тактики
« Отговор #12 -: Април 25, 2009, 09:16:41 pm »
Абе чиип шот си е най добра стартова тактика + Премедитейшън (дето дава 2 комбота) и прайш 4 комбата 1 хемор, стън, бой бой, вениш ако не можеш гоуг и стелт, и пак чийп шот... след тва препарейшъна и пак. През това време е важно да се използва спринта и евейжъна за да не хабиш препарейшана само за вениш.
Master of doom, by doom mastered! - Nienor Niniel for Turin Turambar Dagnir Glaurunga.
As long as we are alive we will hope! - Gandalf.
...and Tolkien shall never die! - Me.

Panika

  • Гост
Re:Роуге Тактики
« Отговор #13 -: Април 26, 2009, 10:00:59 am »
Най-ламерската тактика е да скочиш на кастър със чиип шот.Направо като видя такива ми се додрайфа.Страшно глупаво е според мен.

Неактивен dae

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 737
  • EVO Karma: -11
  • One sick bastard. Dyxless, The proud one.
Re:Роуге Тактики
« Отговор #14 -: Април 26, 2009, 10:35:29 am »
Момче младо без зъби , ако не му скочиш на Cheap Shot го оставяш да ти изкриви физиономията... Cheap Shot-а не прощава ... С роуг в ПвП основната ти цел (3в3 и Полета за Битки) е да ги държиш в и да удряш само в стън тайм докато другите наливат дмг-тата ...
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят ХАОСА... A.C.A.B.
If you wake up at a different time and in a different place, could you wake up as a different person ?Тя ми вика "ама аз си имам гадже" ... то и аз си имам телевизор вкъщи, ама ходя на кино нали !?!?!