Автор Тема: Какво мислите за ситуацията в Катуница?  (Прочетена 1488 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Messi

  • EVOWOW Fan
  • Knight
  • *
  • Публикации: 43
  • EVO Karma: -26
  • Beastmastar
    • http://actofwar.shivtr.com/
  • Side: For The Alliance
  • Герой: BEastmastar
Re: Какво мислите за ситуацията в Катуница?
« Отговор #15 -: Септември 25, 2011, 11:59:40 pm »
S risk da me bannat  :doh: Maika im ciganska deeeba da izmrat si4ki mangali i turci da gi slagat na el stola si4ki do edin !!!  :freak: Ot cigan4e sapun4e ot ciganka po dve, ot cqloto semeistvo prah za prane :D  :woot: :woot: :woot:
Beastmastar -> Retri Paladin -> ......<ActOfWar>....
Elfprotector  ->  Hunter        ->.....<ActOfWar>....
Ludak         -> Shaman       ->......<ActOfWar>....

Неактивен Relaxbaby

  • Knight
  • *
  • Публикации: 42
  • EVO Karma: -1
  • wow user
  • ISP: PowerNet
  • Side: For The Alliance
  • Герой: --
Re: Какво мислите за ситуацията в Катуница?
« Отговор #16 -: Септември 26, 2011, 01:07:10 am »
Тая черна зган в завода за веро всички да измрат да можеш да си отвориш прозореца и да не ти засмърди на ботни мангали или фъшкии от коне майка им да еба аз живея точно до 1 цигaнски катун и всеки ден се искушавам да им пусна 1 лимонка ама се сещам че и полицията ни е циганска и ще си плата пак още сам малък за тва ,а и преди време бях чул че некфи влезли в нородното събрание (някъде из чужбина) с автомати и застреляли сички според мен и ако това стане няма да е лошо че поне следващите да има страх и да внимават

P.S. извинявам се ако има грешки пролзвам транслатор
« Последна редакция: Септември 26, 2011, 01:09:07 am от Relaxbaby »

Неактивен gazar

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 252
  • EVO Karma: -38
  • Side: For The Alliance
Re: Какво мислите за ситуацията в Катуница?
« Отговор #17 -: Септември 26, 2011, 06:25:12 am »
Вие някога чудели ли сте се защо циганските квартали са по краищата на градовете ?
Защото преди ги е било страх да стъпват в центъровете на градовете.Това го знам от мои дядовци, които са разказвали.Просто някога е имало отношение към малцинството - всеки да си знае мястото.Те са си живуркали тихо и кротко, приемайки че живеят на чужда територия, за която не дават нищо. Каква е сегашната политика към тях ? Биват хрантутени с данъците събирани от народа и им дават помощи за всяко дете - че да раждат още повече. Ние сме поколението което не ги търпи и ние трябва да променим нещата - но не с расизъм и таквиа глупости като "циганите на сапун". Има българи дето повече заслужават да са на сапун (ако изобщо това може да бъде заслужено от човек) , но това е друга тема.
Не знам на какво се дължи твоето добродушие към тая черна раса.Никога няма да се оправят докато не върнат камерите с газ и като избият 4000 5000 хиляди мангала мазни *****та ще видиш как бързо ще спрат с всички мизери който правят. :sniper:Смърт за тая черна раса!!!

Такива няма да ги има!!

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: Какво мислите за ситуацията в Катуница?
« Отговор #18 -: Септември 26, 2011, 08:06:18 am »
Аз също не ги харесвам, нито като нация нито като малцинство но!

Запознайте се правилата на форума ни.

Цитат
2.11 Пропагандирането на всякакви противозаконни идеи и цели е забранено. Не се допускат публикации на произведения, рецензии, лични коментари и др., които нарушават законодателството (съдържащи призиви за насилствена смяна на обществения ред, към етническа и верска омраза и други). Не се допускат коментари популяризиращи противозаконни и дискриминационни нацистки/фашистки и расистки идеи. Не се допускат дискриминация и проява на нетърпимост на основата на възраст, пол, раса, етнос, националност, вероизповедание, образователен ценз, социален статус и сексуалност.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database