Автор Тема: erorr  (Прочетена 589 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен skilqki

  • Knight
  • *
  • Публикации: 18
  • EVO Karma: 0
  • evo user
erorr
« -: Септември 22, 2009, 09:17:44 pm »
 :blink: :blink: здравейте извинявам се за може би глупавия въпрос но защо подяволите получавам постоянно този ерор, направих един герой играх стинах 7 лвл без никакъв проблем никакви ерори нищо след което получих ерор релогнах като си мислех че ще се оправи но уви, след което реших да направя нов герой и да започна от начало, но със самото вписане в играта системата ме изхвърля и ми дава някакъв ерор от какво може да е това и как да го оправя днес съм инсталнал клиента с точни пач е вс така че не мисля че е в мен проблема след като дори няколко часа цъках без проблеми ?!?! моля помогнете ?

Неактивен Ballista

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 393
  • EVO Karma: 21
Re:erorr
« Отговор #1 -: Септември 22, 2009, 09:23:10 pm »
Има много такива теми но ще ти обясня, значи когато чакаш за да влезеш в сървара има опашка от чакащи. Когато влезеш до геройте си погледни дали долу в ляво дали имаш бутона "addons" ако го няма и влезеш 100% ще имаш Ерор. Единствения познат начин за сега е да изчакаш да няма опашка от чакашти, или някак си да влезеш преди тях.

Неактивен skilqki

  • Knight
  • *
  • Публикации: 18
  • EVO Karma: 0
  • evo user
Re:erorr
« Отговор #2 -: Септември 22, 2009, 10:07:50 pm »
да няма го бутона аз точно това се чудех къде е изчезнакл и защо мерси мн ще чакам :)