Автор Тема: Jump Event  (Прочетена 15935 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: Jump Event
« Отговор #30 -: Април 18, 2012, 11:04:09 pm »
Вземете си някакъв смотан back и му сложете ench. за парашута.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен Xektor

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 782
  • EVO Karma: 13
  • мечка гризли
Re: Jump Event
« Отговор #31 -: Април 18, 2012, 11:52:43 pm »
За мен беше фън. ;)
Ограниченията мисля да ги махна след малко така че до другия евент пак ще си ги ползвате.
Беше забавно, дано да има продължение. :up:

Неактивен nixxer

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 921
  • EVO Karma: 47
  • Цървул :D
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Nightwalker
Re: Jump Event
« Отговор #32 -: Април 19, 2012, 12:01:32 am »
Да. Много хора, голям лаф падна, много скачане, а някои проспаха евента  :fun:
The pain is my best friend.

Неактивен maxi1914

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 122
  • EVO Karma: -7
  • evo user
Re: Jump Event
« Отговор #33 -: Април 19, 2012, 12:15:36 am »
Единствения минус на забраната за ползване на котешката форма е, че не можеш да се възползваш от това да понесеш по-малка щета при падане от високо, което не е малко.

Говориш ама пълни глупости ае по добре си трай .


В този евент няма да участва гиър-а или бойните Ви умения, а уменията Ви ловко да управлявате героят си.


90 % съм в  Cat form . Как да си управлявам ЛОВКО героя като не съм свикнал да играя в  Elf form . Сами си противоречите . Ако имате съображения според които имам предимство спрямо другите класове моля да ги споделите .
Не го псуваи , победи го

Неактивен Bl1zAlkA7a

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1427
  • EVO Karma: -39
  • Side: For The Horde
  • Герой: Puhcho
Re: Jump Event
« Отговор #34 -: Април 19, 2012, 12:28:27 am »
Вземете си някакъв смотан back и му сложете ench. за парашута.
:-? ти шегуваш ли се нещо? единственият енчант за парашут на наметалото е от engineering и иска 350 скил за да се използва. при положение, че на почти всички герои имам доста развити професии (както и не само аз), това си е направо линчуване. сега ще изброя, защо премахването на котката за друида е огромно ущетение (все пак това е хибрид клас, който има неща от всички)
1. при feral се намаля movement speed от 130% на 100% (таланти, сега ако и това се забрани...)
2. котката има Track Humanoids (както и Hunter-a), което е доста полезно за хората, които знаят как да го използват
3. на feral реално ние оставаме без всякакви атакуващи магии, като не можем да направим и един свестен дуел
4. не можем да си използваме Stealth (като ни сбие някой от противниковата фракция пазачите от BB започват да ни бият и няма почти никакъв шанс да се отървем от тях, без да ги бием => губим репутация, която някои сме вдигали с доста мъки)
5. при падане от 100 yards без формата умираме, докато с нея ако сме били на пълна кръв ще уживеем
6. при Tauren котката заема доста по-малко място отколкото е самата крава или мечката, което за гледането на стъпалата е жизнено важно (защото от някои трябва да сме максимално назад, за да минем до следващото)

Ако това е забранено, то ще трябва да се забранят и талантите при следните класове:
Priest: Body and Soul (Holy) 30%/60% movement speed
Rogue: Fleet Footed (Assassination) 8%/15% movement speed
Аурите:
Death Knight: Unholy Presence 15% movement speed
Hunter: Aspect of the Cheatach/Pack 30% movement speed

П.П. друидът е във някаква форма през поне 95% от времето, докато играе, защото така му е направен гейм плея. как ще се реваншира това, като 3 години се старая да си усъвършенствам уменията в котка, а когато трябва да ги покажа - това не е разрешено?
« Последна редакция: Април 19, 2012, 12:30:03 am от Bl1zAlkA7a »

Неактивен nixxer

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 921
  • EVO Karma: 47
  • Цървул :D
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Nightwalker
Re: Jump Event
« Отговор #35 -: Април 19, 2012, 12:30:05 am »
Че евента пак добре стана. От толкова много народ само двама мрънкат и то за някаква cat фрома. Утре им я пускайте и да млъкват. Обикновено има повече недоволни.
The pain is my best friend.

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: Jump Event
« Отговор #36 -: Април 19, 2012, 12:37:51 am »
:-? ти шегуваш ли се нещо? единственият енчант за парашут на наметалото е от engineering и иска 350 скил за да се използва. при положение, че на почти всички герои имам доста развити професии (както и не само аз), това си е направо линчуване. сега ще изброя, защо премахването на котката за друида е огромно ущетение (все пак това е хибрид клас, който има неща от всички)
1. при feral се намаля movement speed от 130% на 100% (таланти, сега ако и това се забрани...)
2. котката има Track Humanoids (както и Hunter-a), което е доста полезно за хората, които знаят как да го използват
3. на feral реално ние оставаме без всякакви атакуващи магии, като не можем да направим и един свестен дуел
4. не можем да си използваме Stealth (като ни сбие някой от противниковата фракция пазачите от BB започват да ни бият и няма почти никакъв шанс да се отървем от тях, без да ги бием => губим репутация, която някои сме вдигали с доста мъки)
5. при падане от 100 yards без формата умираме, докато с нея ако сме били на пълна кръв ще уживеем
6. при Tauren котката заема доста по-малко място отколкото е самата крава или мечката, което за гледането на стъпалата е жизнено важно (защото от някои трябва да сме максимално назад, за да минем до следващото)

Ако това е забранено, то ще трябва да се забранят и талантите при следните класове:
Priest: Body and Soul (Holy) 30%/60% movement speed
Rogue: Fleet Footed (Assassination) 8%/15% movement speed
Аурите:
Death Knight: Unholy Presence 15% movement speed
Hunter: Aspect of the Cheatach/Pack 30% movement speed

П.П. друидът е във някаква форма през поне 95% от времето, докато играе, защото така му е направен гейм плея. как ще се реваншира това, като 3 години се старая да си усъвършенствам уменията в котка, а когато трябва да ги покажа - това не е разрешено?

Момче успокой се. Тая магия няма да я имаш 1 час вечерта и то само в STV зоната.
Не мисля че е толкова голям проблем.
Явно има друга причина заради която искате да я разрешим.

От целия ти пост, виждам само една логична причина, че сте свикнали да играете в тази форма и по-добре управлявате героя си в нея.

За какви скорости говориш за какви дуели, track humanoids, стелт и др. подобни... Event-а е за скачане не за бой. Има си BG-та, арени, дуели за това.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен maxi1914

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 122
  • EVO Karma: -7
  • evo user
Re: Jump Event
« Отговор #37 -: Април 19, 2012, 12:38:31 am »
Че евента пак добре стана. От толкова много народ само двама мрънкат и то за някаква cat фрома. Утре им я пускайте и да млъкват. Обикновено има повече недоволни.

Аз също съм доволен от евента . Това не е мрънкане а градивна критика . Не мога да разбера ти какъв се явяваш че спамиш след останалите кои какво пише . Според мен Alein и останалите сами ше се досетят и разберът какво сме искали да кажеме . Само ти си оставаш неразбран какво искаш .
Не го псуваи , победи го

Неактивен Bl1zAlkA7a

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1427
  • EVO Karma: -39
  • Side: For The Horde
  • Герой: Puhcho
Re: Jump Event
« Отговор #38 -: Април 19, 2012, 01:00:00 am »
Момче успокой се. Тая магия няма да я имаш 1 час вечерта и то само в STV зоната.
Не мисля че е толкова голям проблем.
Явно има друга причина заради която искате да я разрешим.

От целия ти пост, виждам само една логична причина, че сте свикнали да играете в тази форма и по-добре управлявате героя си в нея.

За какви скорости говориш за какви дуели, track humanoids, стелт и др. подобни... Event-а е за скачане не за бой. Има си BG-та, арени, дуели за това.

Track Humanoids - удобство, с което наблюдавам накъде отиват останалите пред мен
Stealth - уединение пред останалите
скорост - явно не си играл с нещо подобно, за да знаеш какво е

BG, арени и дуели по принцип съм спрял да играя (от тези 3те само BG играя г/д, понеже са по-интересни, останалото е боза), а тук е може би едно от малкото места, където мога да си се забавлявам

Друидите сме ощетени за втори път на евент. Предният път беше за PvP class leader, където ордата бяхме подложени на доста лошо нещо - публиката беше от Alliance, за да се таргетнем в Stealth по принцип ползваме Tab (както и rogue), а тогава когато трябваше да се направи подобно нещо, по принцип на таргет ни излизаше някое ниско ниво али (за rogue-тата направихте изключение и бяха на друго място дуелите, ама при нас нямаше подобни преимущества).

На последният евент, на който присъствах (PvP) се получи следната ситуация: 25 horde vs 10 alliance. Имаше 2 рунда, първият беше пробен (не че някой го е видял кога е написано) и ордата спечелихме (понеже имаше LoS). После ни портнаха на мястото, където се бие лича, там паладин използва LoH на Frozen, а ние нямахме право да използваме никакви магии, които Disarm-ват или променят кръвта на алитата,защото директно щяха да се праснат от 1М на 1. Убиха ни като кучета

После каква наслада да имаме от повечето евенти, като опитът ми от тях става все по-лош и по-лош?

Неактивен hebectyjlka

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 128
  • EVO Karma: 3
    • BloodSheD
  • Side: For The Horde
  • Герой: Hebectyjlka
Re: Jump Event
« Отговор #39 -: Април 19, 2012, 03:38:19 am »
Каква Cat Form, какви пет лева.. Целта на евента е всички да са на едно ниво - айде дай на Warrior 30% Movement Speed? Или на Warlock? Или на Mage? Що за глупости...

Това, че Ghost Wolf-ът е бил позволен е грешка според мен, но не значи, че Cat Form трябва да е позволена. Btw Ghost Wolf-ът не ощетява само Druid-ите, а и останалите Class-овe.

Не мисля, че трасето е невидимо, че чак да ти трябва Track Humanoids, за да следваш някого, пък най-малкото и без Track май ще го видиш на 5 ярда пред теб. Нито пък че Stealth ще ти помогне с нещо, освен да ти забави Movement-а (нали той беше проблемен?)

Като Tauren-ът ти е голям, ходи си купи Noggenfogger Elixir от Tanaris и се направи на дребен скелет. Ако ти е прекалено дребен си намери Savory Deviate Delight.

Още малко ще искате да ви се добави Flight Master's Licence - нищо, че сме на WOTLK..

Hebectyjlka - Protection Paladin; Kosmodisk - Resto Druid; Caladhiel - Fire Mage
You should never argue with idiots because they will just drag you down to their level....then beat you with experience!

Неактивен Xektor

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 782
  • EVO Karma: 13
  • мечка гризли
Re: Jump Event
« Отговор #40 -: Април 19, 2012, 10:09:20 am »
Мамине точно от тебе не очаквах да мрънкаш за тази забрана. Вчера за около час минах 3 пъти този евент, без да ползвам котешки, заешки, рибешки и каквито и да е било форми. Евента траеше 2 часа, след това можеше да си ползвате лайняните форми.
90 % съм в  Cat form . Как да си управлявам ЛОВКО героя като не съм свикнал да играя в  Elf form . Сами си противоречите . Ако имате съображения според които имам предимство спрямо другите класове моля да ги споделите .
Ти пък, Макси ли си , къв си? С тая Cat Form и до половината трасе нямаше да стигнеш, понеже е направено да се минава единствено с човешка форма. Ама и ти пищиш като заклана свиня, без да знаеш за какво иде реч.
Каква Cat Form, какви пет лева.. Целта на евента е всички да са на едно ниво - айде дай на Warrior 30% Movement Speed? Или на Warlock? Или на Mage? Що за глупости...
Ето това е отговора. Няма какво да спорите вече.
« Последна редакция: Април 19, 2012, 10:11:30 am от Xektor »

untaught

  • Гост
Re: Jump Event
« Отговор #41 -: Април 19, 2012, 12:06:26 pm »
Ако някой в следващите дни започне да си прави дуели покрай евента или пречи на другите участници като ги бие/използва някакви магии върху тях с цел нарушаване на играта им ще бъде телепортиран и приспан в средата на нищото докато трае евента.
Доводите за пускане на котката са уникално добри, чак ме карат да размисля, но щом още имате здрава клавиатура значи сте добре.

Неактивен maxi1914

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 122
  • EVO Karma: -7
  • evo user
Re: Jump Event
« Отговор #42 -: Април 19, 2012, 12:16:04 pm »
Мамине точно от тебе не очаквах да мрънкаш за тази забрана. Вчера за около час минах 3 пъти този евент, без да ползвам котешки, заешки, рибешки и каквито и да е било форми. Евента траеше 2 часа, след това можеше да си ползвате лайняните форми. Ти пък, Макси ли си , къв си? С тая Cat Form и до половината трасе нямаше да стигнеш, понеже е направено да се минава единствено с човешка форма. Ама и ти пищиш като заклана свиня, без да знаеш за какво иде реч.Ето това е отговора. Няма какво да спорите вече.

Земи и си прочети тъпите букви . Чета и нищо не е написано Какво мислиш за евента бе мамин златен или можеш сама да софлираш . Ти какъв си да ми отговаряш и да ми казваш до каде щял съм да стигна . Тебе да те ппитах нещо ААА ? Въпросите и мненията ми бяха към ЕКИПА не към вас СПАМЕРЧЕТА . Ама и рефер бил НЯМА ЗА КАКВО ДА СПОРИТЕ ВЕЧЕ . Ей ставате смешни вече честно
Не го псуваи , победи го

Неактивен Muri

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 652
  • EVO Karma: 15
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Timewizard
Re: Jump Event
« Отговор #43 -: Април 19, 2012, 12:43:25 pm »
вие сте бахти идиотите....честно!
Човека се опитва по някакъв начин да ви забавлява и да промени еднообразният начин на игра а вие отново и отново Усрахте работата
Timewizard

Неактивен Bl1zAlkA7a

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1427
  • EVO Karma: -39
  • Side: For The Horde
  • Герой: Puhcho
Re: Jump Event
« Отговор #44 -: Април 19, 2012, 12:48:10 pm »
Мамине точно от тебе не очаквах да мрънкаш за тази забрана. Вчера за около час минах 3 пъти този евент, без да ползвам котешки, заешки, рибешки и каквито и да е било форми.

Интересно слово от човек, който не ме познава. Преди евента си бях направил тактика: Feral + 4 части PvP Feral Set => котката става на 145% movement speed.
Stealth: 30% movement speed reduce
2-те неща заедно: 101.5% movement speed

По този начин всичко си вървеше нормално (това е за в началото, после е по-лесно).

Много хора не очакват много неща, които правя, да ги направя, за това и в сървъра 90% от хората ме мразят, за което реално не ми пука. За мен важното е хората които уважавам, да ме уважават и мен, другото е нищо.

Водя този спор толкова много, защото на другите класове им е забранена една магия, а на друида е забранено това, с което трябва да е свикнал - формата. Скилнат съм на това и понеже някой си мисли, че имаме каквото и да е предимство с нея, трябва да е забранена? А даже не виждам причина. Charge не може да се използва както трябва и в котка и в мечка, така че това са си пълни глупости.

Омръзнало ми е да става по български: ако нещо се смята за злоупотреба, да се забраняват купища други неща, които нямат абсолютно нищо общо с това, но са в близък до него контекст.

Вчера единственото обяснение, след като попитах в World защо е забранена формата беше: "нали знаеш" :blink: Не обичам тези простотии, а искам свестен отговор на въпросът си, защото аз се обосновах за какво искам да я има, искам и тези, които я забраняват, да се обосноват.

вие сте бахти идиотите....честно!
Човека се опитва по някакъв начин да ви забавлява и да промени еднообразният начин на игра а вие отново и отново Усрахте работата

не наричай някой идиот като не знаеш какво се крие зад мислите му. някои неща трябва да им свикнете, за да разберете защо се изискват. ако има свестен аргумент, за да се забрани нещо, то поне да се оповести. не виждам защо да се маха и Blink на мага, като то ще го прати на майната си и най-вероятно ще падне. единственото смислено е за телепорта на lock-a, но всичко друго няма реално обяснение.
« Последна редакция: Април 19, 2012, 12:50:16 pm от Bl1zAlkA7a »