Автор Тема: Злоупотреба  (Прочетена 4433 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен momodg

  • Knight
  • *
  • Публикации: 36
  • EVO Karma: -3
  • ISP: optisprint
  • Side: For The Alliance
Злоупотреба
« -: Декември 29, 2010, 01:45:53 pm »
От няколко дни, днес особено, се забелязва една трайна тенденция сървъра да крашва винаги когато алианса вземе победа на BG. Това предполагам е направило в печатление не само на мен... Отначало мислех че е съвпадение, но за съжаление се оказва крайна тенденция. Остави че не ни се позволяват победи а и ни се затриват дневните арена точки... Като вземеме победа сървъра бива крашван, не взимаме точки, но ни се отчита че сме взели победа за деня. Това ми се случва трети ден поред, а за днес ми бяха откраднати общо три победи от три възможни. Сървъра не е забил нито веднъж след победа на хордата.

Известно време се чудех дали да пиша, за да не ме обявят за "мрънкалник", но това вече наистина става изключително дразнещо. Неиречената истина че на този сървър алианса е изначално прецаканата страна е факт който хората които предпочитаме тази фракция сме приели и се бориме със съдбата си, но това което се случва е прекалено! Неприятното усещане остава че това се случва с дейното участие на поне един GM или е бъг които бива умело ползван от някой "пишман хакер" от хордата.

Пиша това с надеждата да бъдат взети някакви мерки, всички знаете че на опашката обикновено има 3-4 пъти повече хорди а за да се играе трябва да има и алианс. Ако продължават нещата така алиансите ще са все по-малко... Не че имам намерение да играя хорда, но много други вече го направиха.

Поздрави Izroot, Erosia, Deboika! (Героите с които играя)
« Последна редакция: Декември 29, 2010, 01:50:01 pm от momodg »
IZROOT, UPSARIN, SMITE, AFTERBURN и тук там по някое BG с MASSMURDERER

Неактивен BulgarianSS

  • EVOWOW Fan
  • Challenger
  • *
  • Публикации: 2655
  • EVO Karma: -87
  • Искам да стигна -1000 репутация !
    • Star Gate of EvO
  • ISP: Pernik Lan
  • Side: For The Horde
  • Герой: Skins
Re: Злоупотреба
« Отговор #1 -: Декември 29, 2010, 02:26:40 pm »
Боже...разплака ме.
Как пък няма някой да се занимава да бъгва сървърът,защото сте победили  :doh:
Освен това,че не можете да влезете във POS(което не е голяма работа), с какво още сте прецакани и ощетени,че ми е интересно.
"Stay Foolish, Stay Hungry"

Неактивен Muri

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 652
  • EVO Karma: 15
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Timewizard
Re: Злоупотреба
« Отговор #2 -: Декември 29, 2010, 03:26:43 pm »
Боже...разплака ме.
Как пък няма някой да се занимава да бъгва сървърът,защото сте победили  :doh:
Освен това,че не можете да влезете във POS(което не е голяма работа), с какво още сте прецакани и ощетени,че ми е интересно.
1-тва за краша на сървара е кофти
2-POS е доста ценен instance за новите 80,направи си нов алианс и да те видим от каде ще си земеш weeapon,не мисли че не е важно.
Timewizard

Неактивен BulgarianSS

  • EVOWOW Fan
  • Challenger
  • *
  • Публикации: 2655
  • EVO Karma: -87
  • Искам да стигна -1000 репутация !
    • Star Gate of EvO
  • ISP: Pernik Lan
  • Side: For The Horde
  • Герой: Skins
Re: Злоупотреба
« Отговор #3 -: Декември 29, 2010, 03:32:00 pm »
1-тва за краша на сървара е кофти
2-POS е доста ценен instance за новите 80,направи си нов алианс и да те видим от каде ще си земеш weeapon,не мисли че не е важно.

1-во,защо пък за крашовете да са виновни хордите,да драсне тема че крашва,не да обвинява без да може да докаже нещо.
2-ро оръжие може да се вземе и от професии,в POS не работи 3-тия бос от където падат хубавите оръжия,този мейс е боза.
"Stay Foolish, Stay Hungry"

Неактивен Bl1zAlkA7a

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1427
  • EVO Karma: -39
  • Side: For The Horde
  • Герой: Puhcho
Re: Злоупотреба
« Отговор #4 -: Декември 29, 2010, 03:52:12 pm »
От няколко дни, днес особено, се забелязва една трайна тенденция сървъра да крашва винаги когато алианса вземе победа на BG. Това предполагам е направило в печатление не само на мен... Отначало мислех че е съвпадение, но за съжаление се оказва крайна тенденция. Остави че не ни се позволяват победи а и ни се затриват дневните арена точки... Като вземеме победа сървъра бива крашван, не взимаме точки, но ни се отчита че сме взели победа за деня. Това ми се случва трети ден поред, а за днес ми бяха откраднати общо три победи от три възможни. Сървъра не е забил нито веднъж след победа на хордата.

Известно време се чудех дали да пиша, за да не ме обявят за "мрънкалник", но това вече наистина става изключително дразнещо. Неиречената истина че на този сървър алианса е изначално прецаканата страна е факт който хората които предпочитаме тази фракция сме приели и се бориме със съдбата си, но това което се случва е прекалено! Неприятното усещане остава че това се случва с дейното участие на поне един GM или е бъг които бива умело ползван от някой "пишман хакер" от хордата.

Пиша това с надеждата да бъдат взети някакви мерки, всички знаете че на опашката обикновено има 3-4 пъти повече хорди а за да се играе трябва да има и алианс. Ако продължават нещата така алиансите ще са все по-малко... Не че имам намерение да играя хорда, но много други вече го направиха.

Поздрави Izroot, Erosia, Deboika! (Героите с които играя)

Не си мисли, че и на нас са ни приятни крашовете. Не знаем кой е виновника, ако го хванем му се пише много лошо. GM не помага на никой при нас, просто няма такова нещо, рядко влизат, поне докато съм в играта. Половината орда вече се занимаваме предимно с PvE, с развитие на героите и печелене на притурки (маунтове, титли, петове) за героите ни :blush: При първият признак, че знаем нещо по въпроса кой крашва, ще го предадем с пълната ярост която имаме. Не забравяйте нещо, няма разлика между орда и алианс, всички сме еднакви, разликата е в това, кой колко е комплексиран :clover:

Неактивен momodg

  • Knight
  • *
  • Публикации: 36
  • EVO Karma: -3
  • ISP: optisprint
  • Side: For The Alliance
Re: Злоупотреба
« Отговор #5 -: Декември 29, 2010, 06:01:47 pm »
За последното си прав, мненията ни тук се срещат на 100%! Далеч съм от мисълта че всички хорди се занимават с "подривна" дейност, не съм го и твърдял. Но това за което говоря е проверен, болезнено неприятен факт! Предположението ми е че го прави един човек, за това дали е коплексиран или не няма да коментирам...  :idea:

А относно спора по-нагоре в темата, само искам да отбележа че съм принуден да играя прот с паладина, защото месеци на ред не успявам да докопам свестно оръжие за ретри. От арените има оръжия които евентуално могат да бъдат закупени, но как се вдига нужния арена рейтинг играейки с прашка е дълга и неприятна тема... Максимума от професията, титанстийлдистройъра, е толкова зле, че с него на ретри правя по малко dmg отколкото на прот с брадвата от Fos. Тва ако не е прецакано наздраве имате от мене!
« Последна редакция: Декември 30, 2010, 12:00:47 am от momodg »
IZROOT, UPSARIN, SMITE, AFTERBURN и тук там по някое BG с MASSMURDERER

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re: Злоупотреба
« Отговор #6 -: Декември 29, 2010, 06:04:19 pm »
Няма защо да мислиш че ГМ има нещо общо.
Най-малкото всички гм-и са алианси по натура :D
Надявам се алейн като се върне да погледне логовете , дали има следа от употреба на "крашващата" магия или проблема е от друго  :clover:

Неактивен spooky

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1276
  • EVO Karma: 138
  • Като я няма Тръпката , мерси ти за Трътката
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Venerra,Oziris
Re: Злоупотреба
« Отговор #7 -: Декември 29, 2010, 07:17:57 pm »
Крашовете се правят не за БГ-та , а за "рескане" на ID за инстанциите и по-конкретно една , ICC.След краш , ID с , което се влиза в инстанцията се прехвърля автоматично на инстанция ,в която дори не сте влизали.По-интересното е ,че има хора ,които имат ID на инсове , които незнаят къде се намират дори.Вчера не съм влизал в нито една инстанция , обаче имам ID  за HOS.
Как ли става това ????
Uno Sanctum

Неактивен Abrucci

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 703
  • EVO Karma: 24
  • Most Powerful
Re: Злоупотреба
« Отговор #8 -: Декември 29, 2010, 07:49:35 pm »
.................
 Сървъра не е забил нито веднъж след победа на хордата.
.................
Няма и как да забие  :lol: иначе,това останалото 'дето си го написал....остави,не се занимавай с такива глупости повече  ;-) :lol: :clover:

Неактивен BulgarianSS

  • EVOWOW Fan
  • Challenger
  • *
  • Публикации: 2655
  • EVO Karma: -87
  • Искам да стигна -1000 репутация !
    • Star Gate of EvO
  • ISP: Pernik Lan
  • Side: For The Horde
  • Герой: Skins
Re: Злоупотреба
« Отговор #9 -: Декември 29, 2010, 09:39:20 pm »
@spooky

Аз пък имам ID за Молтен Коре н40 ман :lol:

Алеин е явно че го няма,като се върне май пак ще падат глави :lol:
"Stay Foolish, Stay Hungry"

Неактивен Bl1zAlkA7a

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1427
  • EVO Karma: -39
  • Side: For The Horde
  • Герой: Puhcho
Re: Злоупотреба
« Отговор #10 -: Декември 29, 2010, 11:25:41 pm »
Някой май се съвзе, скоро не е имало крашове :cap: Можем само да се надяваме да остане така :up:

Неактивен momodg

  • Knight
  • *
  • Публикации: 36
  • EVO Karma: -3
  • ISP: optisprint
  • Side: For The Alliance
Re: Злоупотреба
« Отговор #11 -: Декември 29, 2010, 11:39:17 pm »
Няма и как да забие  :lol: иначе,това останалото 'дето си го написал....остави,не се занимавай с такива глупости повече  ;-) :lol: :clover:


Нещо не мога да ти проследя мисълта... С какви глупости съм се занимавал според тебе?
IZROOT, UPSARIN, SMITE, AFTERBURN и тук там по някое BG с MASSMURDERER