Автор Тема: Бъг с талантите  (Прочетена 1706 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен homy

  • Knight
  • *
  • Публикации: 4
  • EVO Karma: 0
Бъг с талантите
« -: Февруари 22, 2008, 06:53:43 pm »
Забелязах бъг при талантите при който когато си ресваш талантите ти се губи по 1 точка за всяко ресване или поне при мен е така и мисля ,че и други имат същия проблем.Ще бъда много благодарен ако админ-а оправи този бъг героя ми е Solan.Благодаря предврително

Неактивен venomanser94

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 75
  • EVO Karma: -18
Re: Бъг с талантите
« Отговор #1 -: Февруари 22, 2008, 08:18:57 pm »
Да и аз сам го усетил това и много се изнервям за6тото изгубих вече 2 точки а пак тези 2 точки са ми много важни! Ако може да се обарне повече внимание тука и да се оправи бъга ще ви бадем много благодарни!!!

Неактивен frosmourne

  • Knight
  • *
  • Публикации: 45
  • EVO Karma: 0
Re: Бъг с талантите
« Отговор #2 -: Февруари 22, 2008, 08:28:34 pm »
Дам...и аз съм губил точки...след 2-3 реса на талантите ии много яд се върнаха..изглежда е някакъв бъг

varnaa

  • Гост
Re: Бъг с талантите
« Отговор #3 -: Март 16, 2008, 03:25:09 am »
Гледам че тая тема е от доста време и мисля да се намеся тази вечер стана следното значи развивам си друида който е 16 лвл но талантите ми бяха така 3 точки на Starlight Wrath 1 Nature's Grasp 1 Improved Nature's Grasp когато дигнах 15 ми се отключи и долния ред и дигнах 1 на Focused Starlight обаче понеже видях че Nature's Grasp не ми върши добра работа реших да си ресна талантите след реса останах само с 4 точки а не би трябвало да са толкова щом преди това на 1вия ред съм имал общо 5 и долу 1 сега съм 16 левел и имам 5 точки само на Starlight Wrath та ако може да се намеси гм че нещо явно има кофти бъг тук или поне да споделите мнение може пак да ми е от полза (благодаря предварително)