Автор Тема: Eternal life - Добавяне във вендор.  (Прочетена 5735 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

untaught

  • Гост
Re: Eternal life - Добавяне във вендор.
« Отговор #15 -: Януари 31, 2011, 05:15:33 pm »
Магазина беше замислен добре, но сега е пълен bull****. Намери ми поста в темата за добавяне на предмети и ще видиш какво мисля.
Вярно, да, гласувам като ги има предметите. Мисля, че там се изля всичко, от което се нуждае един "смешен" сървър. Добавете сега и вендори с гиър, камъни, енчанти и каквото още се сетите без разменна монета, та да заприличаме на Fun realm.
Сървъра се води blizzlike, а започна да се превръща в "смешен". Ако продължават да се приемат тези предложения, по незнайни за мен причини, всичко ще може да се взема дори без да си играл - просто влизаш, отиваш при вендора, може да добавите и портали, и си вземаш предмета, който ти е нужен.
Ако толкова ви мързи да си изгриндите определен предмет, който е адски елементарен за вземане, бягайте във фънка.
Противник съм на всичко anti blizzlike при условие, че риълма е Blizzlike. Естествено, че ще си взема предметите по лесният начин ако съществува такава възможност.
Та вие ако не гриндите за такива елементарни предмети, за какво играете? Може би да минете всички възможни рейдове за 2 дена, дори и по малко? Или за да се псувате с някой? Не знам, вие си отговорете на тези въпросите. Само, ще ви кажа, че злато се прави адски лесно без използването на каквито и да било бъгове. А от тук следва, че златото трябва да е разменна монета само за това, за което blizzard са го пригодили.

Неактивен Bl1zAlkA7a

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1427
  • EVO Karma: -39
  • Side: For The Horde
  • Герой: Puhcho
Re: Eternal life - Добавяне във вендор.
« Отговор #16 -: Януари 31, 2011, 05:21:02 pm »
В Blizzard има няколко неща: Battlegroup и Auction Hause, които са общи, и там са по 10 реалма, а тук е само 1, и то с 20 пъти по-ниска популация от малките реалми там, така че си помисли каква е разликата тук и там. Ако нещата бяха еднакви - някаше да има нужда от този вендор. Ако не ми вярваш влез за 1 ден, погринди, пък да видим колко нещо ще изкараш. :doh:

untaught

  • Гост
Re: Eternal life - Добавяне във вендор.
« Отговор #17 -: Януари 31, 2011, 05:37:03 pm »
Прав си, че гринда в близард на такива итеми е много по-различен от тук. Там е нужно да изгониш поне 10 човека от противната фракция, да не говорим за тези от твоята, който само може да ги гледаш как бият до тебе и да им се нервираш. BG-та тук не липсват чак толкова много, а колкото до AH - конкуренцията е много по-голяма от тук и предметите са адски евтини, защото има кой да ги слага. Нали се сещаш...

Неактивен rhapsody

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 706
  • EVO Karma: 20
  • Baul
  • Side: For The Alliance
Re: Eternal life - Добавяне във вендор.
« Отговор #18 -: Януари 31, 2011, 08:49:14 pm »
Абе я да се сложи цена на всичко в магазина с donate point да видиш тогава колко ще се купува :clover: Факт е, че има и зарибени които си дават паричките за игра  :doh: , но всеки си преценява как да разполага с тях! Скоро всички в сървара ще са с http://www.wowhead.com/item=49888/shadows-edge  :mrgreen: и подобни предмети. Но все пак играта е за кеф и какво от това  :-)

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: Eternal life - Добавяне във вендор.
« Отговор #19 -: Януари 31, 2011, 11:16:10 pm »
Прав си, че гринда в близард на такива итеми е много по-различен от тук. Там е нужно да изгониш поне 10 човека от противната фракция, да не говорим за тези от твоята, който само може да ги гледаш как бият до тебе и да им се нервираш. BG-та тук не липсват чак толкова много, а колкото до AH - конкуренцията е много по-голяма от тук и предметите са адски евтини, защото има кой да ги слага. Нали се сещаш...

Ти играеш ли при нас?
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

untaught

  • Гост
Re: Eternal life - Добавяне във вендор.
« Отговор #20 -: Януари 31, 2011, 11:45:02 pm »
При вас в evo или при теб в blizzard?
В Evo играя, да - от подписа ми личи. :freak:
« Последна редакция: Януари 31, 2011, 11:52:06 pm от untaught »

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: Eternal life - Добавяне във вендор.
« Отговор #21 -: Февруари 01, 2011, 12:05:17 am »
Съветвам те да влизаш в форума когато си в добро настроение и да престанеш с тея негативни постове за щяло и нещяло.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

untaught

  • Гост
Re: Eternal life - Добавяне във вендор.
« Отговор #22 -: Февруари 01, 2011, 12:10:16 am »
Истината са негативните постове?! :eek: Щом така го приемате, нямам проблем с това.
Иначе ще се постарая да ви лъжа повече, щом така искате.  :fun:

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: Eternal life - Добавяне във вендор.
« Отговор #23 -: Февруари 01, 2011, 12:59:32 am »
Не истината. Виж си последните 10 поста.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен jamesbg

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 462
  • EVO Karma: 29
Re: Eternal life - Добавяне във вендор.
« Отговор #24 -: Февруари 01, 2011, 12:12:43 pm »
В Blizzard има няколко неща: Battlegroup и Auction Hause, които са общи, и там са по 10 реалма, а тук е само 1, и то с 20 пъти по-ниска популация от малките реалми там, така че си помисли каква е разликата тук и там. Ако нещата бяха еднакви - някаше да има нужда от този вендор. Ако не ми вярваш влез за 1 ден, погринди, пък да видим колко нещо ще изкараш. :doh:
"Cross-Realm Auction House" - тази идея е обсъжда през годините, но не съм разбрал да е приложена в официалния - къде ги четеш тия работи?

>untaught< чул-недочул не се изказвай за официалния. Предметите не са "адски-ефтини" дори напротив. Там икономиката е силно манипулирана от ботове които после продават голд за истински пари ... сложно е, не могат да се правят пазарни прогнози в официалния - няма смисъл да го говорим. Важното е че баланса като цяло удоволетворява средния играч, което се опитват и тук да направят админите. Не го гледай това "близлайк" - няма такова нещо, а има на местно ниво да се взимат решения които да водят до търсената цел, в случая стимулация да се гласува = подобряване на геймплея +малко реклама от което печелят играчите на първо място - съгласен?

П.С> на Ката са доста по-лесни направени нещата - защо ли? Иде ми да ти кажа, че ако искаш да ти е трудно, ходи копай дупки и после ги заривай в период докато ти мине, а не да се чудиш как да се затормози допълнително играта. Вярно е че е направена да си губиш времето в нея, но не за гриндене с нежелание на някакви несъществени материали.  :doh: За пример, миналата седмица решавам да дигам JC от нула. Приготвям си 10к голд и започвам да купувам материали от АХто, следобеда вече бях на макс почти и имах 15к голд от продажбите на излишното+производството - това е идеята, а не да хода да копам като луд един месец ако ме разбираш какво е "близлайк" в Близард?

Мир и приятна игра.  :clover:

Неактивен elphina87

  • Knight
  • *
  • Публикации: 5
  • EVO Karma: 0
  • evo user
Re: Eternal life - Добавяне във вендор.
« Отговор #25 -: Февруари 01, 2011, 05:01:03 pm »
Тези Eternal Life се събират изкл. лесно или поне аз така си мисля защото падат от билките, просто береш билки събираш кристалите от 10 кристала правиш един.. ако ти го сложат на вендор за 5 голд какво правим, какво ще се продава в AH? Не може така всичко да се купува на готово хахах прекалено лесно ще е.

Неактивен spooky

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1276
  • EVO Karma: 138
  • Като я няма Тръпката , мерси ти за Трътката
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Venerra,Oziris
Re: Eternal life - Добавяне във вендор.
« Отговор #26 -: Февруари 02, 2011, 08:07:52 am »
Ти виждал ли си цените в AH.Бройката на един Етернал е 50-60 голд.Сметни си сам до 20 Етернала колко голд ще ти струва.
Uno Sanctum

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: Eternal life - Добавяне във вендор.
« Отговор #27 -: Февруари 02, 2011, 11:40:12 am »
"Cross-Realm Auction House" - тази идея е обсъжда през годините, но не съм разбрал да е приложена в официалния - къде ги четеш тия работи?

>untaught< чул-недочул не се изказвай за официалния. Предметите не са "адски-ефтини" дори напротив. Там икономиката е силно манипулирана от ботове които после продават голд за истински пари ... сложно е, не могат да се правят пазарни прогнози в официалния - няма смисъл да го говорим. Важното е че баланса като цяло удоволетворява средния играч, което се опитват и тук да направят админите. Не го гледай това "близлайк" - няма такова нещо, а има на местно ниво да се взимат решения които да водят до търсената цел, в случая стимулация да се гласува = подобряване на геймплея +малко реклама от което печелят играчите на първо място - съгласен?

П.С> на Ката са доста по-лесни направени нещата - защо ли? Иде ми да ти кажа, че ако искаш да ти е трудно, ходи копай дупки и после ги заривай в период докато ти мине, а не да се чудиш как да се затормози допълнително играта. Вярно е че е направена да си губиш времето в нея, но не за гриндене с нежелание на някакви несъществени материали.  :doh: За пример, миналата седмица решавам да дигам JC от нула. Приготвям си 10к голд и започвам да купувам материали от АХто, следобеда вече бях на макс почти и имах 15к голд от продажбите на излишното+производството - това е идеята, а не да хода да копам като луд един месец ако ме разбираш какво е "близлайк" в Близард?

Мир и приятна игра.  :clover:

Точно казано ;)
Няма battlegroup-и в AH-то. То си е само за реалмам даже ако сте в Рандом Дунгеон и влязат хора от друг реалм не можете да си траде нищо.

Колкото до ботовете в AH аз съм един от тях ;)
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен Muri

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 652
  • EVO Karma: 15
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Timewizard
Re: Eternal life - Добавяне във вендор.
« Отговор #28 -: Февруари 02, 2011, 12:43:45 pm »
Абе я да се сложи цена на всичко в магазина с donate point да видиш тогава колко ще се купува :clover: Факт е, че има и зарибени които си дават паричките за игра  :doh: , но всеки си преценява как да разполага с тях! Скоро всички в сървара ще са с http://www.wowhead.com/item=49888/shadows-edge  :mrgreen: и подобни предмети. Но все пак играта е за кеф и какво от това  :-)
ако ще и "Hand of alein" да сложат, какво мислиш че ще се промени ? ще станат по добри ли ?!?!?
Timewizard