Автор Тема: Да ви попитам  (Прочетена 3042 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен dae

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 737
  • EVO Karma: -11
  • One sick bastard. Dyxless, The proud one.
Re: Да ви попитам
« Отговор #15 -: Февруари 11, 2008, 08:21:13 pm »
И да има и да няма трейлър няма значение щото ако издевателствам върху 1 приятел ще ти направи трейлър с по-добро качество от близзардските и то само със снимки на полетата от село... И съм 100% сигурен че няма да излезе тая година ...
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят ХАОСА... A.C.A.B.
If you wake up at a different time and in a different place, could you wake up as a different person ?Тя ми вика "ама аз си имам гадже" ... то и аз си имам телевизор вкъщи, ама ходя на кино нали !?!?!

Неактивен morkov

  • Knight
  • *
  • Публикации: 6
  • EVO Karma: -2
Re: Да ви попитам
« Отговор #16 -: Февруари 21, 2008, 09:25:02 am »
 Wrath of the lich king ще излезе тогава когато наплива от играчи в Близард започне да намалява

Неактивен dae

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 737
  • EVO Karma: -11
  • One sick bastard. Dyxless, The proud one.
Re: Да ви попитам
« Отговор #17 -: Февруари 21, 2008, 11:03:45 am »
съгласен   :up: , когато 70% от гилдиите в близзард се отказаха (при взет фулл Т3 и фулл ПвП сет и аз се отказах...) и зеха бавно и славно да си чакат да им свършат платените дни ... и бяха до там ... Излезе ТБЦ и пак почнаха ...  :up:
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят ХАОСА... A.C.A.B.
If you wake up at a different time and in a different place, could you wake up as a different person ?Тя ми вика "ама аз си имам гадже" ... то и аз си имам телевизор вкъщи, ама ходя на кино нали !?!?!

Неактивен ShadowEyeS

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1537
  • EVO Karma: -41
  • Legendary... That is what they used to call me.
Re: Да ви попитам
« Отговор #18 -: Февруари 21, 2008, 07:51:12 pm »
Ми те за тва ся ще подгряват със Sunwell.... Еми няма лошо ама..

Неактивен qqW

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 91
  • EVO Karma: -2
  • ya rly
Re: Да ви попитам
« Отговор #19 -: Март 03, 2008, 06:00:12 pm »
Според мен пък дори и близард не знаят кога ще пуснат новия експажън....може да им дойдат нови идеи и да ги добавят..всичко може да стане,така че да не бързаме със заключенията  ;-)

Неактивен dae

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 737
  • EVO Karma: -11
  • One sick bastard. Dyxless, The proud one.
Re: Да ви попитам
« Отговор #20 -: Март 05, 2008, 03:59:02 pm »
А и , когато пуснат PTR означава ,че скоро пускат и експанжъна (PTR-Public Test Realm , скоро скоро няма да има и 6 месеца  :freak: :freak: :freak: )
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят ХАОСА... A.C.A.B.
If you wake up at a different time and in a different place, could you wake up as a different person ?Тя ми вика "ама аз си имам гадже" ... то и аз си имам телевизор вкъщи, ама ходя на кино нали !?!?!