Автор Тема: Предложения относно подобряване на сървъра!  (Прочетена 5668 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Amev

  • Гост
Като за начало предлагам всеки да пише тук какво му не му харесва и как иска да се промени за да стане сървъра наистина добър! Първо знам че все още е тесов период и се намира оптимален вариант за нормалното функциониране на сървъра но искам да предложа няколко работи !
1.Проблема с комбите за кръвта ... има тема в Бъг Тракера
2.Или върнете онези магазинчета в Ашевале и Алтерак Моунтайнс да са с злато или поне дигнете хонора на близз +5 а даже и повече ,защото не е нормално при положение че има 6 играча над 40 левел и при убийство да дава 6 хонор !
3. Да се върне това че при 6 левела разлика с Мобса той не те збива та дори и на главата да му скачаш!
4.Да се оправи това че примерно като 3-ма гада са на близко разтояние като викнеш единия (удариш с магия или с пушка,лък и т.н.) идват и 3-мата

това е засега от мене и ви поздравявам за работата която вършите , сърварчето е много-добро !!! Успех

Own3d

  • Гост
Re: Предложения относно подобряване на сървъра!
« Отговор #1 -: Април 29, 2007, 05:57:29 pm »
Колбите трябва да са си такива, хонор поинта сащо да не е с голд, за другите неща като излезне другата база на МАНГОСА ще се оправят:> Засега всичко си е като БЛИЗлайк, браво сървъра ми харесва само проблема с зависването трябва да се изглади  :up:
« Последна редакция: Април 29, 2007, 06:07:21 pm от Own3d »

Insulter

  • Гост
Re: Предложения относно подобряване на сървъра!
« Отговор #2 -: Април 30, 2007, 11:45:58 am »
Значи аз лично смятам, че сървъра няма как да бъде изчиестен от всички бъгави "задачи" т.е. quests(то май си значи търсене, но няма значение),но поне може да се оправят гадните бъгове с мобовете по картата.Те просто си изчезват в дън земя, а моя герой кърти нещо невидимо и после лоотва майката земя и намира куперки ОО .Това найстина нерви... -_-

Amev

  • Гост
Re: Предложения относно подобряване на сървъра!
« Отговор #3 -: Май 01, 2007, 04:03:29 am »
Бъговете са едно на ръка .. тука пишете за другите работи не за бъговите ...

Kuch3t0

  • Гост
Re: Предложения относно подобряване на сървъра!
« Отговор #4 -: Май 01, 2007, 02:37:55 pm »
Според мене има още много неща за оправане, но естествено това става с времето. Едно от тях е евентите. Аз вече наппавих анкета в която да се гласува. Иначе сарвара е страхотен.

Insulter

  • Гост
Re: Предложения относно подобряване на сърв&#
« Отговор #5 -: Май 02, 2007, 12:38:02 am »
Започнете да оправяте зоните до колкото това е възможно.За пример вземете близзард.Аз вече пуснах една темичка с куестовете и съответно гадините в Елвиан Форест.Т.е. спестхих малко работа надявам се. :) Оправете иконките на професиите ако трябва аз ще намеря за всяка професия скрии как трябва да изглежда.Управете голда от съответното мобче(това редом със зоните)Управете цените на скиловете.


УПРАВЕТЕ НА ПАЛАДИНА JUDGEMENT!
« Последна редакция: Май 02, 2007, 01:10:47 am от MeKeTa »

Guti

  • Гост
Re: Предложения относно подобряване на сървъра!
« Отговор #6 -: Май 02, 2007, 10:54:39 am »
Аз искам да кажа че наистина сървъра е страхотен бачкат много неща които кадето и да съм играл не са работили.Не съм играл в Близз ама много тварежно това като почнеш някой моб и да те нападат няколко.Това за мен е единствения проблем който виждам поне за сега де  :lol:

Също няма да е никак зле да направите отделен форум на Сървъра :up:

Р.S. Браво момчета продалжавайте все така сървъра го виждам да е най-добрия в българия  ;-) :up: :up: :up:
« Последна редакция: Май 02, 2007, 11:22:54 am от Guti »

Insulter

  • Гост
Re: Предложения относно подобряване на сървъра!
« Отговор #7 -: Май 02, 2007, 03:05:52 pm »
Аз искам да кажа че наистина сървъра е страхотен бачкат много неща които кадето и да съм играл не са работили.Не съм играл в Близз ама много тварежно това като почнеш някой моб и да те нападат няколко.Това за мен е единствения проблем който виждам поне за сега де  :lol:

Също няма да е никак зле да направите отделен форум на Сървъра :up:

Р.S. Браво момчета продалжавайте все така сървъра го виждам да е най-добрия в българия  ;-) :up: :up: :up:

Еми мнението ти се намира в форума на сървъра.Няма смисъл да се регистрира отделен форум просто ще е по-добре да се направи една тема за чужденците и така...Сървъра е пиратски не мога да кажа, че е кой знае какво.Но просто има много познати дето се вика повечето ми вижеят до "bottom-a" да не казвам ГЗ  :fun: и е приятно. :)

Amev

  • Гост
Re: Предложения относно подобряване на сървъра!
« Отговор #8 -: Май 20, 2007, 04:16:02 am »
АЗ ПРЕДЛАГАМ НА ВСЕКИ СТАНАЛ 70 ЛЕВЕЛ да се даде награда !!! може с малко голд да ни спонсорирате !

и тъй че аз съм първият 70-так няма да откажа малко парици !

Hrimgrimnir

  • Гост
Re: Предложения относно подобряване на сървъра!
« Отговор #9 -: Май 26, 2007, 10:45:19 am »
значи hi на всички преди 1 ден почнах да играя на този server и останах мн доволен от него само да не беше този смотан freeze на ему-то.така чета аз 1вото мнение там пишеше че моба небивало да те напада и да му скачаш на главата.ела да видиш в близзард ко става друже няма значение лвл ти просто не ти прави дмг и това е.а това че те нападат 3ма а не 1...помисли малко ако сте 3ма и си лафите и някаф брониран момък ти изкочи насреща ревейки че някаф психопат му казал че ще пуснеш предмет (освен кафявата субстанция) ти как ще реагираш...ами викаш на другите 2ма и го смилате от бой.така е и в близзард.атакуват те по 3ма само дето тука забелязах моб които те атакува дори и да е далеч поема агро и те атакува и той да това е малко дразнещо.а за предметите от хонор сам напълно съгласен и разбира се доволен ако са с gold тъй като тук неможе по абсолютно никакаф начин да направиш хонор points за предмет.

Kuch3t0

  • Гост
Re: Предложения относно подобряване на сървъра!
« Отговор #10 -: Май 26, 2007, 11:48:19 am »
Мойто предложение в момента е само едно, тъй като сам 70 лвл и единствената ми работа е да сабирам пари и да дигам репутации и да обикаляме по малките инсове друго няма. Затова много моля админите да оправят репутациите. Имам предвид че някои не работят. Например Kurenei тя трябва да се вдига от едни огрета до града докато не стане неутрал за да може да се вземат Questi.
И по принцип когато отидеш в някой инстант в Outland от Trash moba трябва да се качва дадена репутация тука го няма, единствено в Hellfire Citadel (Hellfire Peninsula). И още нещо което мене сащо много е дразни, това е че Trash moba в инсовете на Outland не са елити а обикновени криипове. За сега това е най-големия проблем в Outland.

И пожелавам успех на модераторите и подаржащите сарвара  :up:

Hrimgrimnir

  • Гост
Re: Предложения относно подобряване на сървъра!
« Отговор #11 -: Май 26, 2007, 11:57:07 am »
ам те са елити ама явно е бъг и не ти показва като елити т.е. няма ги дракончета на портретите.на друг сървър бях забелязал че дори и босовете нямат титла бос.

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: Предложения относно подобряване на сървъра!
« Отговор #12 -: Май 28, 2007, 12:55:13 pm »
Мойто предложение в момента е само едно, тъй като сам 70 лвл и единствената ми работа е да сабирам пари и да дигам репутации и да обикаляме по малките инсове друго няма. Затова много моля админите да оправят репутациите. Имам предвид че някои не работят. Например Kurenei тя трябва да се вдига от едни огрета до града докато не стане неутрал за да може да се вземат Questi.
И по принцип когато отидеш в някой инстант в Outland от Trash moba трябва да се качва дадена репутация тука го няма, единствено в Hellfire Citadel (Hellfire Peninsula). И още нещо което мене сащо много е дразни, това е че Trash moba в инсовете на Outland не са елити а обикновени криипове. За сега това е най-големия проблем в Outland.

И пожелавам успех на модераторите и подаржащите сарвара  :up:

Направи си нов герой като няма какво да правиш с този ;)
Има 6 раси
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Kuch3t0

  • Гост
Re: Предложения относно подобряване на сървъра!
« Отговор #13 -: Май 28, 2007, 02:54:27 pm »
Alein аз не искам да си правя нов герой ами искам на тоя да му дигна репутациите за да си взема яките итеми + това Heroic мода нещо май не работи, защото вчера с Twister сме обикаляле инсовете за итемите които падат само на Heroic, и след като обием боса нищо.А освен итемите трябва  да пускат и едни значки а до сега само един ми я пусна.

jony

  • Гост
Re: Предложения относно подобряване на сървъра!
« Отговор #14 -: Май 31, 2007, 07:06:46 am »
 Сървъра е наистина добър,но...прави впечатление,че нещо не върви играта-няма герои 70лв,много рядко да се отиде на някоя инстанция...
 Какво се набива на очи?Мисля,че трябва да се има предвид факта,че в оригиналния сървър на Близард се циганосват и главната идея е да се играе колкото се може по дълго,за да се печелят повече пари разбира се-не виждам защо тази тактика трябва да се използва и в пиратските сървъри!Пример:да бия половин час някое население,че да ми дропне най накрая това дет требе за куеста.Сега имало някои бъгове-СЛЕД КАТО СЕ ОПРАВЯТ,мисля че може да се отнеме дадено предимство на някои играчи,за да сме на равни начала...
 Второ,което прави голямо впечатление /без да се сърдят админите /е тия селски истории-аз ще ти банна героя и т.н.приказки от позиция на силата,които не са желателни,защото са във вреда на развитието на героите и сървъра...тоя сървър не е единствен/а да не ви разправям аз колко сървъра съм сменил,откакто напуснах Близз...