Автор Тема: Affliction, Demonology, Destruction  (Прочетена 18072 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен decoy

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 61
  • EVO Karma: 0
Re:Affliction, Demonology, Destruction
« Отговор #15 -: Август 28, 2009, 06:12:03 am »
Малко добронамерена критика рано сутринта... :)
Доколкото виждам билда е ореантиран към ПвП
1.Поради неадекватните реакции и бъговете с кастовете на петовете в пиратските сървъри мисля, че Succubus-ът е много лош избор за пет, особено след като таланта "Improved Succubus" вече не прави Seduction инстант каст. Тези 3 точки ще бъдат много по-полезни в "Demonic Brutality" особено срещу меле класовете (11 хиляди абсорб).
2.Не виждам реална причина да имаш точки във "Fel Domination" и "Master Summoner" първо защото играеш със Succubus, той умира единствено от "Soul Link" и то много рядко понеже вече го лекуваш с 15% от демиджа който правиш и второ защото дори и да ползваш Voidwalker, "Sacrafice" вече не убива войда а просто му взима част от кръвта и при 1 минута не вярвам да ти се наложи да призовеш спешно нов войд(ако случайно умре, както казах 15% хийл не е малко... пета ми оцелява в меле рейнджа на кел) за да ползваш умението пак. Сменянето на пет в битка веднъж на 15 минути не е толкова важно.
3.Точките в "Improved Healthstone" при положение, че имаш достъп до "Soul Leach"  :-?... 840 кръв бонус от стоуна не са повече от кръвта която ще получиш от "Soul Leach" особено с големият демидж на уарлоците в момента. Все пак ти отново ще си ползваш стоуна, но ще лекува 900 по-малко, за сметка на това ще получиш поне 2-3 хийла по 1000 от лийча, а при прилични критикали на "Chaos Bolt" и "Conflagrate" дори по 2000.
4."Destructive Reach" - зависи на какво наблягаш, в батълграунд е мааалко полезно, но в други условия почти никога не се биеш на максимум рендж. Аз съм сложил тези точки в таланта който сваля куулдауна на "Lash of Pain" на сукубуса(и кастинга на болта на импа) понеже понякога го ползвам като няма нужда от "аурите" на другите ми демони. Ама както и да е, тези точки не са от толкова голямо значение.

Понеже не се съсредоточавам в една единствена сфера на играта мога да ти дам хибриден билд от който съм много доволен, в райдовете почти винаги съм с DPS от рода на 3000(а имам неща за корекция по снаражението) и в ПвП ми върши идеална работа. Като почна да правя арени по-интензивно ще нанеса малки корекции, но за момента е супер ;)
http://www.wowarmory.com/talent-calc.xml?cid=9&tal=000000000000000000000000000000320320103000000000000000005230215200331351335031051
« Последна редакция: Август 28, 2009, 06:17:19 am от decoy »
When I get sad, I just stop being sad and be awesome instead.

Неактивен monlew

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 789
  • EVO Karma: -22
  • Panika
Re:Affliction, Demonology, Destruction
« Отговор #16 -: Август 28, 2009, 10:12:00 am »
Имам известен опит като лок, за това за арени бих използвал това:
http://www.wowhead.com/?talent#IZbG0hkhbZEf0qbcuAoVcot:z0AzVM - Арена
http://www.wowhead.com/?talent#IZfG0hkhbZEbhqM0uVoAcot - По-скоро ПвЕ

Неактивен decoy

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 61
  • EVO Karma: 0
Re:Affliction, Demonology, Destruction
« Отговор #17 -: Август 28, 2009, 03:42:23 pm »
Все още не мога да разбера защо вдигате таланта на този хелтстоун, не слагате точки в "Soul Leach", a и "Improved Shadow Bolt" ми е против всякаква логика
When I get sad, I just stop being sad and be awesome instead.

Неактивен monlew

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 789
  • EVO Karma: -22
  • Panika
Re:Affliction, Demonology, Destruction
« Отговор #18 -: Август 28, 2009, 06:24:14 pm »
Защо да губуш три точки, които покриват изцяло ролята на съотборникът ти хийлър.Пък и в някои напечени моменти, когато хийлъра ти е CC, 1 голям хийл може да те върне в играта.Попринцип локовете на дестро ги деля аз на 2 вида.Fire или Shadow.Shadow локовете са тези, които си дигат подобренията на Шадоу Болта, и това им е често използваната магия.Огнените са, тези които предпочитам за игра,Immolate,Incinerate Spam,Conflagrate.И все пак при таланта с инстантия шадоу болт, и с подобреният му демидж, можеш да причиниш големи болки на някого.Пък и дори да махнем точките от болта, няма друга добра опция да ги сложим.

Неактивен Memorex

  • Knight
  • *
  • Публикации: 9
  • EVO Karma: 0
  • evo user
Re:Affliction, Demonology, Destruction
« Отговор #19 -: Август 29, 2009, 12:30:45 am »
Малко добронамерена критика рано сутринта... :)
Доколкото виждам билда е ореантиран към ПвП
1.Поради неадекватните реакции и бъговете с кастовете на петовете в пиратските сървъри мисля, че Succubus-ът е много лош избор за пет, особено след като таланта "Improved Succubus" вече не прави Seduction инстант каст. Тези 3 точки ще бъдат много по-полезни в "Demonic Brutality" особено срещу меле класовете (11 хиляди абсорб).
2.Не виждам реална причина да имаш точки във "Fel Domination" и "Master Summoner" първо защото играеш със Succubus, той умира единствено от "Soul Link" и то много рядко понеже вече го лекуваш с 15% от демиджа който правиш и второ защото дори и да ползваш Voidwalker, "Sacrafice" вече не убива войда а просто му взима част от кръвта и при 1 минута не вярвам да ти се наложи да призовеш спешно нов войд(ако случайно умре, както казах 15% хийл не е малко... пета ми оцелява в меле рейнджа на кел) за да ползваш умението пак. Сменянето на пет в битка веднъж на 15 минути не е толкова важно.
3.Точките в "Improved Healthstone" при положение, че имаш достъп до "Soul Leach"  :-?... 840 кръв бонус от стоуна не са повече от кръвта която ще получиш от "Soul Leach" особено с големият демидж на уарлоците в момента. Все пак ти отново ще си ползваш стоуна, но ще лекува 900 по-малко, за сметка на това ще получиш поне 2-3 хийла по 1000 от лийча, а при прилични критикали на "Chaos Bolt" и "Conflagrate" дори по 2000.
4."Destructive Reach" - зависи на какво наблягаш, в батълграунд е мааалко полезно, но в други условия почти никога не се биеш на максимум рендж. Аз съм сложил тези точки в таланта който сваля куулдауна на "Lash of Pain" на сукубуса(и кастинга на болта на импа) понеже понякога го ползвам като няма нужда от "аурите" на другите ми демони. Ама както и да е, тези точки не са от толкова голямо значение.

Понеже не се съсредоточавам в една единствена сфера на играта мога да ти дам хибриден билд от който съм много доволен, в райдовете почти винаги съм с DPS от рода на 3000(а имам неща за корекция по снаражението) и в ПвП ми върши идеална работа. Като почна да правя арени по-интензивно ще нанеса малки корекции, но за момента е супер ;)
http://www.wowarmory.com/talent-calc.xml?cid=9&tal=000000000000000000000000000000320320103000000000000000005230215200331351335031051
Не сам много съгласен но това е мое мнение :).
1.Ако играеш срещу добър играч като фрост мейдж който знае как да ти неутрализира пета фел доминейшънат е от голямо значение! Дори през повечето пъти като играя срещу роуг той убива пета ми докато сам сапнат. Ако не мога да призова нов пет сам минало  :-).
2.Ако играеш срещу добър Дестро лок той ще разбере че имаш малък рейндж и няма да имаш голям шанс заради Афтърмат.
3.Succubus-ът според мен дори неработещ напълно е най-добрият избор срещу Паладин или Warrior защото ти дава шанс да нанесеш "дестрочейн", което означава всички твой най добри магии във ред който няма да го остави да направи нищо.Например, Curse of the elements , Seduction , Chaos Bolt , Shadow Fury , Immolate , Conflagrate , Death Coil , Incinerate. След този "chain", ако опонента ти е още на крака, дуелът както се казва е в твой ръце. Това е само термин за ред от магии който оставят опонента ти безпомощен! Може да бъде съставен от различни спелове.
(Това е лично мое мнение и работи за мен добре :). Не сте длъжни да го използвате. )

Неактивен decoy

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 61
  • EVO Karma: 0
Re:Affliction, Demonology, Destruction
« Отговор #20 -: Август 29, 2009, 03:02:53 am »
Защо да губуш три точки, които покриват изцяло ролята на съотборникът ти хийлър.Пък и в някои напечени моменти, когато хийлъра ти е CC, 1 голям хийл може да те върне в играта.
Да ама със сигурност в битка ще получа 3 пъти повече хийл от тези бонус 900 на хелтстоуна, не покриваш никаква роля с този талант, просто правиш задачата на хийлъра по лесна. Когато той е CC-ed ти ще си с 2000 кръв напред  :confused:. Тук на мен всичко ми опира до математика. Ако пък ти се случи каръштина и не прокне нито веднъж таланта е зле, но това шанс.

Втория пост няма да го цитирам, че е много дълъг ;)
Роуга може да ти убие пета ако нямаш ПвП обеца(ако е решил на всяка цена да играеш без пет може да ти убие и втория) и chaina който си написал може да се случи ако роуга или война са накадърни или и те нямат ПвП обеци. Това са идеални случаи които ще се случат веднъж на 10 пъти. Същото важи и с дуела Destruction vs. Destruction уарлоци понеже "Fear" или "Death Coil" могат да пратят в произволна посока и ако застанете близо един до друг няма време да се отдалечавате наново(евентуално пак с "Fear"). Отделно, ако играеш с Felhunter срещу кастъри имаш "Spell Lock", който ти дава достатъчно време(3 или 6 секунди, зависи дали си го използвал докато противника прави магия) да се доближиш до него и след това той трудно ще избяга извън обсега ти(понеже ще трябва да бяга докато има по-важни неща да прави :) ).
« Последна редакция: Август 29, 2009, 03:10:58 am от decoy »
When I get sad, I just stop being sad and be awesome instead.

Неактивен monlew

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 789
  • EVO Karma: -22
  • Panika
Re:Affliction, Demonology, Destruction
« Отговор #21 -: Август 29, 2009, 11:52:34 am »
Лично аз, неразчитам на прок, за да успея.Пък и какво има да го улеснявам, нали е за това там, да ме лекува, а аз да ги бия.Поне като гледам лоците в сървъра, малко хора го имат качени.Пък и Lifestone може и партньора ти да ползва, си мисля.

Неактивен riley

  • EVOWOW Fan
  • Crusader
  • *
  • Публикации: 199
  • EVO Karma: -7
Re:Affliction, Demonology, Destruction
« Отговор #22 -: Август 31, 2009, 11:20:17 pm »
На ТБЦ беше лесно само да работеше ресаиланса СС лок е N1 . Сега вече на лича ми е трудно аз лично играя дестро . И едно Въпросче как се Бие Друид на котка  :no:

Неактивен atanas1914

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1347
  • EVO Karma: 35
Re:Affliction, Demonology, Destruction
« Отговор #23 -: Август 31, 2009, 11:35:37 pm »
На ТБЦ беше лесно само да работеше ресаиланса СС лок е N1 . Сега вече на лича ми е трудно аз лично играя дестро . И едно Въпросче как се Бие Друид на котка  :no:
С фрост маг. :freak:
Моля,не ми пишете ПМ-и свързани с забравени пароли и изчезнали герои!Само МеКеТа и Алеин могат да ви помогнат за това.
http://www.vbox7.com/user:atanas1990?p=allvideos http://www.youtube.com/user/atanas1914
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Deathwing&n=Sothas http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Deathwing&cn=Ldk

Неактивен monlew

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 789
  • EVO Karma: -22
  • Panika
Re:Affliction, Demonology, Destruction
« Отговор #24 -: Септември 01, 2009, 12:59:13 pm »
Друг път :D

Неактивен riley

  • EVOWOW Fan
  • Crusader
  • *
  • Публикации: 199
  • EVO Karma: -7
Re:Affliction, Demonology, Destruction
« Отговор #25 -: Септември 01, 2009, 03:07:13 pm »
неее имам предвид как се бие в Лок  :blush:

Неактивен monlew

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 789
  • EVO Karma: -22
  • Panika
Re:Affliction, Demonology, Destruction
« Отговор #26 -: Септември 01, 2009, 08:56:22 pm »
Като друид в оригиналния, мога да ти кажа, че е доста трудно.Ако не успееш да го хванеш в Фийър, което е доста голям шанс да ти избяга,е доста трудно заради новия майм, стъновете и другите глупости.Дестро има по-голям шанс, но всичко зависи от твоите умения.

Неактивен riley

  • EVOWOW Fan
  • Crusader
  • *
  • Публикации: 199
  • EVO Karma: -7
Re:Affliction, Demonology, Destruction
« Отговор #27 -: Септември 01, 2009, 10:20:52 pm »
Еми мойте умения стигат до там че като не го хване fear и сам Умрял и сам на дестро . Смятам да Направиме подписка да се забранят друидите  :smart:

Неактивен N0MAD

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 554
  • EVO Karma: -31
  • Love me,hate me,you won't break me
Re:Affliction, Demonology, Destruction
« Отговор #28 -: Септември 08, 2009, 11:50:59 pm »
Еми мойте умения стигат до там че като не го хване fear и сам Умрял и сам на дестро . Смятам да Направиме подписка да се забранят друидите  :smart:
всичко си има начини
при условие че си дестро както казва Гизанс уменията ти са колкото да не се удавиш като пиеш вода нищо лично.С новия DMG на лока просто няма какво да му се опре освен роуг но и за там си има цака...

Неактивен riley

  • EVOWOW Fan
  • Crusader
  • *
  • Публикации: 199
  • EVO Karma: -7
Re:Affliction, Demonology, Destruction
« Отговор #29 -: Септември 11, 2009, 10:14:42 pm »
Не бе човек кажи ми как става  :question2: При мен е следното : почва дуела зад мен е бие ми яко дмг стън го бягам тои става на мечка пак до мене стънва ме .. и както е в моя случай , нямам ресайланс ПАДАМ malfyrion ми е героя пак казвам че не съм добър . За това питам как се прави дуел срещо тоя герой  :smart: