Автор Тема: Брутални WoW намаления  (Прочетена 4398 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: Брутални WoW намаления
« Отговор #15 -: Февруари 13, 2013, 06:16:51 pm »
Не знам, аз спрях да играя.
Нещата станаха прекалено много и за да си долу-горе облечен и да можеш да ходиш по райдове трябва да си баси зомбито. Това е една от причините поради които си замразих профила.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен Rumba

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 413
  • EVO Karma: -35
  • Love is a dream it is for dreamers. I am a realist
Re: Брутални WoW намаления
« Отговор #16 -: Февруари 13, 2013, 06:35:14 pm »
Не знам, аз спрях да играя.
Нещата станаха прекалено много и за да си долу-горе облечен и да можеш да ходиш по райдове трябва да си баси зомбито. Това е една от причините поради които си замразих профила.

Може ли да видя профила на героя ти ?

Неактивен nixxer

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 921
  • EVO Karma: 47
  • Цървул :D
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Nightwalker
Re: Брутални WoW намаления
« Отговор #17 -: Февруари 13, 2013, 07:08:50 pm »
Не знам, аз спрях да играя.
Нещата станаха прекалено много и за да си долу-горе облечен и да можеш да ходиш по райдове трябва да си баси зомбито. Това е една от причините поради които си замразих профила.
Много си прав. Не съм хард кор пве/пвп играч и да направиш райд(различен от ЛФР) със случайни хора е мисия невъзможна, рандом батълите също трудно се вземат освен ако не си с назобани или поне 4-5 човека в парти. Плюс това за да започнеш да ходиш поне на ЛФР трябва да направиш 2646589421 дневни куеста. Но пък има доста интересни неща ако няма какво да правиш.

И не на последно място, понякога има ебаси лага.
The pain is my best friend.

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: Брутални WoW намаления
« Отговор #18 -: Февруари 13, 2013, 08:11:17 pm »
Може ли да видя профила на героя ти ?

Искаш да кажеш някой от героите ми ли?

http://eu.battle.net/wow/en/character/burning-legion/Alein/simple
http://eu.battle.net/wow/en/character/burning-legion/Mup/simple
« Последна редакция: Февруари 13, 2013, 08:13:09 pm от admin »
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен Rumba

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 413
  • EVO Karma: -35
  • Love is a dream it is for dreamers. I am a realist
Re: Брутални WoW намаления
« Отговор #19 -: Февруари 13, 2013, 08:37:59 pm »
Искаш да кажеш някой от героите ми ли?

http://eu.battle.net/wow/en/character/burning-legion/Alein/simple
http://eu.battle.net/wow/en/character/burning-legion/Mup/simple

Ехехе минал съм те по постижения а играя от 4-5 месеца :)
Имаш 6675 а аз вече имам 8535.

Не е зле като за Алианс  :cap: :freak:

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: Брутални WoW намаления
« Отговор #20 -: Февруари 13, 2013, 08:47:14 pm »
Не играя особенно много, нямам време. А и както казах, последния пач пандария съм играл 1 седмица - Стана прекалено ангажирана игра. Трябва да живея сам и да не ми се налага да работя за да я играя.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен Караконджул

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1178
  • EVO Karma: -136
  • Вагабонт
Re: Брутални WoW намаления
« Отговор #21 -: Февруари 14, 2013, 04:58:30 am »
Краси, Румба, на двама ви обясних, че многото дейлита се минават за около месец. Да, знам, че са много, особено като станеш revered с лотусите, но това е част от чара на играта, а и не на последно място се вадят много прилични приходи от тях, особено с добре функциониращата икономика в сървъра.
Пейчо, за времето в което е играл, мисля е направил повече от достатъчно, а Румба, когато стигнеш батя си, тогава надигай глава :clover:
5.2 е major пач и най - сладкото в него ще е огромния рейд - 12 боса +1, който ще е само за НС мод. С моята гилдия нещата се стекоха по сравнително неприятен начин - част от core играчите спряха с WoW, друга се преместиха и третата, в която спадам аз - останахме да си ботим сингъл/бегета/2s арени. Та заради това спря райд прогреса и желанието ми за игра намаля - нека отбележим, че съм направил огромна част от постиженията. Към момента паузирам с близзард и едва когато звъннат няколко човека от нашите, бих се включил с удоволствие.

Най - мразим някой да ми умнее!

Неактивен Rumba

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 413
  • EVO Karma: -35
  • Love is a dream it is for dreamers. I am a realist
Re: Брутални WoW намаления
« Отговор #22 -: Февруари 15, 2013, 12:28:37 am »
Краси, Румба, на двама ви обясних, че многото дейлита се минават за около месец. Да, знам, че са много, особено като станеш revered с лотусите, но това е част от чара на играта, а и не на последно място се вадят много прилични приходи от тях, особено с добре функциониращата икономика в сървъра.
Пейчо, за времето в което е играл, мисля е направил повече от достатъчно, а Румба, когато стигнеш батя си, тогава надигай глава :clover:
5.2 е major пач и най - сладкото в него ще е огромния рейд - 12 боса +1, който ще е само за НС мод. С моята гилдия нещата се стекоха по сравнително неприятен начин - част от core играчите спряха с WoW, друга се преместиха и третата, в която спадам аз - останахме да си ботим сингъл/бегета/2s арени. Та заради това спря райд прогреса и желанието ми за игра намаля - нека отбележим, че съм направил огромна част от постиженията. Към момента паузирам с близзард и едва когато звъннат няколко човека от нашите, бих се включил с удоволствие.

Така е ...пача е major. Ревнувам обаче от локовете, че ще си имат сценарии както и задачи колкото и да мразя тези неща :d .
Рейдовете са добри, но аз съм на пвп реалм и цъкам само LFR рейдовете и още на първя бос заспивам ....
Графиката в 5.2 ще е пипната  :cap:
За Нептулон е много тежък период ...добрече е cros-realm иначе да съм алт за 2-3 месеца .... :doh:

От към ПвП-то си облекох героя прилично....видя какво правя с Алианса по бг-та ааа на арените ....представи си по 6-7 часа само 2в2, 3в3 и 5в5 2-а пъти в седмицата и всеки ден по 3-4 часа само арени :freak: обичам арените повече от всичко останало което предлага играта ... най тъпата победа беше 1в2, че парта го дисканектна а те некви 2-ма се опитват да ме натупат и накрая кат пич по средата на арената запалих огън и си седнах :Д а ония седат и ме гледат :д и спамят "руде" и се отказаха просто напуснаха, че не успяха ме свалят. :freak:На други съм играл и до 40 мин време 1в2 докъто ни изкарва, че парта ми вика просто спри да се хилваш  :blink:

ПП: Ники, пета в Накса те зове  :freak: вика, че му било скучно нямал с кои да си играе на криеница  :freak: :freak: :freak:
« Последна редакция: Февруари 15, 2013, 12:32:49 am от Rumba »

Неактивен piem_qko_bira

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 714
  • EVO Karma: 52
  • Side: For The Horde
Re: Брутални WoW намаления
« Отговор #23 -: Февруари 19, 2013, 02:59:20 pm »
Ехехе минал съм те по постижения а играя от 4-5 месеца :)
Имаш 6675 а аз вече имам 8535.

Не е зле като за Алианс  :cap: :freak:
Наборе  :freak:
http://eu.battle.net/wow/en/character/emeriss/Marina%C3%9Fg/simple
If somebody gives you something - get it! If somebody wants to get you - run! If they don`t give you this thing - get and run! :beer:

Неактивен Bl1zAlkA7a

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1427
  • EVO Karma: -39
  • Side: For The Horde
  • Герой: Puhcho
Re: Брутални WoW намаления
« Отговор #24 -: Февруари 19, 2013, 04:35:06 pm »
http://eu.battle.net/wow/en/character/veknilash/Princa/simple

Ето един представител на сървъра, който "леко" ви е минал повечето :freak:

Неактивен Караконджул

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1178
  • EVO Karma: -136
  • Вагабонт
Re: Брутални WoW намаления
« Отговор #25 -: Февруари 19, 2013, 05:19:19 pm »
Твой ли е?

Най - мразим някой да ми умнее!

Неактивен Rumba

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 413
  • EVO Karma: -35
  • Love is a dream it is for dreamers. I am a realist
Re: Брутални WoW намаления
« Отговор #26 -: Февруари 19, 2013, 11:22:53 pm »
Наборе  :freak:
http://eu.battle.net/wow/en/character/emeriss/Marina%C3%9Fg/simple

Наборе луд си !! Цитирам те от преди време " Немоааа се запра" и виждам, че е така  :freak: