Автор Тема: Thrall "боксовата круша"  (Прочетена 14009 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Roguetype

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 575
  • EVO Karma: -5
  • wow user
  • Side: For The Horde
  • Герой: Roguetype
Re: Thrall "боксовата круша"
« Отговор #60 -: Ноември 18, 2013, 11:47:36 pm »
Можеш ли да ми покажеш едно място, където аз предлагам да си заложа героя/ите? Ако WOW го имаш за обща култура, евала, хаха. Това, което знам за играта ми е достатъчно. За другите "експежани" ще науча, когато започна да се занимавам с тях. Но си упорит и продължаваш да се отдалечаваш от темата все повече, но е някак забавно да ти чета глупостите. Само направи сравнение от шефовете до знанията върху "експежаните". Пробвай се да ме натопиш от друга страна, че от тези, които пробва, не стана :/

Неактивен n0Lan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 699
  • EVO Karma: -75
  • Evo cyx
Re: Thrall "боксовата круша"
« Отговор #61 -: Ноември 18, 2013, 11:57:45 pm »
Ти понеже си мъдрият и освен да повтаряш едно и също и да се правиш на интересен(което не върви)друго не можеш,честно казано от келеш като тебе не се обиждам,само показваш колко ти стиска,а колкото до това къде си го написал това с героят се подразбира от пост номер 27 http://forum.evowow.com/bug-tracker/36/ring/29470/15 където явно сте ги заложили,daylight може да потвърди,жалко,че не всичко се снима,за дати се докаже и да си затвориш детската устица.
А колкото до босовете,все ми е тая в крайна сметка пак няма да можете да го защитите то като нямате организация,Пейчо и 200000 м кръв да ви го направи и да бие по 200 к през секунда,пак ще ви го убият и вие няма да можете да си го защитите.
П.с: Научи се да бъдеш мъж и като кажеш нещо да го спазваш,а да да се отмяташ както ти скимне,но това е нормално за келешите :)
На бас, че не можеш да биеш 2-та шефа с 5 човека на сегашното положение?
та по този въпрос,казваш,че не мога да убия босовете ви с 5 човека не си казал какви да са,аз казах какви ще са и ти си добави правилото да го бием докато ти си там,за да можеш да ни спираш,тези вратички не вървят и пак няма да ти се получи,ако си само ти,много лесно ще се справя,като викна един ловец който да те разкрива постоянно и какво правиш тогава ? Трябва ли да ти го доказвам и да се получава като горната история в която ти пак си невинен ?
Просто ще те игнорирам и това е,с деца не ми се занимава  :clover:
« Последна редакция: Ноември 19, 2013, 12:06:11 am от n0Lan »
Трудното го правя веднага,за невъзможното ми трябва малко време

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: Thrall "боксовата круша"
« Отговор #62 -: Ноември 19, 2013, 12:09:01 am »
Аман от вас!
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database