Автор Тема: Portal Master-a  (Прочетена 5417 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен *Blood_Prince*

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 366
  • EVO Karma: 9
  • I'm a Pitbull...The Dog of The Dogs
Re: Portal Master-a
« Отговор #15 -: Август 21, 2013, 12:34:18 pm »
От гледна точка на това, че вече 4 години си циклим на WOTLK е нормално повечето хора да искат портал мастър. От доста време съм зарязал рейдовете, но най-противното нещо е да чакаш някого на когото му е скимнало да си реска талантите, няма HS или поради каквато и да е причина. Да сега ще кажете, че има meeting stone, но последното нещо, което бих направил е да излизам и влизам от инса и да съмонвам хора, които пак може да не знаят къде се намира входа на дадения рейд.

Та като цяло за мен този портал мастър е в плюс за тези, които не искат да си губят времето с глупости, а директно да правят това, за което са се захванали. А останалите, които не искат портал мастъра, както казаха по-нагоре, не го използвайте. Летете си от Orgrimmar до tanaris или до където и да е било, губете си времето с флай мастърите,цепелините и се радвайте на прекрасните места на wow <<  :clover:
Всеки човек е луна и има тъмна страна, която никога не показва никому.

Неактивен Караконджул

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1178
  • EVO Karma: -136
  • Вагабонт
Re: Portal Master-a
« Отговор #16 -: Август 21, 2013, 01:04:15 pm »
Поредната камара говн@, изтропкани от невръстен нърд. Your argument is invalid! Защо ли? Ами защото сте мързеливи и неграмотни. Отиваш на рейд... oh, wait, трябва да си "рескам" талантите. Веднага биваш кикван. Културата ви на игра е сгрешена в самата си основа. Ама то не може и да се иска от vbox7 поколението де.

За мен и всеки, който играе тази игра, заради самата нея, този портал мастър е напълно излишен!

Най - мразим някой да ми умнее!

Неактивен Rumba

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 413
  • EVO Karma: -35
  • Love is a dream it is for dreamers. I am a realist
Re: Portal Master-a
« Отговор #17 -: Август 21, 2013, 02:11:33 pm »
Поредната камара говн@, изтропкани от невръстен нърд. Your argument is invalid! Защо ли? Ами защото сте мързеливи и неграмотни. Отиваш на рейд... oh, wait, трябва да си "рескам" талантите. Веднага биваш кикван. Културата ви на игра е сгрешена в самата си основа. Ама то не може и да се иска от vbox7 поколението де.

За мен и всеки, който играе тази игра, заради самата нея, този портал мастър е напълно излишен!

Нали знаеш за човек който ще си реска талантите, няма фласки.колби и еликсири да не говорим за item level директно бива кикван и се заменя с друг.

Да не знае човек dungeon/raid къде се намират е срамота...не си ли е да летиш от едно място до друго а не като във фънка да се портваш ...то си е равно на fly hack !!!  :blink:

Неактивен *Blood_Prince*

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 366
  • EVO Karma: 9
  • I'm a Pitbull...The Dog of The Dogs
Re: Portal Master-a
« Отговор #18 -: Август 21, 2013, 03:34:36 pm »
Играй си в офи сървърчето където можеш да си кикваш когото пожелаеш, вместо да ни занимаваш с новите си лафове. Здравата си мръднал в главата и непрекъснато Ни го показваш със професорските си умозаключения без някой да те пита. Предпочитам да съм невръстен нърд от vbox7 поколението вместо да съм полудял чичка, който следи всяка новина около играта и така да се радвам, сякаш съм спечелил от бинго. Единственото, което намирам за смислено от целия ти пост е това:
За мен и всеки, който играе тази игра, заради самата нея, този портал мастър е напълно излишен!
Нямаше нужда да изписваш 3 реда, както им казваш по професорски - говн@. Напълно нормално и по цивилизован начин, трябваше да оставиш този ред и да не Ни занимаваш с фекалийте, които изпускаш във всяка тема - да знам, то си те човърка отвътре и няма как да не напишеш някоя shit-ня. Та, ние явно не играем играта само заради самата нея => този портал мастър ни е само в плюс. Хората като теб, които играят играта само заради нея, нека си използват fly mastera и другите транспортни средства, които предлага тя, да си разглеждат красивите горички из нея и да не използват така наречения Harry Potter, сиреч портал мастър - хем вълкът сит, хем агнето цяло.

ПС: Понеже не ми се спори с промити от игра мозъци и знаейки, че в момента, четейки това, в главата ти нахлува литър кръв и няма как да не ми отговориш професорски с лафчета от summer 2013 ще се вързържам от светкавичният ти коментар, понеже освен всичко останало си и "форумен плъх"

ПС2: Хвани се занапред да четеш по старателно какво казват и най-пропадналите и незапознати с играта нърдове, вместо да се хващаш като удавник за сламка за всяка грешно изписана думичка, за да ги наредиш по твой си начин, мислейки се за господ. И ако евентуално имаш да напишеш нещо смислено, то го напиши чисто и ясно или по добре не се опитвай.
Всеки човек е луна и има тъмна страна, която никога не показва никому.

Неактивен Караконджул

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1178
  • EVO Karma: -136
  • Вагабонт
Re: Portal Master-a
« Отговор #19 -: Август 21, 2013, 03:42:20 pm »
tl;dr
Ама така като загледах отгоре, се подчертават изкази в множествено число. Ей, мушморок, ти да не си гилдмастъра на всички олигофрени в тоя форум, та да се изказваш от тяхно име? Я освободи прешъра и не се напъвай много. Да съм зачитал старателно, какво сте пишели! :lol: U mad, brah?

Най - мразим някой да ми умнее!

Неактивен *Blood_Prince*

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 366
  • EVO Karma: 9
  • I'm a Pitbull...The Dog of The Dogs
Re: Portal Master-a
« Отговор #20 -: Август 21, 2013, 03:57:50 pm »
Господи  :flehan:, не знам аз какъв съм, но ти благодаря за краткия, глупав и спамерски пост.
Ами защото сте мързеливи и неграмотни.
Когато ме цитираш, не ми говори в множествено число, за да не ти говоря и аз - гилдмастъра на всички олигофрени в тоя форум.

ПС: Благодаря ти форумен плъх, бърза реакция  :clover:
Всеки човек е луна и има тъмна страна, която никога не показва никому.

Неактивен Rumba

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 413
  • EVO Karma: -35
  • Love is a dream it is for dreamers. I am a realist
Re: Portal Master-a
« Отговор #21 -: Август 21, 2013, 03:59:07 pm »
Ами да направят fly хака свободен за ползване ...то си е ебати фънката с тоя порт мастер или направо на login скриина да си избирате къде да ви е героя като логнете ? И да можете с 1 геар да си минавате всички подземия и рейдове като ланхитвате всичко що мърда и не ви мързи да натиснете поне един спел ? Ако ти е трудна играта ориентирай се към Супер Марио  :freak:

Неактивен *Blood_Prince*

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 366
  • EVO Karma: 9
  • I'm a Pitbull...The Dog of The Dogs
Re: Portal Master-a
« Отговор #22 -: Август 21, 2013, 04:24:49 pm »
Ами да направят fly хака свободен за ползване ...то си е ебати фънката с тоя порт мастер или направо на login скриина да си избирате къде да ви е героя като логнете ? И да можете с 1 геар да си минавате всички подземия и рейдове като ланхитвате всичко що мърда и не ви мързи да натиснете поне един спел ? Ако ти е трудна играта ориентирай се към Супер Марио  :freak:

Ти пък къде видя, че ми е трудна играта, напълно против портал мастъра съм, но не и за моментното дългогодишно циклене на тоя WOTLK. Популацията ни едва минава 100 човека, точно портал мастъра и разни други глезотий привличат повечето хора вече. Кое в сървъра ни се приближава към близ? слетите фракций, донейта на шадоуморн от всеки втори меле клас, xp рейт-а на сървъра ли? Прекалено много сте заприличали на червената шапчица с този офи сървър и преминаването из горички, планинки, селца. И защото играта била много красива, давай да си губим времето с неща, които вече повечето от нас са виждали(понеже 50% от сървъра се крепи именно на старите играчи).

Като цяло, именно новите неща придизвикват интереса в играта, в моментното и положение - както евентите, така и портал мастъра, така и всичко останало.
Всеки човек е луна и има тъмна страна, която никога не показва никому.

Неактивен hunts

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 389
  • EVO Karma: -36
  • Карма, карма, колко да е карма?
Re: Portal Master-a
« Отговор #23 -: Август 21, 2013, 06:30:15 pm »
Ти пък къде видя, че ми е трудна играта, напълно против портал мастъра съм, но не и за моментното дългогодишно циклене на тоя WOTLK. Популацията ни едва минава 100 човека, точно портал мастъра и разни други глезотий привличат повечето хора вече. Кое в сървъра ни се приближава към близ? слетите фракций, донейта на шадоуморн от всеки втори меле клас, xp рейт-а на сървъра ли? Прекалено много сте заприличали на червената шапчица с този офи сървър и преминаването из горички, планинки, селца. И защото играта била много красива, давай да си губим времето с неща, които вече повечето от нас са виждали(понеже 50% от сървъра се крепи именно на старите играчи).

Като цяло, именно новите неща придизвикват интереса в играта, в моментното и положение - както евентите, така и портал мастъра, така и всичко останало.

+1

Освен това, изобщо не мога да разбера защо хора, които не играят в сървъра се занимават с въпроси, които касаят пряко хората в сървъра. Rumba wtf man?
Blackthorn lvl 80 Warlock

Неактивен Rumba

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 413
  • EVO Karma: -35
  • Love is a dream it is for dreamers. I am a realist
Re: Portal Master-a
« Отговор #24 -: Август 21, 2013, 07:29:48 pm »
+1

Освен това, изобщо не мога да разбера защо хора, които не играят в сървъра се занимават с въпроси, които касаят пряко хората в сървъра. Rumba wtf man?

Това, че съм си изтрил героите не означава, че нямам подарени в сървъра и все пак като подарени не мисля да ги трия защото не съм ги създал аз.

Влизам 1-2 пъти в месеца или седмицата. Дори сега мисля да логна за 1 мин  :freak:

Неактивен Abrucci

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 703
  • EVO Karma: 24
  • Most Powerful
Re: Portal Master-a
« Отговор #25 -: Август 24, 2013, 06:47:41 am »
Ама Принца само как го е насрал ония култивирания ''уоуаджия''  :lol: :lol: :lol:

Иначе
Като цяло, именно новите неща придизвикват интереса в играта, в моментното и положение - както евентите, така и портал мастъра, така и всичко останало.
абсолютно  :arrowr:

п.п. Близард маняците,първо се поинтересувайте малко,кой-кой е в ЕВО и после дрискайте ''афоризми'' от Радой Ралин из форума... :down:
« Последна редакция: Август 24, 2013, 06:53:12 am от Abrucci »

Неактивен n0Lan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 699
  • EVO Karma: -75
  • Evo cyx
Re: Portal Master-a
« Отговор #26 -: Август 24, 2013, 08:12:15 am »
На тях им е интересно,да се разхождат в гората,да си летят навсякъде и то без fly path,понеже не циклят,като нас на едно място 4 години и дават акъли.Мога да им кажа,че за толкова време съм запомнил всяка тревичка,всяко камъче в тази  игра,къде е и кога се реска.Понеже съм един от старите играчи(не толкова стар,колкото Bloodprinca),но като си направя сметка,че имам около 30 героя + 10,15 изтрити и всичките са облечени и с професии,ачивемнти,репутации.... и т.н,какво повече мога да направя в тази игра и на този пач ?
Ммм да,сещам се,да обикалям с fly path или да се разкарвам с моунт 1час,че да мога ,да се снимам с жирафчетата,хиените,тигрите и т.н
П.с: Иска ми се,ей така,да ви видя в близзард,да зациклите за  4 години на един пач,повярвайте ми,това с Portal Master-a,ще е най-дребното с което близзард ще се опита да задържи играчите си в сървъра. :clover:

П.с: обръщам се  към екипа,на този форум и играта,че с този пост,не искам,по никакъв начин да обидя когото и да било и ясно осъзнавам,че сървъра е свободен и не се плаща,за да се играе в него,за това нямаме право и каквито и да било изисквания от ваша страна. :clover:
« Последна редакция: Август 24, 2013, 10:05:21 am от n0Lan »
Трудното го правя веднага,за невъзможното ми трябва малко време

Неактивен Караконджул

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1178
  • EVO Karma: -136
  • Вагабонт
Re: Portal Master-a
« Отговор #27 -: Август 24, 2013, 10:00:53 am »
абруци ли си, калмуци ли си, да се поинтересуваме, кой, какъв е в ево :mrgreen: Бива да сте дементи, ама чак толкова, чак е подозрително. До определен момент си мислех, че няколко индивида просто тролят, но в крайна сметка се оказаха просто глупави келешчета. Ти и още няколко мекотели, сте от ново ниво на интернета :flehan:

Ноланчо, четеш ли, защо не харесвам портал мастъра? Ти си видял всичко от зоните, ами 95% от редовно играещите, като не знаят, къде е Ботаника (примерно)? Ко прайм? Ползваме портал мастъра, вярно.

Като цяло не вярвам Пейчо да го премахне, поради простата причина, че разглезените сополанковци, ще има да подскачат в бука и тук!

Прочее - принцче, я ни пусни някой шот, с резолюция по - малка от тази на среден  клас телефон, моля :clover:

Най - мразим някой да ми умнее!

Неактивен Abrucci

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 703
  • EVO Karma: 24
  • Most Powerful
Re: Portal Master-a
« Отговор #28 -: Август 24, 2013, 10:05:20 am »
Аз не те познавам,но, незнайно защо ми е жал за теб  :confused:

иначе, това за новото ниво на интернет ми хареса  :lol: