Автор Тема: В неизвестност  (Прочетена 2430 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен cv

  • Knight
  • *
  • Публикации: 6
  • EVO Karma: 0
  • evo user
В неизвестност
« -: Август 13, 2013, 02:15:06 pm »
Здравейте, надявам се да има решение на проблема ми. От известно време не съм играл и едва си спомних акаунта за форума. Но пробвам с това потребителско име да вляза в сървъра и не ме пуска. Дали грешна парола в играта въвеждам или пък акаунта и героите ми са изчезнали ? Дано някой успее да помогне. Имах герои като Jamelia (mage) Evilmark (dk) Choice (druid) мисля, че имаше още.. Предварителна информация: вересията на wow-а ми е 3.3.5а WOTLK. Ако още е активен поне потребителско име ако може да ми дадете, cvto ли беше .. не помня, но за паролата ще се сетя. Видях подобна тема с инфо за акаунта.
Благодаря предварително.

Неактивен cv

  • Knight
  • *
  • Публикации: 6
  • EVO Karma: 0
  • evo user
Re: В неизвестност
« Отговор #1 -: Август 13, 2013, 03:09:59 pm »
Намерих героите в акаунт CV в директорията на играта: имената на героите са Bako, Choice, Cv, Evilmark, Jamelia, Nightwarrior, Soulkeeper, Teagan и Eyescream.

Неактивен cv

  • Knight
  • *
  • Публикации: 6
  • EVO Karma: 0
  • evo user
Re: В неизвестност
« Отговор #2 -: Август 13, 2013, 03:25:35 pm »
УЖАС! По-рано тази година съм си направил нов акаунт под името bakochoice. В пощата си, където съм получил писмо за успешно регистриране, имам друго по-старо писмо със същият текст за акаунта, който ми е изчезнал и за който става въпрос ( с по-горните герои ). Това ме навежда на мисълта, че стария акаунт ми е бил деактивиран/изтрит, след като съм ползвал същия e-mail за нов акаунт? Има ли някаква хватка да си възстановя акаунта над който съм изразходил толкова нощи, помня как ядях само вафли с кисело мляко и цигари и стоях по 20-30 часа без да ставам :(((

Неактивен untaught

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1045
  • EVO Karma: 96
  • wow user
  • ISP: Vivacom
  • Герой: Volodq
Re: В неизвестност
« Отговор #3 -: Август 13, 2013, 03:30:49 pm »
Акаунти, които са неактивни над 1 година, се изтриват.


Неактивен cv

  • Knight
  • *
  • Публикации: 6
  • EVO Karma: 0
  • evo user
Re: В неизвестност
« Отговор #4 -: Август 13, 2013, 03:55:41 pm »
Има ли шанс да са в някакъв архив, наложи ми се да излеза извън страната за да работя и нямаше как да играя... Choice ми беше feral и ele таурен друид, ако има от хората преди ще се сетят 100 процента. Evilmark беше хубаво dk таурен и Jamelia блъд-елф меджи.. толкова пъти съм викал GM да пробваме бъгове в ICC и в една летяща чиния забравих името на dungeona, биехме sapphiron още когато не можеше да се бие...мисълта ми е, че наистина съм отделил доста време в сървъра ви и ако има някаква възможност.. ще съм много благодарен и признателен.

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: В неизвестност
« Отговор #5 -: Август 13, 2013, 04:22:42 pm »
Acc: cv
e-maila си го знаеш предполагам.

Възстановил съм профила ти, дано не съжелявам за това.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен cv

  • Knight
  • *
  • Публикации: 6
  • EVO Karma: 0
  • evo user
Re: В неизвестност
« Отговор #6 -: Август 13, 2013, 04:27:38 pm »
Изключително благодарен съм, но на този e-mail имам регистриран нов акаунт. Дали   ще има проблем, не става с предишната ми парола.

Неактивен cv

  • Knight
  • *
  • Публикации: 6
  • EVO Karma: 0
  • evo user
Re: В неизвестност
« Отговор #7 -: Август 13, 2013, 04:29:55 pm »
Сетих се за паролата и се логнах, БЛАГОДАРЯ за светкавичната реакция ! Всичко най-хубаво!

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: В неизвестност
« Отговор #8 -: Август 13, 2013, 04:41:06 pm »
Не е проблем че имаш друг профил със същия е-майл адрес.

Ако теб те притеснява това може да си го смениш:

https://www.evowow.com/faq/how-to-change-email/
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database