Автор Тема: Siege of Orgrimmar [PTR] - снимки  (Прочетена 5809 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Rumba

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 413
  • EVO Karma: -35
  • Love is a dream it is for dreamers. I am a realist
Re: Siege of Orgrimmar [PTR] - снимки
« Отговор #15 -: Август 19, 2013, 02:18:31 pm »
Аз мога да Ви кажа кога близард ще спрат да губят потребители.

Когато спрат да покачват итем-левъла на всеки 6-12 месеца.

Мен това ме отказа да играя в близард и няма да се върна докато гореспоменатото не се промени.

С пач 5.3 (за алтове ) можеше бързо да се облечеш както и с 5.4 бързо може да догониш геара за които ние сме се трудили толкова .... :confused:

Вчера докато качвах професиите на twink-а се запитах нормално ли е паладин 80-ти левел с предмети само от wotlk да е 35к живот и да правя по 15-20к дпс в dungeon като не е напълно геарнат .... Останали са нека от RS 25 hc, наметалото, брейсърите и колана от ИЦЦ и легендарния shadowmourn ...тогава ще съм май 37к живот и ще праскам по 25к дпс... :blink:
Не знам дайте мнение http://eu.battle.net/wow/en/character/kazzak/Darkangelbg/advanced

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: Siege of Orgrimmar [PTR] - снимки
« Отговор #16 -: Август 19, 2013, 02:33:27 pm »
Самата идея за подмяна на предметите през 4-5 месеца е все едно шамар зад врата. Нека правят нови зони и дънжани, мобове и предмети, но за някои хора като мен, които не са ботове и не играят по 20 часа на ден, набавянето на геар е бавен процес + това на всеки пач - всичко което си геарнал, заминава за disenchant или в магазина.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен Rumba

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 413
  • EVO Karma: -35
  • Love is a dream it is for dreamers. I am a realist
Re: Siege of Orgrimmar [PTR] - снимки
« Отговор #17 -: Август 19, 2013, 02:39:29 pm »
Самата идея за подмяна на предметите през 4-5 месеца е все едно шамар зад врата. Нека правят нови зони и дънжани, мобове и предмети, но за някои хора като мен, които не са ботове и не играят по 20 часа на ден, набавянето на геар е бавен процес + това на всеки пач - всичко което си геарнал, заминава за disenchant или в магазина.

разбирам те напълно  :cap:. В друга тема бях споменал, че ми омръзна това "състезание"  защото ако искаш да си починеш просто отпадаш. За моя голяма радост с 5.3 нов геар нямаше :) от там фарма си продължава на геара от 5.2  :freak: забележи, че item level-a не съм си променял от сигурно има няма месец и половина.  С моя кошник се задоволявам само на 10-ки да ходя и то когато имам време и не искат постижение за exp all/all боса  :blink: . Това с нарастването на айтем левела....ей го и за херойк сценарии трябва да имаш 480 айтем левел до колкото помня.....абсурд по добре хората да ходят на ЛФР.... Като за 480 геар им е трудно доста...търсят дпс, танк и хеалер... а ние с нашия геар 3-и дпс-та изнасяме всичко живо що мърда... Само един сценарии си иска хеалер О_о

Неактивен Караконджул

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1178
  • EVO Karma: -136
  • Вагабонт
Re: Siege of Orgrimmar [PTR] - снимки
« Отговор #18 -: Август 19, 2013, 04:54:33 pm »
Румба, дупка на колана, енчанти на гривни и наметало. Задължителен Т6 трансмог, че тоя е отвратителен.
« Последна редакция: Август 19, 2013, 04:57:10 pm от Караконджул »

Най - мразим някой да ми умнее!

Неактивен Rumba

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 413
  • EVO Karma: -35
  • Love is a dream it is for dreamers. I am a realist
Re: Siege of Orgrimmar [PTR] - снимки
« Отговор #19 -: Август 19, 2013, 05:07:16 pm »
Румба, дупка на колана, енчанти на гривни и наметало. Задължителен Т6 трансмог, че тоя е отвратителен.

Относно енчантите чакам да взема тия които ми трябват  :cap:
За трансмог съм на същото мнение !!!
http://www.wowhead.com/transmog-set=428 ето го и споменатия сет. Много ме радва. :blush: