Автор Тема: Siege of Orgrimmar [PTR] - снимки  (Прочетена 5808 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Zvezdichko

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 147
  • EVO Karma: 53
  • evo user
  • ISP: Optisprint
  • Side: For The Alliance
Siege of Orgrimmar [PTR] - снимки
« -: Август 07, 2013, 05:42:16 pm »
Линк към албума:

http://imageshack.us/g/200/0pmx.jpg/

Вчера ни се отвори възможност да тестваме два боса и такова... тествахме ги, само дето умряхме :)
Apxuenuckon, Human Paladin от Алианса

Неактивен Караконджул

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1178
  • EVO Karma: -136
  • Вагабонт
Re: Siege of Orgrimmar [PTR] - снимки
« Отговор #1 -: Август 07, 2013, 05:53:59 pm »
С този ilvl е излишно да си правите труда дори.

Най - мразим някой да ми умнее!

Неактивен Zvezdichko

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 147
  • EVO Karma: 53
  • evo user
  • ISP: Optisprint
  • Side: For The Alliance
Re: Siege of Orgrimmar [PTR] - снимки
« Отговор #2 -: Август 07, 2013, 06:45:09 pm »
С този ilvl е излишно да си правите труда дори.

Не е възможно да променяме ilevel. По време на райд тестовете Близард са тези, които избират какъв да ни е item level-а. Влезем ли в райда, те автоматично го променят, независимо какво си облякъл. Нямаш избор. Понякога могат да те пуснат с абсурдно нисък илевел, понякога - с абсурдно висок.

Все пак смисълът на това е тест на новия content. Съответно - те си подбират условията, при които да стават тестовете. Ние просто сме тестери и единственото, което можем да правим, е да се наслаждаваме на новия райд, още преди да е излязъл
Apxuenuckon, Human Paladin от Алианса

Неактивен Rumba

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 413
  • EVO Karma: -35
  • Love is a dream it is for dreamers. I am a realist
Re: Siege of Orgrimmar [PTR] - снимки
« Отговор #3 -: Август 07, 2013, 11:26:57 pm »
Мен ме грабнаха крос реалм арените както и proving ground  :blush: за първото ....парта ми няма търпение отново да се съберем  :freak: за 2-то е ....свежо, интригуващо и вместо да показваш на някой какво можеш то показваш на себе си колко струваш  :blush: ще е интересно с хиларски геар да взема златен медал за дпс и за танк  :freak: той пета ми е луд танк.... :eek:

Новия остров не ме кефи ....Но там ще е истинско брутално меле без значение дали си орда или алианс. Ще се избиваме помежду си за единия му маунт...нямам търпение да го взема :freak: . Новия рейд нямам търпение да го видя и него след като вчера дадох 500 голд за ремонт след Лей Шен на 10 нормал  :blink: само 2-а часа wipe на боса :D с алт рейда на българския гилд в които се настаних едва от скоро. :twisted:

ПП: Ники взех постижението "Herald of the Titans" което изисква да се убие Алгалон в Улдуар с 80-ти левел герой с не по голям геар от 226 (максималния за Улдуар) и го играх холи ...След 3-и wipe го гътнах ме. Лича в Ево изглежда като боксова круша сравнение с Алгалон... :confused:

Лича на 25 херойк с кръв 1.3м :D остиска туинка ми до последна фаза !! с пълен херойк геар от 25-та без 3-и предмета  :evilmad:

Неактивен Zvezdichko

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 147
  • EVO Karma: 53
  • evo user
  • ISP: Optisprint
  • Side: For The Alliance
Re: Siege of Orgrimmar [PTR] - снимки
« Отговор #4 -: Август 09, 2013, 11:20:51 pm »
Тази вечер загубих отново три часа в Siege of Orgrimmar. Но си струваше.

Бихме боса Spoils of Pandaria. Един от най-интелигентно създаваните босове на Близард. Или така си мисля, докато не ми омръзне някой ден.

Има една кутия в центъра и четри помещения отстрани. Трябва райдът да се разделите на две групи. Отваряте централната кутия, а отстрани на две от помещенията се отварят едни врати. Вие скачате долу - двете групи по двете врати дето се отварят. Долу има ощe много кутии. Вие отваряте кутиите и от тях излизат едни гадини. От малките кутии - малки гадини, от големите кутии - големи гадини. Но и малките гадини не са за подценяване. Пускат едни искри, за които трябва да се погрижат рейнджовете, иначе мрете...

Много, много ми хареса.
Apxuenuckon, Human Paladin от Алианса

Неактивен Караконджул

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1178
  • EVO Karma: -136
  • Вагабонт
Re: Siege of Orgrimmar [PTR] - снимки
« Отговор #5 -: Август 09, 2013, 11:38:40 pm »
^ http://www.youtube.com/watch?v=_nz4cmVWBjk

Румба, честито :clover:

Най - мразим някой да ми умнее!

Неактивен Zvezdichko

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 147
  • EVO Karma: 53
  • evo user
  • ISP: Optisprint
  • Side: For The Alliance
Re: Siege of Orgrimmar [PTR] - снимки
« Отговор #6 -: Август 11, 2013, 12:23:37 am »
Ето едно мое видео на Малкорок :

http://www.youtube.com/watch?v=k5CF65tMLKM

Правихме го днес.
Apxuenuckon, Human Paladin от Алианса

Неактивен Караконджул

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1178
  • EVO Karma: -136
  • Вагабонт
Re: Siege of Orgrimmar [PTR] - снимки
« Отговор #7 -: Август 15, 2013, 09:46:43 pm »

Най - мразим някой да ми умнее!

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: Siege of Orgrimmar [PTR] - снимки
« Отговор #8 -: Август 15, 2013, 11:23:56 pm »
Много добро клипче, blizzard отново показаха че когато става въпрос за рекламни клипчета, винаги изненадват феновете с нещо много добро. Със сигурност и това е  довело до бурни трепети и сърцебиене на голяма част от играчите. Успех на всички, които ще имат време и възможност да се докоснат до продължението на тази сага.  :clover:
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!

Неактивен Rumba

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 413
  • EVO Karma: -35
  • Love is a dream it is for dreamers. I am a realist
Re: Siege of Orgrimmar [PTR] - снимки
« Отговор #9 -: Август 17, 2013, 06:15:28 pm »
Вече е известно и името на следващия експанд за WoW . The Dark Below е името както и е вече запазено.

Blizzard Trademarks "The Dark Below" - WoW or D3 Expansion?
Blizzard just trademarked "The Dark Below" and it definitely looks like it has something to do with a new game or expansion!

    Computer game software; Computer game software downloadable from a global computer network; Downloadable computer game software via a global computer network and wireless devices; Downloadable electronic games via the internet and wireless devices


It could be anything, but it could also be the next WoW expansion. With Gamescom coming up in a couple of days, we could also be looking at the name of the next Diablo 3 expansion.

In any case, it looks like it's time to jump on the speculation train until we can get our hands on more information.

По късно бе обявен и експанд за Диабло 3 :cap:

Неактивен Abken

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 664
  • EVO Karma: -21
  • fair but sometimes evil EVO wow user
  • Side: For The Horde
  • Герой: Abken
Re: Siege of Orgrimmar [PTR] - снимки
« Отговор #10 -: Август 18, 2013, 12:40:20 am »
То се очакваше като пети експанджън и тогава имаше информация. Това е името на нещо като континет зад портала на Hellfire насред Twisting Nether-a. А там би трябвало да има столица с портал към "Другата страна на Eastern Kingdoms".

Неактивен Rumba

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 413
  • EVO Karma: -35
  • Love is a dream it is for dreamers. I am a realist

Неактивен Zvezdichko

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 147
  • EVO Karma: 53
  • evo user
  • ISP: Optisprint
  • Side: For The Alliance
Re: Siege of Orgrimmar [PTR] - снимки
« Отговор #12 -: Август 19, 2013, 10:55:39 am »
Истината е, че никой не знае дали (ако изобщо това е заглавието) новият експанжън ще бъде успешен, докато Blizzard не го публикува.

Cataclysm беше очакван с голямо желание и нетърпение, но разочарованието беше голямо. И беше окачествяван като най-големия провал в историята на играта.

Mists of Pandaria беше наплют в самото начало, а накрая се оказа, че експанжънчето не е лошо. Може би не е гениален като Wrath of the Lich King, но все пак се оказа сравнително добър.

Лошото е, че играчите на официален WoW продължават да намаляват и сега са 7 милиона.
Apxuenuckon, Human Paladin от Алианса

Неактивен Rumba

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 413
  • EVO Karma: -35
  • Love is a dream it is for dreamers. I am a realist
Re: Siege of Orgrimmar [PTR] - снимки
« Отговор #13 -: Август 19, 2013, 12:03:32 pm »
Истината е, че никой не знае дали (ако изобщо това е заглавието) новият експанжън ще бъде успешен, докато Blizzard не го публикува.

Cataclysm беше очакван с голямо желание и нетърпение, но разочарованието беше голямо. И беше окачествяван като най-големия провал в историята на играта.

Mists of Pandaria беше наплют в самото начало, а накрая се оказа, че експанжънчето не е лошо. Може би не е гениален като Wrath of the Lich King, но все пак се оказа сравнително добър.

Лошото е, че играчите на официален WoW продължават да намаляват и сега са 7 милиона.

Тук си прав с популацията.....забелязва се дори и на реалма в които съм при 90% Орда с  огромен брой популация и пак отнема 2-3 мин за да ме извика за RDF  а да не говоря с туинка 80-ти левел ако пиша танк ме вика за мин в пиковите часове а през останалото време ми отнема по 5 мин Оо  :confused:.

Колкото до пач 5.4 вярвам, че доста хора ще се върнат с толкова неща които ще ни предложат особено с арената 1в1  :freak: там ще загубя не часове а дни  :excl: колкото до новия остров добре са го измислили с маунта да се фармим един друг дори и да е от нашата фракция.  :freak:

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: Siege of Orgrimmar [PTR] - снимки
« Отговор #14 -: Август 19, 2013, 12:50:49 pm »
Аз мога да Ви кажа кога близард ще спрат да губят потребители.

Когато спрат да покачват итем-левъла на всеки 6-12 месеца.

Мен това ме отказа да играя в близард и няма да се върна докато гореспоменатото не се промени.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database