Автор Тема: Най-добър PvE играч ?  (Прочетена 9498 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен untaught

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1045
  • EVO Karma: 96
  • wow user
  • ISP: Vivacom
  • Герой: Volodq
Re: Най-добър PvE играч ?
« Отговор #30 -: Юни 17, 2013, 05:13:57 pm »
Аз въобще не си спомням да съм събирал рейд извън гилдията, но щом сте рекли.


Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: Най-добър PvE играч ?
« Отговор #31 -: Юни 17, 2013, 05:54:04 pm »
само ни липсва треньора. :drink2:.
Та по-темата,ако се говори в сегашно време,Frozen е човека,който все още цъка и прави райдове и то доста добри(като се има на предвид хората му в гилдията и начина по-който управлява райда),а колкото до володя,мм не си спомням от кога не съм го виждал да прави райд :clover:

А аз теб пък никога не съм те засичал на райд, а смея да твърдя, че имаше период в които бях засилил доста пве-то, в това число докато бях алианс и след това орда. Хайде няма нужда от глупави тълкования и сбор от неверни данни.
Не мога да разбера само защо се противите на мнението на другите. За един най-добър пве играч е един, за друг - втори, защо трябва да обеснявате на този, които не е на ваше мнение, как и колко не е прав и как точно вашето мнение е вярното. Всеки има право на мнение, не му натрапвайте вашето.
Темата беше кой според човека е най-добрия пве играч, не я превръщайте в мерене на виртуалното мъжество... отново.
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!

Неактивен n0Lan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 699
  • EVO Karma: -75
  • Evo cyx
Re: Най-добър PvE играч ?
« Отговор #32 -: Юни 17, 2013, 07:22:43 pm »
Аз въобще не си спомням да съм събирал рейд извън гилдията, но щом сте рекли.
аз и не твърдя,че си събирал хора от world канала,просто те имам в листа с приятели...с володя и не съм те виждал скоро да райдваш,но може и да съм зле със зренито ;).
Zeraful само да ти кажа,че аз освен с гилдията с други хора не ходя на райд или поне не съм го правил от 4 5 месеца,понеже държа на гилдията си пък нека те да кажат колко съм редовен с тях.

П.с: и в крайна сметка да обобщим,че за хордите,най-добър е Володя и за алиансите Frozen.
П.с:надявам се с това да се сложи край на тази тема :clover:
« Последна редакция: Юни 17, 2013, 07:25:02 pm от n0Lan »
Трудното го правя веднага,за невъзможното ми трябва малко време

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: Най-добър PvE играч ?
« Отговор #33 -: Юни 17, 2013, 07:30:13 pm »
Zeraful само да ти кажа,че аз освен с гилдията с други хора не ходя на райд или поне не съм го правил от 4 5 месеца,понеже държа на гилдията си пък нека те да кажат колко съм редовен с тях.

Това с твърдението ти, че не си засичал Volodq на райдове, нали се сещаш, че се самоизключват, след като със същият не си от една фракция, да не говорим за една гилдия...  :doh:

Както и да е, да не разводняваме темата.
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!

Неактивен n0Lan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 699
  • EVO Karma: -75
  • Evo cyx
Re: Най-добър PvE играч ?
« Отговор #34 -: Юни 17, 2013, 07:37:54 pm »
добре,че нямам хордски герой и не мога да си го сложа в приятелската листа,както и да е.Понякога ми се струва,че не мислиш преди да пишеш,а да не забравяме,че има и Whо листа в която може да се пише име и да ти излезе къде е,но това са подробности...(жалко,че не я разбирам толкова играта :doh: ще гледам да я науча за напред ;) )
Трудното го правя веднага,за невъзможното ми трябва малко време

Неактивен Караконджул

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1178
  • EVO Karma: -136
  • Вагабонт
Re: Най-добър PvE играч ?
« Отговор #35 -: Юни 17, 2013, 07:56:39 pm »
Разкажи ни сега и за real ID.

Най - мразим някой да ми умнее!

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: Най-добър PvE играч ?
« Отговор #36 -: Юни 17, 2013, 07:58:18 pm »
добре,че нямам хордски герой и не мога да си го сложа в приятелската листа,както и да е.Понякога ми се струва,че не мислиш преди да пишеш,а да не забравяме,че има и Whо листа в която може да се пише име и да ти излезе къде е,но това са подробности...(жалко,че не я разбирам толкова играта :doh: ще гледам да я науча за напред ;) )

Dude, тъпо е да мислиш, че човек в сървъра има само един герой, или вероятно си сложил всичките му герой в приятелската си листа и следиш кой кога логва. Но за едно си прав, гилдията отдавна не прави райдове, както едно време, последно мисля че се събрахме преди 2 месеца. Това е така по простата причина, че  90% от играчите й  вече не играят в сървъра или са спряли да играят нацяло.
 Но заглавието на темата предпола, че не се изготвя статистика за най-добър пве играч в последните 2 седмици или половин година, а по принцип. Но това е една от подробностите, които както обикновенно ти убягва.
Спирам да пиша по тази тема, няма смисъл да разводнявам излишно темата на човека, а пък и ти по начало не отбираш какво ти се говори, така че не виждам смисъл.

Peace.  :clover:

п.с. успех с това в скобичките ;>

    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!

Неактивен hunts

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 389
  • EVO Karma: -36
  • Карма, карма, колко да е карма?
Re: Най-добър PvE играч ?
« Отговор #37 -: Юни 22, 2013, 12:02:48 am »
Аз съм най-добрият ПвЕ и ПвП играч. Може да локвате темата, защото вече се знае. Благодаря.
Blackthorn lvl 80 Warlock

Неактивен Караконджул

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1178
  • EVO Karma: -136
  • Вагабонт
Re: Най-добър PvE играч ?
« Отговор #38 -: Юни 22, 2013, 12:06:46 am »

Най - мразим някой да ми умнее!

Неактивен KoTeTo

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 352
  • EVO Karma: 56
    • Minions of Destruction guild
  • ISP: PowerNet
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Kote
Re: Най-добър PvE играч ?
« Отговор #39 -: Юли 14, 2013, 12:32:50 am »
Най-добри са най-старите играчи. Това според мен. И не защото са с най-голям опит,  а затова, че се познават. За да направиш добър райд трябва да имаш добри партньори. За да ги събереш, трябва да ги познаваш.
Така като ви гледам всички сте добри.
За PVE си трябва отбор. Колко и да си добър сам е трудно, най-малкото, няма кой да те оцени.
Kote - pve Mage
Guild --> http://wow.pin2.net/

Неактивен Bl1zAlkA7a

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1427
  • EVO Karma: -39
  • Side: For The Horde
  • Герой: Puhcho
Re: Най-добър PvE играч ?
« Отговор #40 -: Юли 29, 2013, 08:08:12 pm »
Амии, за най-добра групичка в момента, която се занимава сериозно с PvE (понеже сам човек там има прекалено малко шансове) са организираните.

За най-добри като цяло е трудно да се говори, по-скоро може да се каже кои са най-зле :D И това за наша изненада е една гилдия, по стечение на обстоятелствата от съюза: SkyAngels :freak:

Неактивен Караконджул

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1178
  • EVO Karma: -136
  • Вагабонт
Re: Най-добър PvE играч ?
« Отговор #41 -: Юли 29, 2013, 08:59:01 pm »
В тази гилдия има хора, които са видели и играли WoW десетократно повече от олигофрени, като теб. Ама това да не ти пречи. Разкажи ни повече :cap:

Най - мразим някой да ми умнее!

Неактивен nikel

  • Knight
  • *
  • Публикации: 27
  • EVO Karma: 4
  • evo user
  • ISP: vivacom
Re: Най-добър PvE играч ?
« Отговор #42 -: Юли 29, 2013, 10:37:12 pm »
Да  разкажи ни повече.По-принцип когато казваш ( а и пишеш нещо ) трябша да се обосновеш за това.
  SkyAngels в момента е най-голямата гилдия(брои членове) в сървара.Да факт е че имаме Хора ,които си нямат на идея за какво става въпрос,НО ТОВА НЕ ТИ ДАВА ПРАВО да обсъждаш гилдията ,в която не си член(може би си бил и си кикнат --това си е твоя грижа)НИЕ нямаме нищо против това,a им помагаме.Въпроса е кой ще помогне на такива ТЪПАЦИ като теб.


                                                                         Play for FUN

Неактивен prelibiton

  • Knight
  • *
  • Публикации: 2
  • EVO Karma: -1
  • wow user
Re: Най-добър PvE играч ?
« Отговор #43 -: Юли 29, 2013, 11:57:14 pm »
Амии, за най-добра групичка в момента, която се занимава сериозно с PvE (понеже сам човек там има прекалено малко шансове) са организираните.

За най-добри като цяло е трудно да се говори, по-скоро може да се каже кои са най-зле :D И това за наша изненада е една гилдия, по стечение на обстоятелствата от съюза: SkyAngels :freak:


Неактивен Bl1zAlkA7a

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1427
  • EVO Karma: -39
  • Side: For The Horde
  • Герой: Puhcho
Re: Най-добър PvE играч ?
« Отговор #44 -: Юли 30, 2013, 07:20:34 pm »
В тази гилдия има хора, които са видели и играли WoW десетократно повече от олигофрени, като теб. Ама това да не ти пречи. Разкажи ни повече :cap:

Интересно. Започнах да играя 2009-та година, играта е от 2005-2006-та. Кои са тия, дет са играли десетокартно повече от мен, понеже аз играя от 4 години, те как от създаването и са успели да навъртят 40 години игра?

Никеле, относно теб - нали знаеш, че количеството няма нищо общо с качеството? Това, че сте много, не означава, че качеството ви е високо. Както каза един човек от гилдията ми (Dread Knights), ако ние имахме толкова хора в гилда, то всеки ден щяхме да правим поне по 8 боса в ICC.

И третото, но най-важното, явно изобщо не ми знаете героите от вашия гилд, а трябва да са ви известни ще си ги запиша тук, за да се консултирате кат ви храня тук или в играта:
Mamin, Unknowna, Beef, Elamigofani, Blizalkata, Puhcho, Sickness, Ebemise, Moonkin, Maminsladak, Natureguard, Ovulaciq

Приятно следене на вашият така "добър" гилд :)

П.П. Помолихте ме за доказателства? Амиии - един път бях с вас на райд, от което останах с впечатлението за следните неща:
1. Неандерталци сте за DPS
2. Много сте зле от към идеята, че Gear Score e решаващ за играта на един човек. Да, има значение, ама не е решаващо, когато става въпрос за нещо друго. Володя си го каза това.
3. Танковете и хийлърите ви са по-зле и от дпс-тата.