Автор Тема: Един по-различен ъгъл  (Прочетена 1234 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен x3m

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2251
  • EVO Karma: 16
Един по-различен ъгъл
« -: Януари 27, 2010, 03:17:08 am »
Чета раздела всеки ден. По принцип избягвам да пиша в този раздел(изключае когато се напия и си спамя  :freak:), защото не играя WoW и не съм навътре в нещата, въпреки огромния порив, който изпитвам понякога да тегля по една майна на всички разбирачи.

Искам да си искажа мнението като страничен наблюдател.

В този форум съм от преди да се създаде WoW сървърът и макар да не съм играл съм свидетел на така да се каже житейския му път.

От известно време насам се пише едно и също нещо и повечето от потребителите на сървъра явно не искат да го разберат. Искам наистина да прочетете следващите няколко реда поне два пъти и да се помъчите да помислите върху тях. Не заради нещо друго, просто да видите друга гледна точка, освен вашата.

Игрите са създадени за да разпуснат хората. В частност тази игра е направена за да се зарибят хората по нея. Тъй като вие сте се зарибили вече и ЯВНО нямате възможността да давате парички за да играете в оригиналните сървъри си избирате пиратка. Зад тази пиратка стоят хора, които НАИСТИНА имат и други работи за вършене(не го приказват само ей така това). Тези хора са избрали да посветят част от свободното си време във ваша полза за да можете и вие да се забавлявате/разпускате/каквато друга там цел имате.

Те едва ли ще дръпнат шалтера на целия си проект, на който са посветили толкова много часове, но

моля ви не ги карайте да вършат задълженията си, които са изпълнявали с удоволствие, в нещо, към което изпитват неприязън.

Едно от най-хубавите неща, които човек може да изпита е да види благодарност в очите на някого, за това, което е свършил.

За разлика от 99,99% от вас, аз помня сървъра още откакто беше анкета да го бъде или не и знам колко работа са свършили(макар и като страничен наблюдател). А това в светлината на постоянното пискане на главата е наистина трудно, повярвайте ми от опит знам. Всеки изисква нещо от тебе без да се опита да поглдне от друг ъгъл, а в огромния процент от случаите той иска нещо не добро дори и за самия него, просто не го осъзнава.

За край ще сложа една мисъл, над която ви апелирам да помислите - "Колкто повече даваш на един човек, той толква повече иска от теб.


послепис: И вие си направете сметката щом, на човек неангажиран със сървъра му е направило такова впечатление, че да пусне тази тема тук.