Автор Тема: Кой КЛАС според вас е най-OVERPOWERED в момента?  (Прочетена 11813 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ggbg

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 297
  • EVO Karma: -4
  • evo user
Според мен калсацията сега изглежда така най-OP са съответно warlock-destruction и mage-arcane можеби на първото място следвани от  warrior-arms и DK-frost/blood(но все пак дктата не са чак толкова ОP според мен заради многото им  неработещие таланти..)
« Последна редакция: Декември 08, 2009, 03:08:31 am от ggbg »
I spit on the Horde!

Неактивен winterstorm

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 121
  • EVO Karma: 13
  • evo user
Re:Кой КЛАС според вас е най-OVERPOWERED в момента?
« Отговор #1 -: Декември 08, 2009, 09:05:41 am »
Чак ОП нз...
Аз залагам много и на Priest Discipline

Неактивен Art2

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 91
  • EVO Karma: -16
  • Смучете ми топките ? <3
Re:Кой КЛАС според вас е най-OVERPOWERED в момента?
« Отговор #2 -: Декември 08, 2009, 09:12:45 am »
warrior(arms) е супер прецакан само дк-тата са по зле за съжаление за сега война е супер слаб с неработещи най-важни таланти до 5-6 години когато сложат тринити и се оправи сървъра може би ще видити в действителност каква машина е война.Както и да е ОП-нат е прийста+ в ево регенерацията на прийстовете е някак си адски бъгава + хубавия им пенанс с 2 думи неразрушими. Warlock-а е супер ОП-нат от самите близ да не говорим тука с всичките им бъгий колко дмг прави това са главните класове от мене..
DO YOU FOLKS LIKE COFFEE?

Неактивен Owatanka

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 172
  • EVO Karma: 15
  • he felt it everyday...
Re:Кой КЛАС според вас е най-OVERPOWERED в момента?
« Отговор #3 -: Декември 08, 2009, 01:03:46 pm »
Retardin :D

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re:Кой КЛАС според вас е най-OVERPOWERED в момента?
« Отговор #4 -: Декември 08, 2009, 01:06:26 pm »
Retardin :D
+ Frost Dk, което е доста имбаво, да не кажа повече от ретардините :fun:

Неактивен Kiflavmraka

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 86
  • EVO Karma: -8
  • Дете на двата свята - Полу-идиот
Re:Кой КЛАС според вас е най-OVERPOWERED в момента?
« Отговор #5 -: Декември 08, 2009, 01:12:56 pm »
Priest Disc - Uninterruptable Heal FTW
Ще трая, дорде траят вековете.
О вий, кои престъпяте тоз праг,
надежда всяка тука оставете.

Неактивен Bloodas

  • Knight
  • *
  • Публикации: 12
  • EVO Karma: -1
  • evo user
Re:Кой КЛАС според вас е най-OVERPOWERED в момента?
« Отговор #6 -: Декември 08, 2009, 01:36:57 pm »
Тоя пусна 10 теми за 1 ден.Явно няма кво друго да прави.
ПП:Мага на аркеин си е наи-бъгав.

Неактивен riley

  • EVOWOW Fan
  • Crusader
  • *
  • Публикации: 199
  • EVO Karma: -7
Re:Кой КЛАС според вас е най-OVERPOWERED в момента?
« Отговор #7 -: Декември 08, 2009, 02:18:30 pm »
Тоя пусна 10 теми за 1 ден.Явно няма кво друго да прави.
ПП:Мага на аркеин си е наи-бъгав.
Напълно съгласен за мага , по бъгав и да търсиш няма да намериш !!!

Неактивен pa4o

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1113
  • EVO Karma: 83
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Pachkito
Re:Кой КЛАС според вас е най-OVERPOWERED в момента?
« Отговор #8 -: Декември 08, 2009, 02:26:36 pm »
Много ми е чудно защо се оплаквате от армс война,че мога да пускам магии докато съм го пуснал,НО никой не се оплаква от това че може да ме стънва докато се "въртя" ,слолва или блиндва.Това ми е много интересно. :doh:

Неактивен BulgarianSS

  • EVOWOW Fan
  • Challenger
  • *
  • Публикации: 2655
  • EVO Karma: -87
  • Искам да стигна -1000 репутация !
    • Star Gate of EvO
  • ISP: Pernik Lan
  • Side: For The Horde
  • Герой: Skins
Re:Кой КЛАС според вас е най-OVERPOWERED в момента?
« Отговор #9 -: Декември 08, 2009, 02:33:43 pm »
Много ми е чудно защо се оплаквате от армс война,че мога да пускам магии докато съм го пуснал,НО никой не се оплаква от това че може да ме стънва докато се "въртя" ,слолва или блиндва.Това ми е много интересно. :doh:
Да,не се оплакват и от това че няколко много важни магии не работят..
"Stay Foolish, Stay Hungry"

Неактивен pa4o

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1113
  • EVO Karma: 83
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Pachkito
Re:Кой КЛАС според вас е най-OVERPOWERED в момента?
« Отговор #10 -: Декември 08, 2009, 02:36:53 pm »
Просто се оплакват от това което е добро за нас и лошо за тях .. Все пак сме българи  :freak: (естествено в кръгът на шегата :-) )

Неактивен ggbg

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 297
  • EVO Karma: -4
  • evo user
Re:Кой КЛАС според вас е най-OVERPOWERED в момента?
« Отговор #11 -: Декември 08, 2009, 02:57:56 pm »
Много ми е чудно защо се оплаквате от армс война,че мога да пускам магии докато съм го пуснал,НО никой не се оплаква от това че може да ме стънва докато се "въртя" ,слолва или блиндва.Това ми е много интересно. :doh:
Лично на мен не ми харесва, че когато разбраха че bladestorm е OP и почти не останаха warriori  на fury и protection, понеже всички искат да са OP и всеки обърна на arms ,защото да мажат наред не за друго  :doh:

п.с. а това че имат неработещи таланти не е нищо особенно всеки има такива :doh: а че може да се стънва в  bladestorm може ама според мен така трябва да е докато можете и да биете по време на bladestorm

п.с. а и още 1 нещо защо не забраните на маговете да използват и двата вида интелект при PvP , така и така всички се оплакват от ненормалния им демидж  :confused: поне малко равновесие да има
« Последна редакция: Декември 08, 2009, 03:02:04 pm от ggbg »
I spit on the Horde!

Неактивен Amethyst

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 61
  • EVO Karma: -3
  • I'm gone
Re:Кой КЛАС според вас е най-OVERPOWERED в момента?
« Отговор #12 -: Декември 08, 2009, 03:27:06 pm »
Брей кое му е оП-натото на ДК, егати ходещия хонор е :doh: Не може да свали дори дисц приист(всяко друго меле тука може).Някой каза, че и прииста е ОП-нат ами не е, просто е гори-долу 1:1 с близърдския по отношение на работещите неща.Има си много класове които го озорват, дпс не му стига в повечето случай.

Според мен поне най ОП-нато тука е Аркейн Магето.Като изключим фроста всичко друго особено като контра си му работи перф.Няма стигане от меле ако реши да се блинква.Може да свали почти всеки кастър с поли - аркейн бласт - CS - аркейн бласт и тн. :doh: И сега ако аркейн магетата, които са играли поне месец два ми напишат, че се затрудняват срещу някой клас то той е бил или 2 пъти по наяден от тях или задклавиатурното устройство е било малко по-добро :freak:

Щях да пиша за ретардина, че е ОП-нат, но откакто аз поиграх малко с такъв се убедих че не е баш така.Нищо, че е имало такива които са ми сваляли 15к в порядъка на един стън, повечето от тях са били наядени и с два тринкета за бонус дмг, които им правят половината от ДПС-то всъщност.
Bones in the water and dust in my lungs, absorbing archaic like a sponge.The ultimate way is the way you control, but can you stay if you detach your soul.Bury the present and squeeze out the past, the ones you endear to never last.

Неактивен *Blood_Prince*

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 366
  • EVO Karma: 9
  • I'm a Pitbull...The Dog of The Dogs
Re:Кой КЛАС според вас е най-OVERPOWERED в момента?
« Отговор #13 -: Декември 08, 2009, 04:15:37 pm »
п.с. а и още 1 нещо защо не забраните на маговете да използват и двата вида интелект при PvP , така и така всички се оплакват от ненормалния им демидж  :confused: поне малко равновесие да има

600 мана + малко СП(единственно при аркейн) , на това ли му викаш равновесие :question2:
Всеки човек е луна и има тъмна страна, която никога не показва никому.

Неактивен pa4o

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1113
  • EVO Karma: 83
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Pachkito
Re:Кой КЛАС според вас е най-OVERPOWERED в момента?
« Отговор #14 -: Декември 08, 2009, 04:17:02 pm »
това че имат неработещи таланти не е нищо особенно всеки има такива :doh: а че може да се стънва в  bladestorm може ама според мен така трябва да е докато можете и да биете по време на bladestormе да има
Според мен гешиш! Армс войн е много по добър за пвп и за това съм си избрал да съм армс.Даже когато се реснах незнаех че е бъгав и не седя на армс,защото обичам "да бъгвам",а поради това че просто на мен ми харесва да съм на такъв билд.