Автор Тема: WoW Parody  (Прочетена 1230 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен atanas1914

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1347
  • EVO Karma: 35
WoW Parody
« -: Август 21, 2009, 02:53:05 am »
Нека в тази тема да се напишат всякакви смешни историйки, който сте прочели някъде или сте измислили такива.Ето две, който намерих из форума.

От @Razyel:
... събуждам се с надута глава, това трябва да е от тъпата бира на огретата в Блейд Ейдж. Какъв е тоя пропаднал инн, нали логнах в Даларан? Тая русата пък коя е? Много прилича на найт елф. Спи като бебе...
   Какво е станало с щита и меча ми ? И бронята ми я няма, само некви парцалки клот.. даже колд резистънс не дават. Сигурно огретата снощи са ги взели! Тъпи огрета ... ще ядете Hammer of wrath!
   - Добре ли спа, Ице? – найт елфът се беше събудила, и ме гледаше с усмивка. Ице? Колко познато ми звучеше? Сигурно в друг живот съм се казвал така, но аз се казвам Razyel the Argent Champion, защо тая ми вика така? - Ставай че, трябва да заминаваш!
   - Каде да заминавам, нали вчера ръшнахме Naxxramas, има ли по-голямо зло?
   - Ако се събуди баща ми ще видиш ти едно зло! Айде тръгвай! И да ми се обадиш като свършиш работа!
   Излязох през прозореца и тъкмо си мислех, колко е Aggro радиуса на тоя моб “Баща и”, когато нещо в джоба ми изпищя. Извадих от там малък артефакт, на който светеше надпис THE BOSS..
- Айде бе, Ицо! Пак закъсняваш за работа , 50 лв. глоба  и забрави за командировката до Слънчев бряг! Хващай едно такси идвай веднага в офиса! – артефакта млъкна. Това трябва да е няква джунджурия на онея гноми дето се мислят за много умни. Nokia N93 100% e тяхно.
Докато размишлявах над тоя куест дето токущо го взех от артефакта, до мен спря жълта кутия с нaдпис Тaxi отгоре и докато си мисля, какво ли няма да измислят тея гноми, едно стакло се смъкна и един хюмън с позната физиномия (сигурно сме Raid_вали някъде) ми вика:
- Ице, да те хвърля до работа? – защо всички ми викат Ице, по дяволите? – Айде влизай!
Тая кутия се движи като маунт 280 % само че по земята .. май обаче гоблините са я правили, много пушек излиза от нея ...
- Айде чао! И много поздрави на шефа ти! – Шеф ли аз нямам шеф вчера водих 25 от най -силните в Азерот в най – прокълнатата дупка Naxxramas, обикалял съм горите на Елвин, планините на Алтерак, кратерите на Дуротар, джунглите на Ун’горо, блатата на Зангърмарш, летял съм в най-големите снежни виелици из снеговете на Айскраун .. Аз нямам шеф!
- Тихо, че ако те чуе Краси няма да имаш нито шеф, нито работа – пълен хюмън, който би минал за симпатично огре (Много ми е познат тоя, сигурен съм че снощи пихме в една таверна!) ме хваща за рамото – мого спиш, момче, айде да ходим в офиса ..
... влязохме в “Офиса”, това трябва да е малка инстанция ...
- Приготви се да издържиш пред Шефа! – избоботи иронично огрето. Нима се съмнява в мен ! Та аз съм протекшън паладин, може би  най – коравия в Азерот! – Много ти е насъбрал!
   Страхотно заначи няма да изтърва Агрото!
- Ицо, ако не завършим проектите до края на седмицата, няма да изпълним договора с няй – важните ни клиенти! – Изкреща някакъв гоблин, с дълга коса, това трябва да е “Шефа” – и нали се сещаш кой друг договор ща се развали? Твоя! – докато се чудех, защо немога да си сложа Greater Blessing of Kings (сигурно са ми свърщили реагентите). В стаята влезе женски Bloof elf :
- Спокойно, Краси, нали знаеш, че той винага прави нещата в последния момент, но никога не се e провалял! – женския гоблин май беше маг или нещо такова, защото “Краси” вече изгелждаше доста дистрактнът, и даже умиротворен! Elf_a  ме хвана под ръка и ме поведе към малка стая. – Айде, захващай се за работа! Искаш ли кафе? Ей сега ще ти направя. – намигна с усмивка. Дяволски красиви са тея Blood elves!
В стаята имаше бюро с някaва кутия с кабели  .. НАЙ ИНТЕРЕСНОТО .. светещо стъкло с моя снимка с меча, щита бронята и всичко останало! .. Това трябва да някой гоблински телепорт. Ще се върна пак в Даларан!
- Тая игра ти е изпила акъла – беше пак огрето.
- Как да вляза вътре?
- Никаде няма да влизаш! Имаме толкова работа за вършене, никакви игри на работното място! Иначе Краси ще те изрита като мръсно коте. – Тоя Краси май беше като мини бос само да беше меча ми в мен! Колко Hp може да има един гоблин?..



От @Sparrow, който го е копнал от някакъв форум:
Събуждам се една сутрин във удобно легло. Къде ли съм, вчера отново си легнах на земята в Гаджетзан. Някой ме е преместил. Хм, до мен има Хюмън. Дали ще ме нападне? Не помръдва, сигурно е в стън - много дълъг стън. Какво ще стане ако му вкарам амбуш? По-добре да не пробвам, може да е сапнат и да е по-висок левъл. Да проуча територията. Хм, не дава експи като разкривам. Май съм в пиратски сървър с много бъгове. А? Още хюмъни. И те са стъннати явно. Защо не мога да видия левела и кръвта? Явно са се бъгнали фреймовете. Чудя се какво прави 1 блъд елф като мен в къща на хора. Я? Има стълби. (след 2 минути) Много дълги стълби. О, озовах се на пътека. Всичко е оградено от големи къщи на хора. Минава някаква машина. Сигурно пак някой гоблин е бърникал схемите ми. Както и да е. Да пусна маунта и да литвам. А?! Нямам маунт! Е сигурно ще трябва да вървя пеш. (след 15 минути) Стигнах интересно направена сграда. Пише с големи хюмънски букви нещо, което мисля, че мога да прочета. Да, пише УЧИЛИЩЕ. Сигурно вътре има трейнъри. Поздравяват ме някакви хюмъни. Като гледам не са ми хостайл. Ама... аз исках да си взема чест. Един от трейнърите (такъв ми изглежда) ме вика във 1 стая. Тук ще става меле. Посягам към оръжието ми. Къде е? Няма ми меча. Има нещо странно. Явно някой ме е дизармнал. Влизам с надеждата да не ме нападнат. Трейнъра казва някакъв номер. Всички гледат мен. Защо? Трейнъра произнася странно хюмънско име: Йордан. Всички гледат мен отново. Защо? Моето име е Dagnir. Странно, трейнъра каза цифрата 2. Защо по дяволите разбирам хюмънски? Чу се странен звук. Всички заизлясоха. Тръгнах след тях и пред мен дойде лице със заплашителна физиономия. Явно ми е хостайл. Левела му е по-голям от моя като гледам. УДАРИ МЕ! О не хвана някакъв процент от лайфа. Нямам оръжие!? Какъв е тоя дълъг дизарм. По-добре да пусна спринта. А.. не работи?! Влача се като парцал. А още 1 удар. Какъв му е спийда на тоя уориър бе?! Сигурно е с хак, ще пиша на ГМ. А този пиратски сървър има ли ГМ изобщо? Нали е пиратски... ще скоча сигурно няма да ме убие. (след 2 дена Dagnir още е в болница. И най-добрите прийстове, шамани, друиди и паладини не могат да го хийлнат.)"

Това не е мое. Копнах го от 1 форум.




И нещо от мен, което сега написах, но имам кофти чувство, че съм чел някъде нещо подобно.Ще ме извините, ако се е получило нещо като плагиатстване-не е било умишлено.Може пък и да е плод само на моето болно уоу съзнание. :freak:


Отварям очи.Слънцето огрява лицето ми както и обширната шир на Калимодор.Усещам, че това ще бъде един прекрасен ден за вдигане на левъли.Ставам,обличам си гиъра,взимам си backpack-a и отивам до кухнята на ина, в който съм пренощувал.О да-има останали от снощи Bat Bites.Дали ще намеря и от онзи Blended Bean Brew, който получих като награда за това, че изпълних куеста на грозноватия гоблин снощи? Хмм, каква ли е тази хартийка на масата? Има написано нещо на ръка.А да, куест лога ми за днес.”Купи хляб, разходи кучето” Куче? Какво куче? Та аз съм паладин. Нямам петове. Що за глупост?! Както и да е. Тръгвам да опозная района. Интересно. Нямам спомен къде се намирам. По дяволите! Алкохолът, който ми даде проклетият гоблин сигурно е бил много силен. Трябва да внимавам. Може да срещна някой алианс. Трябва да съм подготвен на всичко. Крачка,две. Чувам странен глас. Някакъв плеър говори. Май се обръща към мен. За миг си помислих, че е хюмън, но след като го огледах по-обстойно ми прилича на ъндед-толкова измършавял и кокалест.Със сигурност е 80 левъл. Изглежда доста изнемощял-очевидно снощи е бил в райда, който го уайпнаха в Накс. Тези немъртви са корави *****та. И как няма да ги уайпнат, ако всички са били с гиъри като неговия. Носи само някаква роба. Даже спел пауър не дава. Божичко! Я да се заслушам какво ми приказва-сигурно има куест за мен. „Ще окосиш ли ливадата, Иване?” Иван, кой е Иван? Казвам се Джак и съм 15 ниво паладин. Очевидно е поел повечко фрост демидж от Кел и говори несвързано.Какво пък-дай да му окося ливадата, макар че не съм сигурен какво означава това.Посочи ми някакво странно механично съоръжение.Гоблинска работа-няма как.Сигурно това е куест айтъмът, с който ще завърша куеста. След като ми посочи „последното чудо на гоблинската технология” направи кръгов знак с пръст над поляната пред него. Какво ли значи това? Дай да използвам айтъмът пък ще видим дали ще се справя. Бръмчи, пуфти-вече съм сигурен, че това е работа на гоблините.Обиколих тревата със механичното „чудо”.Старият ъндед очевидно остана доволен. Бях изпълнил куеста. Да видим каква ще ми е наградата. Не усещам да съм качил експириънс. Има нещо съмнително в тази работа. Подаде ми някаква хартийка, на която пишеше „10 лева”. Какво? Даже и злато ли няма да получа. Бати бъгавия куест. Само си загубих времето.
Ще обиколя още малко тази зона-току виж съм намерил някое нпс, което да ми даде куест, който си заслужава.Толкова малко ми остава докато дигна 16 ниво. Отново някой вика.”Иване,Иване” Какъв Иван по дяволите? Какво им става на всички? Кой пак се обръща към мен с това смешно име? О, боже! Двама алианса са се насочили към мен. От бърз поглед мога да кажа, че са моето ниво.Гиърите им са подобни на моите, но не знам какво ли носят в чантите си. Чакай малко. Как разбирам какво ми говорят? Отново имам чувството, че има нещо гнило. Тези май имат по един Orb of Deception.Но как е възможно? Та те са само 15 ниво, а за да ползваш Orb-a ти трябва поне 59-то? Тези май са хакери. Я да се омитам да не ми плеснат един перманентен и на мен покрай тях.Затичах се надолу по пътя, но продължиха след мен продължавайки да викат.”Иване, хайде тръгвай с нас, че закъсняваме за училище”. „Училище”? Не съм чувал за такъв инстанс.Да не би да са пачнали, докато съм спял? Невъзможно! Не може тези от Близард да го направят толкова бързо. Но пък като се замисля онзи куест беше бъгнат.Случват се такива неща след пачовете им-вместо да оправят неща те се бъгват още повече.Колко си ми беше хубаво на TBC.Всичко развалиха заради пари.Алчи типове са тези от Близард. Но „Училище”? Не бях прочел в бележките по новия пач за нова low level инстанция.Тези май се опитват да ме вкарат в някаква беля.Трябва да съм внимателен.
Моля,не ми пишете ПМ-и свързани с забравени пароли и изчезнали герои!Само МеКеТа и Алеин могат да ви помогнат за това.
http://www.vbox7.com/user:atanas1990?p=allvideos http://www.youtube.com/user/atanas1914
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Deathwing&n=Sothas http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Deathwing&cn=Ldk