Автор Тема: SMS Система - Дискусия.  (Прочетена 4228 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен NarutoTheHunter

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 111
  • EVO Karma: -19
  • Бах са в злето :)
  • ISP: БТК
  • Side: For The Alliance
Re:SMS Система - Дискусия.
« Отговор #30 -: Юни 17, 2009, 07:39:21 pm »
Или ГМ права или сървъра.... Прекалявате с нахалството си по някой път. ИГРАТА В ТОЗИ СЪРВЪР НЕ Е ПРАВО, А ПРИВИЛЕГИЯ! Помислете за играчите, които не могат да си позволят да платят за сет, а се трудят неуморно по ден и нощ да си вземат даден айтем, а вие без никакво усилие им го "набутвате в г**а". Целта е да се помогне сървъра да стане по-добър, а вие всичко обръщате в далавера.
Казваш така само щото вече си се оредил с айтеми и злато!!! но да прав си че е да се помогне на сървара ето за тва те подкрепям но все пак ако беше някой който още не може да играе много добре и който не знае всичко щеше да мислиш по друг начин!!!
Crazy_Ninja

Неактивен gecatta

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 112
  • EVO Karma: -8
Re:SMS Система - Дискусия.
« Отговор #31 -: Юни 17, 2009, 07:43:45 pm »
Ами никой не се е родил научен... всички сме били на едно ниво отначалото :clover:

Неактивен Sparrow

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 945
  • EVO Karma: -49
  • Mithrandir's Follower
Re:SMS Система - Дискусия.
« Отговор #32 -: Юни 17, 2009, 08:04:25 pm »
Казваш така само щото вече си се оредил с айтеми и злато!!! но да прав си че е да се помогне на сървара ето за тва те подкрепям но все пак ако беше някой който още не може да играе много добре и който не знае всичко щеше да мислиш по друг начин!!!
Защо си мислете, че съм нагрухан. Айтемите ми не са особено силни, а златото ми е към 3к по всички герои. Влез ми в арморито и сам се убеди. (Елверина). Работата е там, че обичам да се трудя за нещо, защото ако не го правя не го ценя. Със всеки е така, казвам ти го от лични наблюдения. След време и ти ще го разбереш. Не съм се родил научен, а играя играта от 4 години. В началото на всеки му е трудно, но се свиква. Когато играх играта за първи път, куестовете бяха куци и с малко екс и трябваше по цял ден да дигаш с бой. От тогава съм научен да ценя всеки 1 направен герой, пък бил той и 20 левел. Работата както казах, не е там да се облечете, а да се съберат пари за сървъра и той да се разшири. Сами не знаете колко ви е лесно в момента. Много лесно се играе на сървъра, защото ако видите бъгнат сървър ще се сетите, че този е перфектен за без пари. Имате възможност да допринесете за развитието му и да платите малката сума по 1.20, пък било то и за самите админи. Наистина не разбирате какво ви се дава, защото е наготово. Ако идете 1 ден в близард и давате пари всеки месец, ще се научите да цените това, което ви се дава. Надявам се да проумеете поста ми. Благодаря за отделеното време да прочетете този пост.
« Последна редакция: Юни 17, 2009, 08:08:20 pm от Sparrow »
Master of doom, by doom mastered! - Nienor Niniel for Turin Turambar Dagnir Glaurunga.
As long as we are alive we will hope! - Gandalf.
...and Tolkien shall never die! - Me.

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Re:SMS Система - Дискусия.
« Отговор #33 -: Юни 17, 2009, 08:07:56 pm »
Пак обърнахте темата да си мерите, кой колко е комплексиран в играта. Итеми с смс-и няма да има. Колко пъти трябва да ви се напише? Има си donate система за итеми. Ако исках да ви правя фън сървър да съм ви пуснал до сега.

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re:SMS Система - Дискусия.
« Отговор #34 -: Юни 18, 2009, 08:46:44 am »
На моя си герой с който сам си изпълнявам всички куестове и тем подобни единственния предмет който съм си дал е чанти(bags) за да не се разкарвам постоянно до някой мерчант. И за сега 1 път са ме водили на инс. Чесно да си призная за сега не изпитвам затруднения да бия мобовете и с тези си итеми. След някой друг левел ще съм 70 левел и може би ще потърся хора за инсове.

Предметите от инсовете са доста по-добри но за това са по трудни за вземане. За тази цел хората си правят гиилдии и се организират ;) Това е отборна игра - никога няма да успеете сам в нея.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен jamesbg

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 462
  • EVO Karma: 29
Re:SMS Система - Дискусия.
« Отговор #35 -: Юни 18, 2009, 11:03:42 am »
Дарението е по съвест! (който-колкото-толкова) ... имам питане в тая връзка: как да прати SMS едно приятелче абонат на гръцки мобилен оператор?

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re:SMS Система - Дискусия.
« Отговор #36 -: Юни 18, 2009, 12:25:16 pm »
Мога да попитам в мобио дали поддържат номер към гръцки оператор.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен NarutoTheHunter

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 111
  • EVO Karma: -19
  • Бах са в злето :)
  • ISP: БТК
  • Side: For The Alliance
Re:SMS Система - Дискусия.
« Отговор #37 -: Юни 18, 2009, 07:04:39 pm »
Предметите от инсовете са доста по-добри но за това са по трудни за вземане. За тази цел хората си правят гиилдии и се организират ;) Това е отборна игра - никога няма да успеете сам в нея.
Тва е вярно ама аз съм 71 левел сега и в моя гилд (аз го създадох) има една 80-ка 2 3 по 73 и 1 2 по 72 тва са тия дедо могат да идват с мен на инс ама те накои като влизат 1 2 пъти седмично а и другите ми се присмиват като ги помоля в World Chat никои не иска да идва на инсове с мен и само ми се подиграват аз как да събера айтеми?????  :cry2: :cry2: :cry2:
Crazy_Ninja

Неактивен Sparrow

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 945
  • EVO Karma: -49
  • Mithrandir's Follower
Re:SMS Система - Дискусия.
« Отговор #38 -: Юни 18, 2009, 07:14:53 pm »
Стегни се! На 71 левел няма да намериш айтеми. Дигай 80, тук не е място за оплакване от това, че не можеш да си дигнеш левела, за да ходиш по инстанси.
Master of doom, by doom mastered! - Nienor Niniel for Turin Turambar Dagnir Glaurunga.
As long as we are alive we will hope! - Gandalf.
...and Tolkien shall never die! - Me.