Автор Тема: [Fixed]Sons of Hodir  (Прочетена 21211 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Muse

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 55
  • EVO Karma: 0
  • Eyes are filled with lust to kill
Re:Sons of Hodir
« Отговор #60 -: Юли 06, 2009, 03:00:17 pm »
До колкото разгледах тоя куест целия беше замазан. Нямаше нито gameobject-а (кристала) нито мамутите. Мамутите нямаха зададени параметри като hp/level т.н. Идея си нямам дали ще проработи.

Оправил съм мамутите и съм ги spawn на показаните координати (приблизително) в wowhead.com. Добавих и 1 кристал който е показан на координатите там.

След малко ще рестарт сървъра за да може да се тества. В самия куест няма грешки или поне аз не виждам подобни. (ако проработи/неработи пишете.)
Мамутите ги има дропят куест итема,но кристалите все още не могат да се лоотят и така и не намерих кристал които може да се лоотне ..само те липсват.
Silence..needed

Неактивен xukc

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 80
  • EVO Karma: -6
  • user
Re:Sons of Hodir
« Отговор #61 -: Юли 06, 2009, 05:00:07 pm »
Alein, имаш едно голямо БЛАГОДАРЯ !

Мога вече да кажа, че тази репутация е изчистена от бъгове, и може съвсем спокоино да се стигне до exalted ! Най-вече блаодаря за оправянето на дропа на Relics of Ulduar.
Ironya
<Destiny>

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re:Sons of Hodir
« Отговор #62 -: Юли 07, 2009, 12:42:13 pm »
Мамутите ги има дропят куест итема,но кристалите все още не могат да се лоотят и така и не намерих кристал които може да се лоотне ..само те липсват.

Той е само 1 криста. До колкото виждам в координатите на wowhead.com е само 1 ;)

Намерете го ;)
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен *Blood_Prince*

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 366
  • EVO Karma: 9
  • I'm a Pitbull...The Dog of The Dogs
Re:Sons of Hodir
« Отговор #63 -: Юли 07, 2009, 03:59:44 pm »
http://thottbot.com/q12997 - Някой може ли да ми каже как се минава това? попитах Marinabg, но ми каза, че не помни как се минава. Мечките,който трябва да убия са там, но са приятели.
Всеки човек е луна и има тъмна страна, която никога не показва никому.

Неактивен Sparrow

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 945
  • EVO Karma: -49
  • Mithrandir's Follower
Re:Sons of Hodir
« Отговор #64 -: Юли 07, 2009, 04:01:14 pm »
http://thottbot.com/q12997 - Някой може ли да ми каже как се минава това? попитах Marinabg, но ми каза, че не помни как се минава. Мечките,който трябва да убия са там, но са приятели.
http://forum.evo.bg/index.php/topic,16883.0.html
Master of doom, by doom mastered! - Nienor Niniel for Turin Turambar Dagnir Glaurunga.
As long as we are alive we will hope! - Gandalf.
...and Tolkien shall never die! - Me.

Неактивен Muse

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 55
  • EVO Karma: 0
  • Eyes are filled with lust to kill
Re:Sons of Hodir
« Отговор #65 -: Юли 09, 2009, 11:06:25 pm »
Той е само 1 криста. До колкото виждам в координатите на wowhead.com е само 1 ;)

Намерете го ;)
Alein тези зеленико сините кристали са тези които ни трябват  :snap: http://www.wowhead.com/?item=42541#screenshots:id=99099
и аз  до колкото виждам не е само един а са ..амм 5 виждам на screena..абсолутно на точното място съм на което трябва да бъда..вътре  в пещерата на същите координати,но за жалост там няма дори 1.
Silence..needed

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re:Sons of Hodir
« Отговор #66 -: Юли 10, 2009, 09:26:02 am »
Дропят от http://www.wowhead.com/?object=192187

Така че е само 1.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен Muse

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 55
  • EVO Karma: 0
  • Eyes are filled with lust to kill
Re:Sons of Hodir
« Отговор #67 -: Юли 11, 2009, 09:49:07 pm »
АМА опа...ама хубаво  че дропят от там ..много ясно че като луутнеш кристала ще ти  дропне кристала rofl..пич просто не намирам кристала на оказаните координати където и ти казваш си го поставил.Да не би след 1 луут и д ане се  spawn`ва наново или ?..Би ли проверил ако обичаш.
Cheers to all drunk mother****ers!
Silence..needed

Неактивен Sparrow

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 945
  • EVO Karma: -49
  • Mithrandir's Follower
Re:Sons of Hodir
« Отговор #68 -: Юли 11, 2009, 09:53:32 pm »
АМА опа...ама хубаво  че дропят от там ..много ясно че като луутнеш кристала ще ти  дропне кристала rofl..пич просто не намирам кристала на оказаните координати където и ти казваш си го поставил.Да не би след 1 луут и д ане се  spawn`ва наново или ?..Би ли проверил ако обичаш.
Cheers to all drunk mother****ers!
А дали някой не го луут постоянно. Респаун тайм на такива предмети май е 20 минути.
Master of doom, by doom mastered! - Nienor Niniel for Turin Turambar Dagnir Glaurunga.
As long as we are alive we will hope! - Gandalf.
...and Tolkien shall never die! - Me.

Неактивен The_rocK

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 167
  • EVO Karma: 3
Re:Sons of Hodir
« Отговор #69 -: Юли 12, 2009, 10:15:58 am »
Кристала си е там , но не може да се луутне.  :confused:

Неактивен Sparrow

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 945
  • EVO Karma: -49
  • Mithrandir's Follower
Re:Sons of Hodir
« Отговор #70 -: Юли 12, 2009, 01:10:45 pm »
Можело, тъй като от моя гилд са минали този куест.
Master of doom, by doom mastered! - Nienor Niniel for Turin Turambar Dagnir Glaurunga.
As long as we are alive we will hope! - Gandalf.
...and Tolkien shall never die! - Me.

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re:Sons of Hodir
« Отговор #71 -: Юли 13, 2009, 11:02:36 am »
Кристала дава куест итема докато не съберет 3 броя. Няма респаун но трябва да сте взели куеста за да ви даде да го пипате ;)
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен jamesbg

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 462
  • EVO Karma: 29
Re:Sons of Hodir
« Отговор #72 -: Август 30, 2009, 02:17:08 pm »
Тия дни започнах серията - първата е ОК, но на втората - на този куест запецнах http://www.wowhead.com/?quest=12996 :confused: Моля, кажете каk се минава?


П.С> незнам как е минаван, оправян ли е, после пак ли се е развалил след ъпдейт или аз нещо не схващам - но в момента не е аутокомплийт и мечката не се маунтва за да започне изпълнението(пробвах и без мечка да го убия - убих го но нищо не отчете) - нямам други идеи, моля помогнете.

Иначе би трябвало така да се минава:

Strategy 1
I'm not sure if it is a bug, but this is how you can do it as BM hunter using Tank-Pet at lvl80.

    *Mount on bear and start to attack
    *Knock him back using smash
    *Dismount by clicking the dismount icon
    *Send in Pet, cast MD on pet followed by mend and start bringing him down
    *At about 15% health, let pet fight and you re-summon your bear mount provided for this quest
    *Finish him off with full health on mount

Do NOT attack him before you mount because once you are mounting any damage he does will go to you and NOT the mount, thus you die !
You have to start the fight on the mount and then when you remount damage will keep going to the bear.

Strategy 2
If you are not 80 but lower and can't solo him without bear and can't finish him with the bear, do the following.

    *Mount and attack
    *When you only got about 30% health left, knock him back using your smash skill
    *Immidiatly dismount and remount the bear
    *Finish him off with full health on mount
« Последна редакция: Август 31, 2009, 12:36:25 pm от jamesbg »

Неактивен Deragot

  • Knight
  • *
  • Публикации: 9
  • EVO Karma: 0
  • evo user
Re:Sons of Hodir
« Отговор #73 -: Септември 15, 2009, 02:04:55 am »
Току що получих следния проблем със Sons of Hodir: Тъкмо вдигнах репутацията до Френдли, изпълних няколко куеста и излязох от играта. Веднага влязох и NPC-тата мога да ги нападам. Не мога да върна куестите но мога да ги нападам. Като посоча с мишката се появява " меча" като показалка...... В таблицата за реповете са ми френдли но с червена лента - все едно са ми врагове. Има ли начин да се оправи това. При репа с Недеруинг също се получаваше така но поне моба, който прибираше яйцата си беше наред и можех да ги връщам. Тук и този прибира реликвите на Удулар ми показва "меча".

Неактивен atanas1914

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1347
  • EVO Karma: 35
Re:Sons of Hodir
« Отговор #74 -: Септември 15, 2009, 02:45:32 am »
Току що получих следния проблем със Sons of Hodir: Тъкмо вдигнах репутацията до Френдли, изпълних няколко куеста и излязох от играта. Веднага влязох и NPC-тата мога да ги нападам. Не мога да върна куестите но мога да ги нападам. Като посоча с мишката се появява " меча" като показалка...... В таблицата за реповете са ми френдли но с червена лента - все едно са ми врагове. Има ли начин да се оправи това. При репа с Недеруинг също се получаваше така но поне моба, който прибираше яйцата си беше наред и можех да ги връщам. Тук и този прибира реликвите на Удулар ми показва "меча".
Натисни C, отиди на репутации, намери си редчето със Sons of Hodir и махни чаквата от At War.
Моля,не ми пишете ПМ-и свързани с забравени пароли и изчезнали герои!Само МеКеТа и Алеин могат да ви помогнат за това.
http://www.vbox7.com/user:atanas1990?p=allvideos http://www.youtube.com/user/atanas1914
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Deathwing&n=Sothas http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Deathwing&cn=Ldk