Автор Тема: Заключен герой  (Прочетена 1494 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен zarkovska

  • Knight
  • *
  • Публикации: 23
  • EVO Karma: -1
Заключен герой
« -: Януари 16, 2012, 12:35:48 am »
 Когато се опитах да  вляза тази вечер с основния си герой - Jmuda ми изписа нещо такова "character is locked. contact billing for more information". С другите ми герои няма такъв проблем. Въпросът ми е - някой може ли да обясни това по каква причина е и ако е бъг как да го оправя.
« Последна редакция: Януари 16, 2012, 12:51:34 am от zarkovska »

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: Заключен герой
« Отговор #1 -: Януари 16, 2012, 09:38:35 am »
Ти може ли да ми обясниш как имаш 3 основни професии?
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен zarkovska

  • Knight
  • *
  • Публикации: 23
  • EVO Karma: -1
Re: Заключен герой
« Отговор #2 -: Януари 16, 2012, 08:31:04 pm »
 Не мога да ти обясня. Имам я още от лятото на 2007г. /мисля че тогава беше/, когато като вдигнах 70lvl се появи /става въпрос за алхимията/. Развих я 2-3 години по-късно, ей така да си уплътнявам времето. Знам, че е бъг /в началото един приятел ми беше казал, че за пристовете било нормално на 70 левъл да получават алхимия като допълнителна професия.../, но не мисля че с него съм ощетил някого или пък ми е дал каквото и да е предимство. Имам алтове с всички възможни професии. Е да, качва малко спелл и дава известно предимство, но то се вижда от PVP историята ми в играта изобщо колко съм се възползвал от него. Alein, преценката е твоя дали ще го отключиш. WOW не е нещото, което осмисля живота ми - общо взето играя по около 30 мин през ден два - вдигам малко репутация тук там /уж за "The Insane" :)/ и ставам. Това е. А иначе бъгчета постоянно се появяват - така например преди 1-2 месеца при изпълнение на куест в Dire Maul като награда ми даде умение да правя храна като мейдж /а съм прийст/, е не пълния комплект храна, но все пак е интересно. Това до някаква степен е чара на пиратските сървъри. Едно време ставаха много странни работи - орда и алианс заедно на рейд...; аз и още един уориър бием Илидан за около 5 мин, като почти не го хеалвам...; обикновени мобове пускат по 9 голд...; "lucky day" по време на който всички които бяха онлайн станаха изведнъж 70 левъл /за хубаво или не аз не бях сред тях/... и т.н. Че така - третата професия ми е спомен от тогава...
« Последна редакция: Януари 16, 2012, 08:47:54 pm от zarkovska »

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: Заключен герой
« Отговор #3 -: Януари 17, 2012, 10:06:33 am »
Няма проблем с отклщючването, просто махни едната.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен zarkovska

  • Knight
  • *
  • Публикации: 23
  • EVO Karma: -1
Re: Заключен герой
« Отговор #4 -: Януари 17, 2012, 10:48:18 pm »
 Току що делнах алхимията. Благодаря за отключването.

Неактивен quiver

  • EVOWOW Fan
  • Gladiator
  • *
  • Публикации: 556
  • EVO Karma: -17
  • Side: For The Horde
  • Герой: Berserk
Re: Заключен герой
« Отговор #5 -: Януари 18, 2012, 03:26:21 am »
По между другото това за професиите е спорна работа, а и исках да попитам дали примерно основните професии които си дигнал по избор при мен са  ench и tailoring решаваш да ги махнеш и дигаш други бонуса би трябвало ли да остава или не.Нямам представа,но не ми се правеше тема за това.

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: Заключен герой
« Отговор #6 -: Януари 18, 2012, 03:27:37 am »
По между другото това за професиите е спорна работа, а и исках да попитам дали примерно основните професии които си дигнал са ench и tailoring решаваш да ги махнеш и дигаш други бонуса би трябвало ли да остава или не.Нямам представа,но не ми се правеше тема за това.

При премахване на дадена професия, всички бонуси, независимо пасивни или активни скилове, които си получил от нея, трябва да изчезват.
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!

Неактивен Xektor

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 782
  • EVO Karma: 13
  • мечка гризли
Re: Заключен герой
« Отговор #7 -: Януари 18, 2012, 10:48:55 am »
Аз имам герой, който има 1200 скил Armorsmith. Това се появи след някакъв ъпдейт. Нито мога да го ползвам, нито да го махна. :freak:

untaught

  • Гост
Re: Заключен герой
« Отговор #8 -: Януари 18, 2012, 11:00:59 am »
Енчантите на пръстени/наметало, камъните от JC и т.н. би трябвало да си остават по дрехите след като махнеш професиите, но самият ефект, които дават, е неактивен освен ако не научиш пак професията и не я вдигнеш до скила, който се изисква. Дори започва да ти пише, че иска еди си колко скил, за да работи даденият енчант.

Неактивен rhapsody

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 706
  • EVO Karma: 20
  • Baul
  • Side: For The Alliance
Re: Заключен герой
« Отговор #9 -: Януари 18, 2012, 01:04:48 pm »
А как тогава mount от професиите остават (до колкото знам) пък омагьосаните предмети да им се губи действието. Просто питане :) И друго което е може ли да развиваш едно временно да си fishing, cooking i first aid ?

Неактивен dobermana

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1313
  • EVO Karma: 51
Re: Заключен герой
« Отговор #10 -: Януари 18, 2012, 01:10:42 pm »
А как тогава mount от професиите остават (до колкото знам) пък омагьосаните предмети да им се губи действието. Просто питане :) И друго което е може ли да развиваш едно временно да си fishing, cooking i first aid ?

Mounta остава, но не можеш да го ползваш. А за  fishing, cooking i first aid да можеш да ги развиваш едновременно. Даже е препоръчително за cooking и fishing
Ние, можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо. - Константин Иречек (1854 - 1918)

Неактивен rhapsody

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 706
  • EVO Karma: 20
  • Baul
  • Side: For The Alliance
Re: Заключен герой
« Отговор #11 -: Януари 18, 2012, 01:11:27 pm »
Мерси за информацията :)

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: Заключен герой
« Отговор #12 -: Януари 18, 2012, 01:26:59 pm »
Mounta остава, но не можеш да го ползваш. А за  fishing, cooking i first aid да можеш да ги развиваш едновременно. Даже е препоръчително за cooking и fishing

Не е точно така. Зависи от коя професия и какъв е mounta. Примерно летящото килимче, не си спомням от LW или от Tailoring се правеше, не можеш да го ползваш, докато мотора от инжинера - можеш. Това е така, защото единия маунт (килимчето) иска скил от професията за ползването му, докато другият (мотора) - не иска.
А "омагьосаните" предмети не можеш да ползваш "омагьосването" им, защото за ползването му се иска определен скил от професията.


and so...and so...
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!