WOTLK > Warrior

Броня

(1/4) > >>

Advanced:
Здравейте! Имам един въпрос относно бронята.Много ми е чyдно как да започна,дали да взимам furious или направо отгоре с relentess..(PvP)

Благодаря предварително!

zeraful:

--- Цитат на: Advanced в Април 27, 2012, 11:18:49 am ---Здравейте! Имам един въпрос относно бронята.Много ми е чyдно как да започна,дали да взимам furious или направо отгоре с relentess..(PvP)

Благодаря предварително!

--- Край на цитат ---

Ако имаш необходимите арена точки си вземи направо реле, ако нямаш е добре да почнеш със fur. Така или инъче губиш само honnor, което не е никаква загуба.

Успех.

Advanced:
Ами имам арена точки и хонор колкото за един item,но постепенно ще си събера за всички и така :) благодаря!

Advanced:
Значи изникна оше 1 проблем.Чудя се после след като си взема furious/rele как ще мога да ида на ицц 25 за тринкета (deathbringer-a или както се води..) Благодаря предварително!

П.п. Може да ви се стори тъп въпрос,но просто искам отговор!

zeraful:

--- Цитат на: Advanced в Май 01, 2012, 06:48:15 pm ---Значи изникна оше 1 проблем.Чудя се после след като си взема furious/rele как ще мога да ида на ицц 25 за тринкета (deathbringer-a или както се води..) Благодаря предварително!

П.п. Може да ви се стори тъп въпрос,но просто искам отговор!

--- Край на цитат ---

Това ти зависи от гилдията. Принципно поне тези гилдий, в които съм бил, не вземат на инстанции с pvp предмети. Трябва да си с пве айтеми, който се взимат от самите инстанции или се купуват с фрост емблеми. Онъра и арена точките в случея нямат нищо общо. Онър и арена точки са за pvp предмети. PVE предмети се взимат с фростки или от самите инстанции. Фростки се правят от rdf (1 път на ден) или от icc. Сега ще попиташ как ще направиш фростки за пве предмети, след като не те взимат на icc с pvp айтеми. Лесно, почваш да правиш fos и pos докато си събереш горе-долу читаш сет, за спека ти, или си купиш такъв с триумф емблеми, който се взимат предимно от pos grind. Можеш да правиш и OS, VOA, TOC, като в тези три инса можеш да си събереш доста приличен сет за icc.

Малко се отклоних от темата, но в случея това дали ще избереш fur или rele броня, няма голямо значение, освен ако в гилдията ти не взимат заради статсове и не обръщат внимание на това, че си облечен pvp а не pve. Ако е така - вземи си реле, заради по-добрите характеристики.

Надявам се това да е отговорило на въпроса ти.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия