Автор Тема: ММ хънтър  (Прочетена 16139 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен V.I.P.DOG

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 82
  • EVO Karma: 2
  • Static-X
Re:ММ хънтър
« Отговор #15 -: Август 27, 2010, 01:35:47 am »
еми незнам беше алианс пак там по оядените са факундо и  някои други на по 5-5,6к гс
както и да е аз сащо имам хънтар и не е много ояден но ми харесва дмг с 4к гс сам праел по 3-4 чимера на плате  6-7 килл шот
Аз съм с почти пълен  ратфул  (без каска и рамене те са реле) сокнат енч ала бала и бия приблизителен дмг като теб!
Не те знам от какво си доволен ,но преди си биех доста повече .....
Вече не знам аз ли съм бъгнат ,тринити ли, близзард ли са го осакатили (едва ли  :mrgreen:)  .............
Madness is the gift that has been given to me.

Неактивен edinakaa

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 190
  • EVO Karma: -10
  • Side: For The Horde
Re:ММ хънтър
« Отговор #16 -: Август 27, 2010, 02:51:13 am »
Аз съм с почти пълен  ратфул  (без каска и рамене те са реле) сокнат енч ала бала и бия приблизителен дмг като теб!
Не те знам от какво си доволен ,но преди си биех доста повече .....
Вече не знам аз ли съм бъгнат ,тринити ли, близзард ли са го осакатили (едва ли  :mrgreen:)  .............
ако си слагал сокети с ловкост ли как се води точно agility щото забелязах нещо много самнително
че този статс примерно е 1к а то ти дава 850-900 ап което е доста незадоволително  :down: :down: :down: реших да се пооблека което  е явна загуба на време но сам си такав тарся предизвикателства иначе е голям фън да се играе с ловец  :confused: :confused:
и ето едно построение на талантите измислих го преди секунди http://www.wowhead.com/talent#cZbeVcohdGIsxzVof0cio0h:0AomMV имам голямо самнение дали марката въобще работи затова несам дигал таланта   :unsure:
« Последна редакция: Август 27, 2010, 03:02:53 am от edinakaa »

Неактивен nixxer

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 921
  • EVO Karma: 47
  • Цървул :D
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Nightwalker
Re:ММ хънтър
« Отговор #17 -: Август 28, 2010, 12:01:18 am »
ако си слагал сокети с ловкост ли как се води точно agility щото забелязах нещо много самнително
че този статс примерно е 1к а то ти дава 850-900 ап което е доста незадоволително  :down: :down: :down: реших да се пооблека което  е явна загуба на време но сам си такав тарся предизвикателства иначе е голям фън да се играе с ловец  :confused: :confused:
и ето едно построение на талантите измислих го преди секунди http://www.wowhead.com/talent#cZbeVcohdGIsxzVof0cio0h:0AomMV имам голямо самнение дали марката въобще работи затова несам дигал таланта   :unsure:

Ами и аз забелязах, че 1 ловкост не дава 1 АП а някъде към 0.98~0.99 и 1.98~1.99 армор. Никога не съм играл в близард, но ако има някой, който играе и има хънтър нека провери, и да сподели наблюденията си с нас, но въпреки това смятам, че това би трябвало да е така. Наистина е много забавно да се играе с този клас, жалко че е леко куц. Когато играя на ММ използвам същия билд и смятам, че е доста добър, но аз лично предпочитам сървайвъл, въпреки че е доста бъгав в момента и понякога дори в полза на ловеца.
The pain is my best friend.

Неактивен curvylan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 856
  • EVO Karma: -12
  • скаран с пунктуация,граматика и логика
Re:ММ хънтър
« Отговор #18 -: Август 28, 2010, 04:03:58 pm »
1 agility дава 1 RAP мисля че трябваха 28 RAP-1 дпс(демек дмг) може и да греша
има сайтове като wowhead wowwiki thottbot не е нужно някой от близзард да ви го казва може сами да прочетете(това не е хокане просто съвет)
от катаклизъм 1 agility=2 RAP
Чалгата не е музика,а заболяване.

Неактивен edinakaa

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 190
  • EVO Karma: -10
  • Side: For The Horde
Re:ММ хънтър
« Отговор #19 -: Август 28, 2010, 04:50:49 pm »
1 agility дава 1 RAP мисля че трябваха 28 RAP-1 дпс(демек дмг) може и да греша
има сайтове като wowhead wowwiki thottbot не е нужно някой от близзард да ви го казва може сами да прочетете(това не е хокане просто съвет)
от катаклизъм 1 agility=2 RAP
знам че има и със сигорност дава минимум 1 а не както при нас по малко от 1 но се тая  да се надяваме на по добри дни за ловците

Неактивен V.I.P.DOG

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 82
  • EVO Karma: 2
  • Static-X
Re:ММ хънтър
« Отговор #20 -: Август 31, 2010, 01:10:31 am »
има някакво минимално разминаване в agility- attack power. При мен се разминават ~20 ,което нищо не е .
Да така е 1 AGILITY=1 AP!
Какви сокети да слагам бе млади момко ? Armory penetration? (Superman президент президент!!! :doh:)

За мен умря надежда за ловеца на лич кинг сега се надявам да го бъффнат малко на катаКЛИЗМА  и да  работи на пиратките ,че с тия фокуси тва тичане и стреляне мъка ми се вижда!
Madness is the gift that has been given to me.

Неактивен monlew

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 789
  • EVO Karma: -22
  • Panika
Re:ММ хънтър
« Отговор #21 -: Септември 02, 2010, 10:25:01 pm »
Hell,побратиме само за сведение ARP на MM ловец има най-висок DPS от всички възможни комбинации на ловеца, така че тоя статс не е за пренебрегване.В Пвп може и без ARP, ама "Колкото повече, толкова повече - М.Пух" :)

Неактивен V.I.P.DOG

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 82
  • EVO Karma: 2
  • Static-X
Re:ММ хънтър
« Отговор #22 -: Септември 03, 2010, 12:44:19 pm »
Hell,побратиме само за сведение ARP на MM ловец има най-висок DPS от всички възможни комбинации на ловеца, така че тоя статс не е за пренебрегване.В Пвп може и без ARP, ама "Колкото повече, толкова повече - М.Пух" :)

Arp е важен статс за ММ хънт ,но ме съмнява ,че работи !!!
Както знаеш аз съм изцяло пвп ориентиран  :fun: .
Madness is the gift that has been given to me.

Неактивен jamesbg

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 462
  • EVO Karma: 29
Re:ММ хънтър
« Отговор #23 -: Септември 08, 2010, 01:40:11 pm »
ако си слагал сокети с ловкост ли как се води точно agility щото забелязах нещо много самнително
че този статс примерно е 1к а то ти дава 850-900 ап което е доста незадоволително  :down: :down: :down: реших да се пооблека което  е явна загуба на време но сам си такав тарся предизвикателства иначе е голям фън да се играе с ловец  :confused: :confused:
и ето едно построение на талантите измислих го преди секунди http://www.wowhead.com/talent#cZbeVcohdGIsxzVof0cio0h:0AomMV имам голямо самнение дали марката въобще работи затова несам дигал таланта   :unsure:
Марката и да работи не ти трябва. Билда не е много добър. Предлагам ти за ПвП този: http://eu.wowarmory.com/talent-calc.xml?cid=3&tal=000000000000000000000000000053051010322132331352310515300102210200000000000000000 Хвани си и пет паяк - има 3 важни магии: да мята мрежа, да ти дава мана, и да намаля боя върху теб. За да е ефективен обаче, му сложи правилен билд според както мислиш да играеш. Примерно този http://eu.wowarmory.com/talent-calc.xml?pid=1&tal=210000130300003010101 Не махай по-горе точката за фокуса на пета и внимавай с аутокаста - няма да има фокус в момента в който най-много ти трябва.
Фън си е словеца да се играе, но му се събират повечко копчета и съчетано с тичането се усложнява доста боя. Ако те кефи стила играй, ако не търси друг клас но имай впредвид че няма лесно - победата винаги е за по-скилнатия играч!  :clover:

Неактивен azlk

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 249
  • EVO Karma: 7
Re:ММ хънтър
« Отговор #24 -: Октомври 02, 2010, 09:11:30 am »
Марката и да работи не ти трябва. Билда не е много добър. Предлагам ти за ПвП този: http://eu.wowarmory.com/talent-calc.xml?cid=3&tal=000000000000000000000000000053051010322132331352310515300102210200000000000000000 Хвани си и пет паяк - има 3 важни магии: да мята мрежа, да ти дава мана, и да намаля боя върху теб. За да е ефективен обаче, му сложи правилен билд според както мислиш да играеш. Примерно този http://eu.wowarmory.com/talent-calc.xml?pid=1&tal=210000130300003010101 Не махай по-горе точката за фокуса на пета и внимавай с аутокаста - няма да има фокус в момента в който най-много ти трябва.
Фън си е словеца да се играе, но му се събират повечко копчета и съчетано с тичането се усложнява доста боя. Ако те кефи стила играй, ако не търси друг клас но имай впредвид че няма лесно - победата винаги е за по-скилнатия играч!  :clover:

Билда ми харесва , но се чудя дали не е по-добре 3-те точки от Wild Quiver  да се сложат на Survivalist за повече Stamina.
Не знам кое работи и кое не , така че питам по - опитните.Само моите петове ли не ауто кастват магии. Аз както разбирам ауто каст , означава самия пет да си каства магии по негово усмотрение , но при моя паяк няма такова нещо.
« Последна редакция: Октомври 02, 2010, 09:15:44 am от azlk »
Любопитко  :)

Неактивен jamesbg

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 462
  • EVO Karma: 29
Re:ММ хънтър
« Отговор #25 -: Октомври 05, 2010, 03:27:19 pm »
Сори, объркал съм по-горе линка с билда на паяка. Този е верния: http://eu.wowarmory.com/talent-calc.xml?pid=3&tal=0103010200300110010201 ... от него ауто-каст е мрежата, за въщането на маната и да е на ауто-каст нещо не зацепва когато ти си мислиш че трябва - нямам идея на какъв принцип взима решения и трябва ти да си я натискаш, а последната му магия от талантите която те пази от критове не може да е на ауто-каст, пак ти трябва да я натискаш. С 2 думи на паяка смисъла му е само да прави калабалък и да мята мрежата ... което не е малко де.

За Wild Quiver или Survivalist ... тъй като повечето ти дамаже идва от аутошота, първото си е доста стабилна добавка, докато второто ти дига живота, но не толкова значимо. Виж сега, доста са спорни някой таланти и много зависи от стила ти на игра, и точно за каква игра говорим(арена/БГ, с хелар, без хелар) ... зависи и с какво си облякън. Ако загледаш арморито на лидерите дори ще видиш топ-играчите след като вземат 5/5 уратфул сета, си сменят част от айтамите с ПвЕ такива(за засилване на дамажето) като се стремят да не падат съответно по 1000-1100 реселенциа, а живота колкото е толкова - не се хабят там камъни и таланти общо взето. Така е, "фулл-пвп" гиър не е целта, трябва баланс да има между статовете, защото за да победиш трябва да убиеш! ... а това няма да стане като си се набримчил само със стамина/ресиленциа=нисък крит шанс/атак-пауар ... не съм голям специалист, но това и аз започнах да го усещам като се престарах с ПвП айтамите и ще ги измахам половината си мисля скоро.

За мен ММ хънта, трябва да е агресивен, смело да атакува и да сваля бързо противниците. Не случайно, всичко му е инстант, 41-51 ярда обхват ... скачаш си >стреляш си=на БГта специално е неспираема машина за дамаже, само да му схванеш системата ... паладини/магове не може ги стигнеш да им се извиниш.  :freak:

Неактивен dae

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 737
  • EVO Karma: -11
  • One sick bastard. Dyxless, The proud one.
Re:ММ хънтър
« Отговор #26 -: Октомври 10, 2010, 02:11:49 am »
И как ако смея да попитам 41-51 ярда обхват?!? Да не си на мтел?!?
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят ХАОСА... A.C.A.B.
If you wake up at a different time and in a different place, could you wake up as a different person ?Тя ми вика "ама аз си имам гадже" ... то и аз си имам телевизор вкъщи, ама ходя на кино нали !?!?!

Неактивен bullet93

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 136
  • EVO Karma: 0
  • evo user
Re:ММ хънтър
« Отговор #27 -: Октомври 19, 2010, 04:36:46 pm »
И как ако смея да попитам 41-51 ярда обхват?!? Да не си на мтел?!?
Момчето се е объркало, искаше да каже 61-70 yarda  :woot:

Неактивен jamesbg

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 462
  • EVO Karma: 29
Re:ММ хънтър
« Отговор #28 -: Октомври 20, 2010, 10:09:13 am »
Не разбрах кое е смешното? Магиите му са с голям обхват исках да кажа.

Както и да е, радвайте се още малко, защото официалния мина на 4.0.1 и хънта го скопиха тотално ... за съжаление му промениха кофти механиката и вече не може да си тича толкова свободно и да си пиука 3те магии + дпсто е наполовина на другите + роге/маге го бутат с един удар. Умря класа за мен, реролнах си маге и не смятам повече да се ядосвам ... но все пак пожелавам успехи на феновете на хънта.  :clover:

Неактивен dae

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 737
  • EVO Karma: -11
  • One sick bastard. Dyxless, The proud one.
Re:ММ хънтър
« Отговор #29 -: Октомври 20, 2010, 10:29:39 am »
Явно е, че щом сега не можеш да се оправиш с ловеца и преди не си можел.. Аз пак съм си правя големите цифри.. Само ми кажи как станаха 41-51 ярда обхвата..
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят ХАОСА... A.C.A.B.
If you wake up at a different time and in a different place, could you wake up as a different person ?Тя ми вика "ама аз си имам гадже" ... то и аз си имам телевизор вкъщи, ама ходя на кино нали !?!?!