Автор Тема: Damage (mobs)  (Прочетена 3642 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Loo

  • Гост
Damage (mobs)
« -: Юни 26, 2009, 08:35:27 pm »
Здравейте! Преди две години играх тук и ето пак се завръщам :) Но ми направи впечатление, че още има проблем с dmg-а на mobs. Двоен ли е, троен ли е, представа си нямам. Питах някого защо е така, отговорът беше, че се е дискутирало и се е стигнало до извода, че така трявало да е. Играл съм къде ли не и такъв dmg да бута mob (8lv) на герой (9lv).. че не мога да го убия. Не всички си правим warlock/hunter като лесни leveling classes. Помня, че 2-3 приятеля се отказаха преди, поради факта, че priest 30lv не можеше да убие моб със същия lvl. А това определено е проблем. Не знам къде сте виждали такова нещо и какво сте чували, но определено не е еквивалтентен dmg-а на които и да е безплатен сървър или retail. Моля без мнения от сорта 'Като не ти харесва, беги играеш другаде' или т.н Просто искам да знам защо е направено така? Просто ужасно трудно се дига, аз 1 моб не мога да сваля, камоли като ми скочат по 2-3..

П.С Ей сега ми се мерна подобна тема http://forum.evo.bg/index.php/topic,16602.0.html. Да разбирам, че увеличения dmg е с цел по-трудна игра или с други думи - тръпка?! Определено е доста по-трудна, но не е и никак приятно..
« Последна редакция: Юни 26, 2009, 08:41:16 pm от Loo »

Неактивен Revan95

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 88
  • EVO Karma: 1
  • evo user
Re:Damage (mobs)
« Отговор #1 -: Юни 26, 2009, 08:42:25 pm »
Като Паладина ми беше 10 лвл ми беше мн трудно да убия един раптор 9 лвл.Но например с хънтъра 33 лвл на бийст мастъри бия мобове с по 3-4 левъла над мен...

Loo

  • Гост
Re:Damage (mobs)
« Отговор #2 -: Юни 26, 2009, 08:48:39 pm »
Нормално, допълнителен dmg буташ и с пета => по-лесно ще дигнеш. Паладина също не би трябвало да има КОЙ знае какви затруднения. Но например.. priest,rogue ? Как ги виждаш тях?

Неактивен atanas1914

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1347
  • EVO Karma: 35
Re:Damage (mobs)
« Отговор #3 -: Юни 26, 2009, 11:36:30 pm »
Демиджа преди Лич-а беше завишен.Казах го на Милен тогава, защото като почнах в близзард, това ми беше първото нещо, което ми направи впечатление.Сега не знам как точно стоят нещата, но се ангажирам след кандидат-студентските ми изпити ще хвана един клас от ево и един от близзард и ще ги дигам паралелно за да мога да дам най-точна информация за разликата в щетите, които правят мобовете за да могат админите да ги фикснат, ако могат, или поне Алеин да ги репортне във форума на разработчиците.
« Последна редакция: Юни 27, 2009, 12:11:09 am от atanas1914 »
Моля,не ми пишете ПМ-и свързани с забравени пароли и изчезнали герои!Само МеКеТа и Алеин могат да ви помогнат за това.
http://www.vbox7.com/user:atanas1990?p=allvideos http://www.youtube.com/user/atanas1914
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Deathwing&n=Sothas http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Deathwing&cn=Ldk

Loo

  • Гост
Re:Damage (mobs)
« Отговор #4 -: Юни 27, 2009, 11:58:32 am »
То това си е проблем от преди 2 години  :confused:

Stormscream

  • Гост
Re:Damage (mobs)
« Отговор #5 -: Юни 27, 2009, 02:00:38 pm »
Имаше такава тема...значи незнам как играеш но Sparrow,ме видя,че сам си гърбя по 3-4 гада +1 на моя левъл.Да наистина е по трудно с "rare" и с елитите,но все пак като се понапънеш малко ги сваляш...

Goio

  • Гост
Re:Damage (mobs)
« Отговор #6 -: Юни 27, 2009, 02:06:53 pm »
Това е последното (наистина) мнение по тази тема - Демиджа е наистина х2 а също така и крита!

За клотерите това е много 1-2 пъти като не сработи крита ела се оправяй - говоря с 1 моб - като ти влязат 2 - 3 гледай какво става, не че ще умра но излизам от битка и пак на ново - в близз съм фармил по 4-5 моба на моя левъл!!!

Поздрави Гойо!

Неактивен monlew

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 789
  • EVO Karma: -22
  • Panika
Re:Damage (mobs)
« Отговор #7 -: Юни 27, 2009, 02:12:21 pm »
При клотърите и аз съм го забелязъл.2 моба е невъзможно да убиеш или почти невъзможно с фрост маг.Герой с яко маневри за мобове.Шанс просто.

Loo

  • Гост
Re:Damage (mobs)
« Отговор #8 -: Юни 27, 2009, 04:00:17 pm »
Нищо чудно защо няма толкова много clothers  :blink:

Неактивен NNDHG

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 197
  • EVO Karma: 0
  • Born to SPAM
Re:Damage (mobs)
« Отговор #9 -: Юли 05, 2009, 08:37:44 pm »
Клотер съм и не ми правеше проблем да вдигам.
Обаче това, което ми направи впечатление( и май никой друг не се сеща) е скила ви за отбрана.Докато вдигате си правите куестовете по зони.Заради рейтовете на сървара в един момент се оказвате в зона, която куестовете ви дават експирианс, но мобовете ви идват слаби и не ви качват скил за отбрана.След това прескачате някоя зона и извднъж сменята мобовете с доста по-силни, а скила ви е все така слаб.Според мен от там идват гоелмите наранявания и честите критове.
Това са моите наблюдения.
 :clover:

Неактивен gemeto

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 88
  • EVO Karma: -12
Re:Damage (mobs)
« Отговор #10 -: Юли 08, 2009, 02:52:17 pm »
бъга може да е от преди, имаше някои мобове на които не им показваше че са елити, и правеха с по 2-3 пъти по голям дмг, и аз се учудвах, проверих и се оказа че са елити  :-?

tolbuhin

  • Гост
Re:Damage (mobs)
« Отговор #11 -: Юли 25, 2009, 11:17:21 pm »
Здравейте! Току-що започнах тук и ми направи впечетление дмг на мобовете :freak: Самуел Фиппс (5 лвл) ми прави 15 дмг и 35 крит.. На мойте 107 кръв това не ми се вижда удачно  :rolleyes: Видях, че има още една такава тема та.. работи ли се нещо по въпроса?

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re:Damage (mobs)
« Отговор #12 -: Юли 26, 2009, 02:53:54 am »
Не, damage си е заложен от PSDB, не мога да го променям ей така своеволно без да знам защо, колко и от къде е информацията за това.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database