Автор Тема: Invasion  (Прочетена 14553 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Anomander

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 208
  • EVO Karma: 18
  • mitsubishi evo user
  • Side: For The Horde
  • Герой: Raest
Re: Invasion
« Отговор #30 -: Август 06, 2011, 03:29:14 am »
 Опитвам се да открия във форума тема без караници....... няма. :) :)
 Гледам тая тема, само 1вият пост е за гилдията, другото е шлака.

 П.С. Сори за спама, но ми се иска да имаме по-нормална тема "Invasion".

Problem

  • Гост
Re: Invasion
« Отговор #31 -: Август 06, 2011, 08:37:05 am »
абе хора, вземете се спрете с тоя спам е, то ква гилд тема е тва, то стана площадка за караница, оня лъжел за тва аз ше го критикувам  :doh: дрън дрън та пляс и прочие. Кой къв е тука няма значение, важно е как си е устроил живота и дали му пука, не забравяйте : ТОВА Е ПРОСТО ЕДНА ШИБАНА ИГРА !  :clover: .  А относно битката за 10 вс 10 то ми се струва, че от алианса само AoW играят, с малки изключения от другите гилдии, но това което се случи преди няколко дена на гурубаши НЕ БЕШЕ ГИЛД БИТКА и от 2-та отбора имаше по поне 2-3 представителя на друг гилд, квото било, било, сега МОЛЯ спрете да спамите темата и си изтриите постовете, шот 3 страници караници и както Раест вика само 1 пост е за гилда, някси е грозно тва, което се извършва тук

Неактивен Bl1zAlkA7a

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1427
  • EVO Karma: -39
  • Side: For The Horde
  • Герой: Puhcho
Re: Invasion
« Отговор #32 -: Август 06, 2011, 08:53:53 am »
Raest, такава тема никога няма да намериш, просто заради някои играчи в гилдията (бих казал, че вече не съм част от нея, ама нямам правото, понеже не съм от тях). Гошо, извинявай много, ама коментара ти в началото е прекалено плосък, поне да беше изразил истината за създаването на гилдията, защото тя беше една от трите получили се от Wipe Faster :doh:

Мнението ми за гилдията - сложете първото мнение в кавички и това ще е истината :lol: :lol: :lol: Никога няма да разберете как се прави PvE от която и да е страна, просто защото преди се бяхте заровили в бъгването с арени (от което крашваше), с батългарундите и т.н. PvE за вас останаха само инстанциите и рейдовете, като в тях не стъпвахте. Да, те са от основно значение, ама повярвай, имаш да се учиш още много, за да докажете нещо.

И да ти кажа ли най-голямата грешка, която правиш с гилдията - това че искаш някой да дойде и да почне да ви учи как да правите ICC, като се има впредвид, че изобщо 90% не знаят нищо друго, освен FoS и PoS :doh: Мога да ти кажа как става, ама нямам намерение да уча никой вече, достатъчно "любезност" видях от някои членове не гилдията, които се местят като мухи по лайна насред пумийна яма :doh:

Това е от мене, нямам намерение да показвам каквото и да е отношение към вас, понеже от гилдията в момента уважавам само теб, рино и камито, другите отдавна са ми паднали в очите.


П.П. научете се да играете без гилдия и това ще ви изтласка към отборна игра. Гилдията просто е за улеснение и за допълнителни слотове на банката, останалото те не могат да го направят (особенно тук) и трябва да се разбирате с останалите гилдии.

П.П.2: Цецо, престани да се "изсираш" в темата, че не остана място за останалите да го направят :sad: няма смисъл да пишеш и ти почти точната истина (все пак няма да им хареса да знаят какво се е случило реално). С тия твойте коментари мнението ми за теб падна като песен на Eminem в първият и ден, достигнала 10-та позиция на всички световни chart-ове :lol: :lol: :lol:

Неактивен quiver

  • EVOWOW Fan
  • Gladiator
  • *
  • Публикации: 556
  • EVO Karma: -17
  • Side: For The Horde
  • Герой: Berserk
Re: Invasion
« Отговор #33 -: Август 06, 2011, 11:47:51 am »
Действително е време да спрете да пишете и да бъде изтрито всичко до тук.Относно за коментара на маминия това са глупости има доста хора от гилда които знаят как се играе пве и подценяваш абсолютно всички.Значи всички освен тримата изброени сме ти паднали в очите.Защо?
П.С.Не знам нищо за ордите почти кой е първи кой е втори,но това което се пише в темата е смешно мога да кажа само едно нито блесед е дете нито цецо и с двамата съм говорил по скупе и цецо това което пишеш и действително се заяждаш противоречи на това което си в действителност.
Време е да спрете да пишете ако обичате,ако ли не заради друго  надявам се и двамата да ме уважавате и заради мен да спрете.Благодаря предварително. :)

Неактивен nettshow

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 682
  • EVO Karma: -16
Re: Invasion
« Отговор #34 -: Август 06, 2011, 02:42:15 pm »
True !
Ако знаеш колко ми омръзна от всякакви такива във форума,но все си намирам по някой да ми се лепва и да пише нещо след всеки мой пост :lol:
Жалко само че ти си човекът който пише след чуждите постове било то за да се заяде с правописа им или друго нещо :doh:

Неактивен Bl1zAlkA7a

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1427
  • EVO Karma: -39
  • Side: For The Horde
  • Герой: Puhcho
Re: Invasion
« Отговор #35 -: Август 06, 2011, 04:04:24 pm »
Действително е време да спрете да пишете и да бъде изтрито всичко до тук.Относно за коментара на маминия това са глупости има доста хора от гилда които знаят как се играе пве и подценяваш абсолютно всички.Значи всички освен тримата изброени сме ти паднали в очите.Защо?
П.С.Не знам нищо за ордите почти кой е първи кой е втори,но това което се пише в темата е смешно мога да кажа само едно нито блесед е дете нито цецо и с двамата съм говорил по скупе и цецо това което пишеш и действително се заяждаш противоречи на това което си в действителност.
Време е да спрете да пишете ако обичате,ако ли не заради друго  надявам се и двамата да ме уважавате и заради мен да спрете.Благодаря предварително. :)
Цецо, не споменавах останалите, защото те не са от толкова отдавна в гилда. Ако мислиш, че мога да запомня всички, то жестоко се лъжеш. Просто ми писна от това, кой гилд бил най-добър - ЕМИ ТАКЪВ НЯМА! И ТО ЗА НИЩО! А точно за теб няма да говоря, защото не те смятам за член на гилда, както са някои други хора. Не ме карай да визирам имена, защото и без това ми омръзна от скучната действителност, в която някои хора от тук живеят

Неактивен Gzdravkov

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 172
  • EVO Karma: -19
Re: Invasion
« Отговор #36 -: Август 06, 2011, 05:18:04 pm »
Гошо, извинявай много, ама коментара ти в началото е прекалено плосък, поне да беше изразил истината за създаването на гилдията, защото тя беше една от трите получили се от Wipe Faster :doh:
Няма такова нещо. Ако трябва да бъдем точни, гилда беше създаден доста след разпадането на Wipe Faster. Invasion не е производен на друг гилд, при положение, че хората, които го направихме, бяхме събрани от всички тогавашни ордски гилдии, но може би, като бройка доминирахме тези от Тhe Shaterred и Knights of destruction. Всичко това, разбира се, са малки и незначителни подробности, както ти каза, но Winlight реши, че ще се захване за тях, като повод да ме изкарва такъв и онакъв. Ти също се захващаш за тези подробности.

Никога няма да разберете как се прави PvE
Какво значи това, че няма начин да разберем как се прави PVE? Все едно, че има нещо сложно за разбиране. В PVE-то няма никаква философия - работата е да научиш какво трябва да се прави срещу съответния boss. Две-три неща са, а изпълнението е лесно и трябва да си бавен в главата, за да не можеш да ги изпълниш тези неща. Аз вече научих тактиките за повечето boss-ове, както и още доста хора от гилда ги знаят, а останалите се научават постепенно и като им обясняваме, а рейдовете стават все по-добри с всеки изминал ден.

имаш да се учиш още много, за да докажете нещо.
Играя за удоволствие и повярвай, аз съм последния човек, който ще се изнерви за това, че примерно рейда е измрял на някакъв си boss, така че нямам намерение да доказвам нищо. Просто няма как да не ви отговоря на коментарите, понеже говорите безсмислици.

(все пак няма да им хареса да знаят какво се е случило реално)
Какво общо с вас имат всичките тези детайли oт инфото, което съм написал за гилда, че се захващате за тях, не мога да разбера. Ако знаех, че ще стане така, нямаше изобщо да си правя труда да се занимавам да ги пиша, но не е там работата. Какво ви засягаше вас това, че да се мешите всъщност? Мамин, Winlight го разбрах що за "пич" е, но ти защо трябваше да му подражаваш, пишейки ги тези неща? Започвате да ме карате да съжалявам, че направих малко по-обширно гилд инфо, съдържащо това как е възникнал гилда.
« Последна редакция: Август 06, 2011, 05:21:43 pm от Gzdravkov »
Blessed - Holy Paladin

Неактивен The Aspect

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2679
  • EVO Karma: 166
  • Sweet Desire
    • Night Legion
  • ISP: BGLan
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Winlight, Frozenrose
Re: Invasion
« Отговор #37 -: Август 07, 2011, 12:03:58 am »
Блеско , Блеско.
Четеш през редовете и не можеш да вържеш нещата.Говориш си твоите небивалици и не съумяваш да разбереш , колко зле изглежда картинката ти.
Давай в същият дух , ще преуспееш в живота си.
Само не помня , кога сме си разменяли личица из скайпа. Последно ме беше добавил в няква дискусия и колегата ти Шаврантия се опита та ме твари , ама не му мина тийнърският номер , а по скайпа само 1 път сме говорили , и ако сме си писали то е било нещо от типа на това за наградата ти от "събитието".
За табарда не си попитал , как искаш аз или колегите от екипа да знаем , че не ти е дало предмета от Achiev. ?
I'm everything you can imagine. And a little more.
   Winlight          Frozenrose          Saladin          Chaoswizard

Неактивен Gzdravkov

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 172
  • EVO Karma: -19
Re: Invasion
« Отговор #38 -: Август 07, 2011, 04:38:16 pm »
Хората от wow, съм ви преименувал в skype, и никовете ви започват по един и същи начин, затова и те бях добавил попогрешка в онзи групов чат. Когато със Shavrantia се дърлихте за това кой е по-добър на арени, аз не взех страна. Не бях очаквал подобно поведение от теб, но въпреки това казах на "моя колега" да престане с глупавия спор. До този момент, те имах за по-зрял човек, но всичките ми съмнения за обратното изчезнаха, когато на следващия ден, ти написа тема, как нямало начин с парта ми да станем ранг 1 на 2в2. Не че казанато от теб ме "садна", разстрои или нещо от сорта. По-скоро ми е за отношението. Явно си помислил, че имам нещо общо с глупавите караници между теб и парта ми, за да ме намесиш в онази тема, но дори и да беше така, това твоето вече беше прекалено дебилно и неотговарящо на дотогавашните ми (и явно погрешни) впечатления за теб.

и колегата ти Шаврантия се опита та ме твари , ама не му мина тийнърският номер
След това и ти реши, че ще отвърнеш на удара, пишейки тема, посветена на това да го "натвари"... Доволен ли си от това? Как мислиш, на теб получи ли ти се номера да "натвариш" Shavrantia?

П.П. Toва ли е твоят начин да преуспяваш в живота?
« Последна редакция: Август 07, 2011, 04:52:50 pm от Gzdravkov »
Blessed - Holy Paladin

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: Invasion
« Отговор #39 -: Август 07, 2011, 04:57:21 pm »
Бати детската градина...
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!

Неактивен The Aspect

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2679
  • EVO Karma: 166
  • Sweet Desire
    • Night Legion
  • ISP: BGLan
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Winlight, Frozenrose
Re: Invasion
« Отговор #40 -: Август 07, 2011, 05:07:58 pm »
 
Цитат
Когато със Shavrantia се дърлихте за това кой е по-добър на арени
Молим ... ?!? хахах пак пишеш глупости ! Прегледай добре дискусията започна се от сетовете (където твърдеше , че имам custom сет) , и го изпратих да пита Alein или МеКеТа дали има такива сетове и въобще дали аз мога да ги направя.
Тогава той почна да ми говори за арените , като прибави тази с Coldlady и каза в дискусията , че нета му е спрял , а във форума написа , че имал по-важни ангажименти. Но както и да е продължаваме нататък - Казах му да заебе арените поне два пъти , той ми се хвали "Колко е добър , къде играе и т.н." . Пич к'во ме интересуваш ?!?!
Цитат
Не бях очаквал подобно поведение от теб, но въпреки това казах на "моя колега" да престане с глупавия спор.
Пак ще те попитам МОЛЯ ?!?! Държал съм се така , както той се държеше с мене. Каквото повикало , такова се обадило. Имаш се за умен предполагам си го чувал някъде това и знаеш какво означава. Спора приключи когато аз излязох от дискусията.
 
Цитат
До този момент, те имах за по-зрял човек, но всичките ми съмнения за обратното изчезнаха, когато на следващия ден, ти написа тема, как нямало начин с парта ми да станем ранг 1 на 2в2
Пак си в грешка и пак бълваш глупости. Не съм писал тема просто отговарях на неговите коментари по темата за "Какво мразите в WSG". Пак той ми се нахвърли , като ме обвини в оная шитня за сетовете.
Цитат
След това и ти реши, че ще отвърнеш на удара, пишейки тема, посветена на това да го "натвари"... Доволен ли си от това? Как мислиш, на теб получи ли ти се номера да "натвариш" Shavrantia?
Нестига че лъжеш , ами и се повтаряш.Продължавай в същият дух.
Както ти казах не съм писал тема , а следвах тона на коментарите му и не с цел да го садвам , тваря или там както е модерно да се казва. Каквото повикало такова се обадило (заради твоето повтаряне , трябва и аз да се повторя .... )
Цитат
Toва ли е твоят начин да преуспяваш в живота?
Ако това беше начинът ми на преуспяване в живота щеше да ме гледаш 20 часа в денонощието онлайн и да ми четеш простотиите , колко съм добър , къде съм играл , кой съм бил на арени , и темподобни глупости , които не те греят особено хаха.

« Последна редакция: Август 07, 2011, 05:21:37 pm от ImeanUidiot »
I'm everything you can imagine. And a little more.
   Winlight          Frozenrose          Saladin          Chaoswizard

Неактивен Gzdravkov

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 172
  • EVO Karma: -19
Re: Invasion
« Отговор #41 -: Август 07, 2011, 05:53:15 pm »
просто отговарях на неговите коментари по темата за "Какво мразите в WSG". Пак той ми се нахвърли , като ме обвини в оная шитня за сетовете.
Така. Какво общо имах аз с това, че Shavrantia те е обвинил и ти се е нахвърлил за нещо си, че да ме намесваш и мен? Тогава още не бях говорил никакви "небивалици", за да ме мразиш. Чудя се, тогава пък за какво ли си ме мразил, че да ме включиш в своята "тваритба" срещу парта ми (не отричай, че ме мразиш, написа го два пъти в преден пост)?

Нестига че лъжеш , ами и се повтаряш.Продължавай в същият дух. Както ти казах не съм писал тема , а следвах тона на коментарите му и не с цел да го садвам , тваря или там както е модерно да се казва.
Или по-точно каквото е модерно ти да казваш, но както и да е. ОК, ти следваше неговите коментари, а не моите. Защо трябваше да ме намесваш в глупавия си спор (заради твоето повтаряне трябва и аз да се повторя). Да ти напомням ли тук, че няколко реда по-нагоре се питаш какво те интересувам? И аз всъщност се чудя на този въпрос. "Бълваш простотии", "пишеш безсмислици"... Това изблици на ярост ли са? И то за какво го пишеш това... Какво значение има дали си написал тема или коментар? Пак се захващаш за дребните подробности, чудейки се какво вече да измислиш за целта си, да ме изкараш такъв и онакъв.

Ако това беше начинът ми на преуспяване в живота щеше да ме гледаш 20 часа в денонощието онлайн и да ми четеш простотиите , колко съм добър , къде съм играл , кой съм бил на арени , и темподобни глупости , които не те греят особено хаха.
Отново много интересно си противоречиш. Май забрави кой се разправя със Shavrantia за това колко по-добър е бил от него с Coldlady.

П.П. аххахахах. Сигурно и това е модерно да се пише, но ти не го използваш?
« Последна редакция: Август 07, 2011, 06:38:03 pm от Gzdravkov »
Blessed - Holy Paladin

Неактивен Ijustbakedcookies

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 85
  • EVO Karma: -17
  • evo user
  • ISP: Nema takuf net..
Re: Invasion
« Отговор #42 -: Август 07, 2011, 05:58:42 pm »
хората са казали по умният отстъпва хайде сега да видим кой е по умния  :clover:

Неактивен The Aspect

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2679
  • EVO Karma: 166
  • Sweet Desire
    • Night Legion
  • ISP: BGLan
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Winlight, Frozenrose
Re: Invasion
« Отговор #43 -: Август 07, 2011, 08:05:08 pm »
хората са казали по умният отстъпва хайде сега да видим кой е по умния  :clover:
Ae ще отстъпвам , че ми омръзна да чета лъжи  :clover:
I'm everything you can imagine. And a little more.
   Winlight          Frozenrose          Saladin          Chaoswizard

Неактивен mariahuana

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 322
  • EVO Karma: 66
  • Малко почивка от WoW
  • Side: For The Alliance
Re: Invasion
« Отговор #44 -: Август 07, 2011, 08:55:53 pm »
Момчета уморих се да чета , вие как не се уморихте да пишете незнам.
ПП. BTW за какво спорите че след 2 -ра страница ви изпуснах мислите?
Extrem-retry paladin
Chucknoris-affliction warlock
Fullpower-resto druid