Автор Тема: Invasion  (Прочетена 14554 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Gzdravkov

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 172
  • EVO Karma: -19
Invasion
« -: Август 02, 2011, 05:32:57 pm »
Пиша нова тема за гилда ни, която да съответства на сегашните обстоятелства. Старата тема беше предназначена за преди, когато гилда нямаше почти нищо общо с това, каквото е той в момента.

За гилдията:
Invasion датира от преди 2 години, като това е може би 1-вата гилдия в сървъра, създадена с pvp цели. Гилда беше основан от най-облечените pvp играчи на ордата по онова време (Rinolex, Endless, Allyhaterr, Kanibal, Amaranth, Аvara, Onenice, Vaginka, Xermes и мен + още няколко човека) по времето на Relentless сезона. По онова време, алиансите постоянно падаха на Warsong gulch (RBG-то не работеше и затова се играеше само WSG) и дойде момент, в който започнаха да се събират най-добрите играчи от алианса, да пишат premade, за да могат да побеждават, като когато това ставаше, алиансът винаги печелеше. Нашият гилд беше създаден с идеята да контрира алианските рейдове по battleground-ите, които бяха непобедими до момента, в който беше създаден Invasion. Когато изобщо нямаше battleground-и, поради това, че алиансите не пишеха, ние ги нападахме в Stormwind, без да им бием boss-а и единствено с pvp цел. Впоследствие, гилдът се разрастна, като в него се приемаха само pvp играчи. Събирахме се за premade battleground-и, правихме си 3в3 и 5в5 skirmish аренки, а рейдовете над SW бяха всяка вечер и се превърнаха в нещо като традиция. Преди да нападнем столицата на алиансa, винаги някой от нас влизаше с герой от противоположната фракция и съобщаваше на алитата за намеренията ни, така че да им дадем време да се съберат и да има по-голямо меле. Единственото нещо, с което не се занимавахме, бяха PVE рейдовете и изобщо PVE играта. Като цяло ставаше кефа, но по-нататък отвориха Ulduar и още някои нови инстанции, като това предизвика невиждан дотогава краш и лаг на сървъра, от което имаше много недоволни. По-голямата част от гилда, се бяхме преместили в Prowow, но впоследствие повечето се върнахме тук, защото тамошните Game Master-и (там те бяха много и всеки можеше да стане GM) бяха некадърни бокуци, а админите се заяждаха и сами си гониха хората, което естествено доведе до гибелта на самия сървър. Guild-a в Ево беше неактивен за повече от година, но от 2-3 месеца, Invasion отново е налице.

Ние сме бившия най-добър guild на фракцията, както и на сървъра, от гледна точка на PVP играта. Battlemaster-ите и изобщо повечето от добрите PVP играчи на фракцията са при нас. Въпреки, че вече не сме само с PVP насочености, добрите PVP играчи, както и изобщо PVP играчите, имат статус на такива в guild-а и не са длъжни да взимат участие в PVE рeйдовете, ако това не им доставя удоволствие, като въпреки това рангът им в guild-а е висок.

За рейдовете:
Raid-ове в guild-а се правят всяка вечер, а в скоро време ще установим строго определен ред, по който raid-овете ще се разпределят според дните от сецмицата, така че всяка вечер да се знае за къде ще е рейда. Понеже в guild-a вече играем PVE, се изисква използването на Team Speak линията. Ако нямате микрофон или ви е срам да говорите, само ще слушате какво ви говорят рейд лидерите, а и останалите, защото така комуникацията по време на рейд е по-добра, а от там съответно и raid-а е по-добър. На рейд се roll-ва за main specialization-а, a вслучай, че играча реши да roll-ва за различна специализация, трябва предварително да уведоми raid leader-a за това си намерение.

Гилд събития:
В гилда си правим PVE и PVP евентчета, с цел разнообразие и удоволствие. Евентите се правят от мен или Problem, като ние не взимаме участие в тях, а само определяме правилата и раздаваме награди на победителите.
 
За ранговете:
Ранговете се дават според това дали помагате на останалите от guild-а, когато на някого му потрябва помощ, дали подпомагате guild банката и дали сте редовен по рейдовете. Всичко това се наблюдава от мен и Problem, като ранговете се дават само по наша преценка. GB-то е на всички, така че няма проблем да теглите от нея каквото ви е нужно (стига да сте си заслужили правото). Когато ви е възможно, слагайте каквото не ви е необходимо в GB, защото то може да потрябва на друг от guild-а.

Относно държанието в гилда и спрямо останалите:
Преди всичко, играем играта за удоволствие и за да разпускаме през свободното си време. Ако някой ще се дразни след умиране на boss (примерно), като така ще изнервя и останалите, не е познал.

Търговията в гилда ни е забранена.

Убиди в гилд чата не се толерират и се наказват с kick. Ако ще се карате с някого от guild-а - правете го само на /wisp. Не е нужно да занимавате всички с глупости. В guild-a имаме момичета и като цяло повечето сме зрели хора, така че ако сте някой идиот, който не знае как да се държи прилично и да води нормален разговор, отидете някъде, където ще ви търпят. В guild-а и да има деца, те се държат зряло по рейдовете, в guild чата и в team speak-а.

Отворени сме към приемане на нови играчи, независимо дали са с PVE или PVP насочености, стига да не са нови в играта и да имат горе-долу някакви познания по нея.

Вслучай, че някой, който до сега не е бил част от guild-а ни, иска да се присъедини съм нас, може да пише тук или в играта на Problem, Tamara, Astela, Shavrantia, Rinolex или на мен.
Blessed - Holy Paladin

Problem

  • Гост
Re: Invasion
« Отговор #1 -: Август 02, 2011, 11:38:06 pm »
ако може другите теми за гилда да бъдат изтрити, че мн теми станаха  :freak:

Неактивен The Aspect

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2679
  • EVO Karma: 166
  • Sweet Desire
    • Night Legion
  • ISP: BGLan
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Winlight, Frozenrose
Re: Invasion
« Отговор #2 -: Август 02, 2011, 11:46:27 pm »
Гледай тази да не замине , че като гледам има сума лъжи  :doh:

ЕДИТ :
и къде са лъжите Цецо ?
Неискам да вадя цитати и да ви спамя темата.Играйте си играта и втълпявайте на новите си членове купчина небивалици.
« Последна редакция: Август 03, 2011, 10:51:15 pm от ImeanUidiot »
I'm everything you can imagine. And a little more.
   Winlight          Frozenrose          Saladin          Chaoswizard

Неактивен kruckrucbonbo4e

  • Knight
  • *
  • Публикации: 3
  • EVO Karma: -4
  • wow user
Re: Invasion
« Отговор #3 -: Август 02, 2011, 11:54:52 pm »
Гледай тази да не замине , че като гледам има сума лъжи  :doh:
Но те са най-добрите как може  :dohh:

Problem

  • Гост
Re: Invasion
« Отговор #4 -: Август 03, 2011, 01:23:47 pm »
и къде са лъжите Цецо ?

Неактивен spooky

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1276
  • EVO Karma: 138
  • Като я няма Тръпката , мерси ти за Трътката
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Venerra,Oziris
Re: Invasion
« Отговор #5 -: Август 03, 2011, 05:08:19 pm »
Ще взема да пиша за Invite в гилдията ви с мойто Орда герой.
Дано пък ме вземете , че да поиграя и аз малко.
От 3 седмици имам Орда герой и съм ходил на Fos , Pos  само 1 път.
Uno Sanctum

Неактивен mariahuana

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 322
  • EVO Karma: 66
  • Малко почивка от WoW
  • Side: For The Alliance
Re: Invasion
« Отговор #6 -: Август 03, 2011, 10:36:07 pm »
Ще взема да пиша за Invite в гилдията ви с мойто Орда герой.
Дано пък ме вземете , че да поиграя и аз малко.
От 3 седмици имам Орда герой и съм ходил на Fos , Pos  само 1 път.
Да зимаш да го триеш тоя ордак, ти срам за алианса ниеден.....
Extrem-retry paladin
Chucknoris-affliction warlock
Fullpower-resto druid

Неактивен Gzdravkov

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 172
  • EVO Karma: -19
Re: Invasion
« Отговор #7 -: Август 04, 2011, 01:58:43 pm »
Гледай тази да не замине , че като гледам има сума лъжи  :doh:

ЕДИТ : Неискам да вадя цитати и да ви спамя темата.Играйте си играта и втълпявайте на новите си членове купчина небивалици.
Като например? Посочи ми само една лъжа в инфото, което съм написал за гилда. И да, наистина спамиш темата, но тъй като така или иначе вече се изсра в нея, поне изсери ****то докрай, понеже някой може да остане с впечатлението, че наистина си измислям небивалици. А дори и да беше така, не виждам причина да оспорваш написаното и да се заяждаш. Както вече ти казах в по-предна тема, ако имаш нещо против мен, ми го напиши на лично или в skype, да си изясним нещата, вместо да ме дебнеш във форума и да сереш безсмислен спам след всеки мой втори пост.
Blessed - Holy Paladin

Неактивен The Aspect

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2679
  • EVO Karma: 166
  • Sweet Desire
    • Night Legion
  • ISP: BGLan
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Winlight, Frozenrose
Re: Invasion
« Отговор #8 -: Август 04, 2011, 11:48:11 pm »
Цитат
nvasion датира от преди 2 години, като това е може би 1-вата гилдия в сървъра, създадена с pvp цели.
Първата лъжа налице.
1во. Гилдията е на 1 година и половина. Помня кога я създадохте и това беше някъде между декемви и януари 2009/2010.
2ро. Не е първата PvP гилдия в сървъра , ама да си сигурен !
Цитат
Нашият гилд беше създаден с идеята да контрира алианските рейдове по battleground-ите, които бяха непобедими до момента, в който беше създаден Invasion.
Пак лъжа. Ако си спомняш паднахте от Act of war на гилд войните и стана неква шашма после. Както и да е. Продължаваме.
Цитат
Преди да нападнем столицата на алиансa, винаги някой от нас влизаше с герой от противоположната фракция и съобщаваше на алитата за намеренията ни, така че да им дадем време да се съберат и да има по-голямо меле.
Благородника ми той.
Цитат
Като цяло ставаше кефа, но по-нататък отвориха Ulduar и още някои нови инстанции, като това предизвика невиждан дотогава краш и лаг на сървъра, от което имаше много недоволни.
Пак греда .... бе мама му стара к'ъф е тоя мал шанс :/
Много добре знаеш от какво , и от кои играчи идваха крашовете.

Лъжеш като жена хваната в изневяра , а аз ненавиждам хората , които лъжат и са самохвалковци , и говорят наляво и надясно небивалици.
Най-лошото е , че има хора които ти вярват хаха , но не за дълго.
п.с. Разликата между тебе и мене знаеш ли каква е (като изключим лъжите ти , които неспират да трупат този форум) , че аз като си чатя с някого ингейм и след това излеза , знам че той ще каже "Да го *** в глупавият донатор или ГМ" , А КОГАТО ПРИ ТЕБЕ СЕ СЛУЧИ СЪЩОТО  и той каже "Тоя е супер зле , мнооо е дроп" , ти си мислиш че си му ИДОЛ.

Аре със здраве и не оставай с впечатление , че се заяждам с тебе. По-горе ти споменах и ще смея да се повторя - Ненавиждам лъжци и самохвалковци , които само заблуждават!
п.с. И сега ще те помоля да си спестиш всички жалки лъжи или дребни детайли , които според тебе значат много хахаха
« Последна редакция: Август 04, 2011, 11:56:42 pm от ImeanUidiot »
I'm everything you can imagine. And a little more.
   Winlight          Frozenrose          Saladin          Chaoswizard

Неактивен ferarrienzo

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 183
  • EVO Karma: -20
  • Side: For The Horde
  • Герой: Shavrantia/Liceron
Re: Invasion
« Отговор #9 -: Август 05, 2011, 10:45:30 am »
Winlight, само изопачаваш нещата.
Дали една година или две... к'во та е*е ?
Цитат
като това е може би 1-вата гилдия в сървъра, създадена с pvp цели.
Прочети това пак :))
Ако искаш и сега може да направим една битка с АctOfWar, на нас не ни пречи.
Цитат
Цитат
Преди да нападнем столицата на алиансa, винаги някой от нас влизаше с герой от противоположната фракция и съобщаваше на алитата за намеренията ни, така че да им дадем време да се съберат и да има по-голямо меле.
В т'ва не виждам нищо лошо ))
Blessed изобщо не е самохвалко и тем подобни, напротив. Т'ва че ти само се заяждаш с него и пращаш някой и друг намек не означава, че той е такъв. Просто спри да се дразниш и може би сам ще видиш. че той не е такъв. Между другото, не е жалко, т'ва, което каза, жалко е, че си толко тъп.

Неактивен nettshow

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 682
  • EVO Karma: -16
Re: Invasion
« Отговор #10 -: Август 05, 2011, 11:09:23 am »
И какво ще се докаже от една евентуална битка с АоW ? Отговорът... -нищо

Неактивен spooky

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1276
  • EVO Karma: 138
  • Като я няма Тръпката , мерси ти за Трътката
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Venerra,Oziris
Re: Invasion
« Отговор #11 -: Август 05, 2011, 11:30:36 am »
На мен ми звучи добре , да спретнем една битка с гилдиите.
Има нужда от разнообразие , а една битка на СТВ арената ще е интересна.
Uno Sanctum

Неактивен Ijustbakedcookies

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 85
  • EVO Karma: -17
  • evo user
  • ISP: Nema takuf net..
Re: Invasion
« Отговор #12 -: Август 05, 2011, 12:12:42 pm »
то имаше нещо като битка преди 2-3 дни 10в10  :clover:

Неактивен ferarrienzo

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 183
  • EVO Karma: -20
  • Side: For The Horde
  • Герой: Shavrantia/Liceron
Re: Invasion
« Отговор #13 -: Август 05, 2011, 06:48:43 pm »
И на тази битка, до колкото разбрах, не е взел участие никой от стабилните ПВП играчи на гилда. Моля спрете да спамите в темата на гилда, така или иначе Winlight вече я осра с извинение.

Неактивен BulgarianSS

  • EVOWOW Fan
  • Challenger
  • *
  • Публикации: 2655
  • EVO Karma: -87
  • Искам да стигна -1000 репутация !
    • Star Gate of EvO
  • ISP: Pernik Lan
  • Side: For The Horde
  • Герой: Skins
Re: Invasion
« Отговор #14 -: Август 05, 2011, 09:23:11 pm »
И на тази битка, до колкото разбрах, не е взел участие никой от стабилните ПВП играчи на гилда.
Само питане - щом не е участвал никои от PvP играчите кой я е организирал и защо :lol:
Или просто търсиш оправдание?
"Stay Foolish, Stay Hungry"