Последни публикации

Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10
31
Всичко за начинаещите / не мога да влеза в акаунта
« Последна публикация от aspay - Април 06, 2020, 11:34:22 pm »
днес се регистрирах  свалих играта от линка на сайта
set realmlist logon.evowow.com това си е зададено вътре в реалм файла

пиша акаунта и паролата от регистрацията в evowow не имейл

и ми излиза https://ibb.co/m8pXw81
32
Основна Дискусия / проблеми,караници и сърдити :)
« Последна публикация от joroveni - Февруари 27, 2020, 10:45:43 am »
Здравейте, съиграчи...извинявам се предварително на всички засегнати от този пост но....!

До всички тесни и широки специалисти в ИГРАТА....не забравяйте че това е играи че вие сте започнали като лаици в нея !!!

Не е хубаво играчи с по 6К GS да казват че само на HC райдове ще идват! Как се прави гиър за райд на HC ако не се ходи на нормал и как се учи играта без по леките инстанции ?! Не е нормално водач на гилдия да я зареже,без дума да каже и да се цупи като малко дете !Нима вината не е и негова затова че хората от неговата гилдия не го следват по райдове ?!

Специално за Лимата...уважавам го затова че познава играта в детайли...магии,спелове инстанции и тн...обяснява подробно на всеки но...маалко се поувлицха с приказките ! Ти как се научи на всички тези неща ? За една седмица едва ли ?! Бъди малко по търпелив с новите играчи и малко си подбирай приказките....играем с живи хора и всеки е различен характер...има по тънкообидни :) Не забравяй че това е игра и хората са тук да разпуснат....достатъчно директори и грижи си имат в личния живот !

Доста си рязък и груб понякога затова хоратя не искат да ходят по райдове с теб !

И всичко това води до разделение на хората и до опразване на сървара....Помислете върху това !!!
33
Основна Дискусия / Re: контрол
« Последна публикация от admin - Август 26, 2019, 08:23:18 am »
Влизаш в настройките на играта си и ползвай бутона Reset.
За да ти премахне всякакви модификации, които си правил с играта си.

Не мисля, че това има общо със сървъра, но ако ресет на контролите и настройките инграта ти не помогне, пиши ми отново.
34
Основна Дискусия / контрол
« Последна публикация от purcival - Август 25, 2019, 03:02:26 pm »
Здравейте ,
Реших след няколко години да подновя играта , но имам проблем с мишката , не мога да насоча героя с нея или гледа небето ил земята разликата е при най малкото преместване , съвет как да я настроя ?
35
Макроси и Интерфейси / Re: Макроси,адони професии
« Последна публикация от Micarba - Юли 22, 2019, 12:47:22 pm »
Много ми е полезно
36
[QUESTS] / Gambling Debt не работи след последния ъпдейт
« Последна публикация от mvc123 - Юли 20, 2019, 10:19:11 pm »
Gambling Debt https://www.wowhead.com/quest=11464/gambling-debt
Не може да се вземе на "Silvermoon" Harry's Debt-а след като говориш с него и го биеш - дава опцията "Pay up Harry" и нищо не става, след около 20-30 секунди пак се връща на първия разговор и пак го биеш и т.н.
Това си работеше преди последния ъпдейт, а сега цялата верига за дълговете не може да се направи защото това е първия от тях.
37
[GAME OBJECTS] / Re: [Game Object][194625] Flee to the Surface
« Последна публикация от Charm - Юли 19, 2019, 06:45:22 pm »
Някакъв напредък през изминалата година ?  :confused:
38
[QUESTS] / Re: Wintergrasp Quest-s
« Последна публикация от Charm - Юли 18, 2019, 10:59:10 am »
В момента е притежание на Хорде, пробвал съм и със Хорда и със Алианс но и от двете страни имам възможност да взимам едни и същи задачи, като общо могат да бъдат изпълнени само 3 от тях. Мога да намеря в гоогле кой задачи липсват от нпс-то със точност ако е нужно.
ПП: Винаги е хорде зоната, алианс не е възможно да го вземе, също доста отдавна е така поне година.  :cap: 
39
[QUESTS] / Re: [quest][13369]Fate, Up Against Your Will
« Последна публикация от admin - Юли 17, 2019, 10:24:15 pm »
Да не са го убили хордите?

пс: Има го репортнат и този.
https://github.com/TrinityCore/TrinityCore/issues/11104
40
[QUESTS] / Re: [quest][24553]The Purification of Quel'Delar
« Последна публикация от admin - Юли 17, 2019, 10:23:46 pm »
Този също все още няма финален фикс, но има доста свързани с него неща оправени.

https://github.com/TrinityCore/TrinityCore/issues/4866
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10