Автор Тема: Най-добрите.  (Прочетена 175063 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен pain

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 372
  • EVO Karma: -25
  • Evo Master
Re: Най-добрите.
« Отговор #375 -: Юни 24, 2011, 03:19:32 pm »
Warrior-Cataclysms prot-Vagabont fyru-Flipy  Frozen
DK-  Expendable (не само защото ми е фр )  Deathchill
shaman- enh-Civiki resto-Blickr (Blackr) ele- ...
paladin- Blessed (of Kings) :D :freak:
lock-Reanimation
mage- Arcane sux ...
druid-Tyra and Raziel
pop-Viscount
hunter- Nikel (PVE) Asder and Problem (pvp)
rogue-Nightbaby
Jatvarkata 80 lvl Elemental shaman , Stinkysocks 80 lvl  prot pvp Warrior

Неактивен Gzdravkov

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 172
  • EVO Karma: -19
Re: Най-добрите.
« Отговор #376 -: Юни 24, 2011, 10:21:40 pm »
НЕЩО ДА МИ КАЖЕТЕ? А? Видяхте ли сега какво става :freak:! Calios-a опасна работа! Няма лъжа, няма измама тука.
paladin- Blessed (of Kings) :D :freak:
Нещо някой сега да има да каже? Щом ме има в ТОПа, значи съм недосегаем. The King! Айде дайте малко положителна карма, за да се изкефя още повече. Който ми покачи кармата, да ми пише на лично и ще го сложа и него в топа при най-добрите, за да се почувства и той по същия начин (само без Deathchill-a, защото той така или иначе сам си се слага)! Не че всички не сме добри, както по-горе казах, така че споко с нервите, дори и да ви няма в темата. :doh:

П.П. И НЕ ЗАБРАВЯЙТЕ! Когато сложите някого в тази тема, като най-добър играч, той несъмнено и ЗАДЪЛЖИТЕНО ще стане недосегаем и с много претенции за играч с права над останалите такива! (За повече инфо, пишете на лично на господин Curvylan-а, да ви разясни как стават тези неща, защото доскоро и на мен ми беше непонятно, но сега вече се чувствам просветен, а също така и велик, недосегаем от закона с еди колко си рате в WoW)! Пишете повече хора в тази тема, за да може един ден и вие да бъдете вписани от някого, чието име сте сложили тук! Колкото повече имена на герои изброите, толкова повече ви нарастват шансовете да се превърнете в недосегаеми вип персони :doh:!
Blessed - Holy Paladin

Неактивен BulgarianSS

  • EVOWOW Fan
  • Challenger
  • *
  • Публикации: 2655
  • EVO Karma: -87
  • Искам да стигна -1000 репутация !
    • Star Gate of EvO
  • ISP: Pernik Lan
  • Side: For The Horde
  • Герой: Skins
Re: Най-добрите.
« Отговор #377 -: Юни 24, 2011, 11:07:59 pm »
@Bless
Изби рибата...о недосегаеми  :lol: :lol: :lol:
Имаш реп плюс,само ако обещаеш в никакви такива списъци да не ме слагаш  :freak:
"Stay Foolish, Stay Hungry"

Неактивен curvylan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 856
  • EVO Karma: -12
  • скаран с пунктуация,граматика и логика
Re: Най-добрите.
« Отговор #378 -: Юни 25, 2011, 12:24:07 am »
НЕЩО ДА МИ КАЖЕТЕ? А? Видяхте ли сега какво става :freak:! Calios-a опасна работа! Няма лъжа, няма измама тука. Нещо някой сега да има да каже? Щом ме има в ТОПа, значи съм недосегаем. The King! Айде дайте малко положителна карма, за да се изкефя още повече. Който ми покачи кармата, да ми пише на лично и ще го сложа и него в топа при най-добрите, за да се почувства и той по същия начин (само без Deathchill-a, защото той така или иначе сам си се слага)! Не че всички не сме добри, както по-горе казах, така че споко с нервите, дори и да ви няма в темата. :doh:

П.П. И НЕ ЗАБРАВЯЙТЕ! Когато сложите някого в тази тема, като най-добър играч, той несъмнено и ЗАДЪЛЖИТЕНО ще стане недосегаем и с много претенции за играч с права над останалите такива! (За повече инфо, пишете на лично на господин Curvylan-а, да ви разясни как стават тези неща, защото доскоро и на мен ми беше непонятно, но сега вече се чувствам просветен, а също така и велик, недосегаем от закона с еди колко си рате в WoW)! Пишете повече хора в тази тема, за да може един ден и вие да бъдете вписани от някого, чието име сте сложили тук! Колкото повече имена на герои изброите, толкова повече ви нарастват шансовете да се превърнете в недосегаеми вип персони :doh:!

Още анализатори лелелел.Едни викат-старшината те бил в казармата  втори-малтретиран като малък трети-живееш на друга планета,а ся и wow спец станах.Прогресивно са приближавате към истината  :up:.Наградата ще е символична(ама ще я пазя в тайна да не се отказвате).Тая тема не беше ли за едно такова поизгубено нещо ЛИЧНО МНЕНИЕ??И в ей това лично мнение не може и не бива да фигурира самочувствие а?БРАВОС!!!!!Що се отнася за самочувствие приятел ти ТРОШИШ РЕКОРДИ!Разгледай си стария рег да видиш как-само лага ги спасява ламерите.И как парта на едисикой му прай играта.A тва,че вие за 1 седмица не сте могли да дигнете рейт,а другите са успели ги прай no lifers-priceless(само рескането в балон беше по-добро).

paladin-blessed(SUPER HOLY)
warr-ПАРТА НА BLESSED(MEGA ARMS)

Дигнах ти кармата пиши ме в темата да стана и аз indestructible.
Чалгата не е музика,а заболяване.

Неактивен Amaranth

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 130
  • EVO Karma: -8
  • Side: For The Horde
  • Герой: Amaranth
Re: Най-добрите.
« Отговор #379 -: Юни 25, 2011, 04:49:10 am »
Дигнах ти кармата пиши ме в темата да стана и аз indestructible.

 :lol: :freak:

Като цяло прав си ! Тази тема е всеки да си изреди приятелите, гилдията, евентуално да вмъкне някой, когото му е вдигнал 2в2 рейт и задължително да пропусне всички, който го правят смешен в арена и дуел. Факт !   :clover:

Warrior - (A) Frozen / (H) Cataclysms
Priest - (A) Naffarforii / (H) Nightseeker
Warlock - (A) Reanimation / (H) Lakich
Druid - (A) Raziel / (H) Media
Death Knight - (A) Deathchill / (H) Expendable
Paladin - (A) Travolta / (H) Intrigant
Mage - (A) Agarenn / (H) Bloodprince
Hunter - (A) Asder / (H) Problem
Shaman - (A) Zulthan / (H) Rinolex
Rogue - (A) Slance / (H) Akrios





Winter is coming ....

Неактивен Gzdravkov

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 172
  • EVO Karma: -19
Re: Най-добрите.
« Отговор #380 -: Юни 25, 2011, 07:19:40 pm »
  Геш даам ти + 1 моля ти се напиши ме в най-добрите
Преска, с теб сме начело на мафията :woot:.

@Bless
Изби рибата...о недосегаеми  :lol: :lol: :lol:
Имаш реп плюс,само ако обещаеш в никакви такива списъци да не ме слагаш  :freak:
Скине, щом фигурираш в темата, независимо дали теб са те писали или ти си писал в нея, връщане назад вече няма  :freak:! Сега си част от голямото недосегаемо семейство на играчите с наднормени права! Като част от семейството, е твое право, да изискваш от администраторите да ти се дават предмети в играта, за да се вижда от простолюдието (или с други думи - нормалните играчи), колко над тях си всъщност, като така поддържаш репутацията на мафията на ниво. Твой дълг, също е и редовно да заплашваш админите на сървъра за различни неща, като разбира се, те няма да посмеят да ти навредят, защото както вече установихме, ние сме недосегаеми :doh:. (За повече инфо относно новите ти права, като член на "Най-добрите", питай cyrvulana, да ти разясни правилника по-подробно, защото сигурно ще има още превилегии, за които и аз все още не знам :doh:).

Още анализатори лелелел.Едни викат-старшината те бил в казармата  втори-малтретиран като малък трети-живееш на друга планета,а ся и wow спец станах.Прогресивно са приближавате към истината  :up:.Наградата ще е символична(ама ще я пазя в тайна да не се отказвате).Тая тема не беше ли за едно такова поизгубено нещо ЛИЧНО МНЕНИЕ??И в ей това лично мнение не може и не бива да фигурира самочувствие а?БРАВОС!!!!!Що се отнася за самочувствие приятел ти ТРОШИШ РЕКОРДИ!Разгледай си стария рег да видиш как-само лага ги спасява ламерите.И как парта на едисикой му прай играта.A тва,че вие за 1 седмица не сте могли да дигнете рейт,а другите са успели ги прай no lifers-priceless(само рескането в балон беше по-добро).

paladin-blessed(SUPER HOLY)
warr-ПАРТА НА BLESSED(MEGA ARMS)

Дигнах ти кармата пиши ме в темата да стана и аз indestructible.
Цървулане, сега е мой ред да се трогна! Никой друг не е изучавал толкова подробно моята WoW биография (:lol:), както човека, скаран с логиката, мистериозният wow маняк, целящ да е епицентър на всички форумни скандали - Ваше превъзходителство господин ЦЪРВУЛАНа! Подобно внимание си заслужава кармата :fun:. Сложи си в подписа някоя моя реплика, която вече и аз самият да съм забравил и ти гарантирам, че ще ти давам карма всеки път, когато вляза във форума и видя твои пост.

П.П. При положение, че твоите постове са навсякъде, ще трябва сериозно да се замислиш над моята оферта :lol:.
Blessed - Holy Paladin

Неактивен Gzdravkov

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 172
  • EVO Karma: -19
Re: Най-добрите.
« Отговор #381 -: Юни 25, 2011, 07:21:23 pm »
:lol: :freak:

Като цяло прав си ! Тази тема е всеки да си изреди приятелите, гилдията, евентуално да вмъкне някой, когото му е вдигнал 2в2 рейт и задължително да пропусне всички, който го правят смешен в арена и дуел. Факт !   :clover:
Ами, пропусна да добавиш, че някои пичове изреждат и самите себе си. Всеки гледа да се присламчи към мафията :freak:.
« Последна редакция: Юни 25, 2011, 07:23:07 pm от Gzdravkov »
Blessed - Holy Paladin

Неактивен spooky

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1276
  • EVO Karma: 138
  • Като я няма Тръпката , мерси ти за Трътката
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Venerra,Oziris
Re: Най-добрите.
« Отговор #382 -: Юни 25, 2011, 07:37:01 pm »
Пичове , всеки има право да изрази мнението си.Това ,че някой го прави по няколко пъти и вписва  приятели , хора които харесва в играта ,самия им начин на игра или впива себе си , не означава ,че вие трябва да пускате злобни коментари или упреци , спрямо неговото мнение.
Всеки има право да впише играч на , които симпатизира по един или друг начин.
Спрете с тези безмислени коментари.
Не искам да го зашитавам но Chilla , колкото и да го плюете ви бие на дуели в 90-95% от случите , а може и повече( и аз влизам в това число).Това ,че самочувстието му е по-голямо , си е негов проблем и съм сигурен ,че с тъпи постове по негов адрес ,  няма да го накарате да се почувства  зле , напротив!

п.п.Да спрем да усираме всяка тема , която се пуска в този Форум.
« Последна редакция: Юни 26, 2011, 02:29:51 pm от spooky »
Uno Sanctum

Неактивен DespiseTheWorld

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 210
  • EVO Karma: -4
  • evo user
Re: Най-добрите.
« Отговор #383 -: Юни 25, 2011, 10:45:59 pm »
Аз не разбирам, защо в тази тема продължават да се пишат странични коментари, колко пъти се каза... Изказваш си мнението и толкова, не пишете няк'ви странични коментари и офф-топици.

Неактивен Canar4ever

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 173
  • EVO Karma: -6
  • Rogue Power
Re: Най-добрите.
« Отговор #384 -: Юни 27, 2011, 10:43:47 am »
Кой каквото иска , това ще пише и не виждам как , някой може да каже на другия .. " защо сам се пишеш " . Това си е лична работа и всеки си изразява мнението , никой нищо не печели , нито пък губи.

Неактивен Gzdravkov

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 172
  • EVO Karma: -19
Re: Най-добрите.
« Отговор #385 -: Юни 27, 2011, 03:03:17 pm »
Аз не разбирам, защо в тази тема продължават да се пишат странични коментари, колко пъти се каза... Изказваш си мнението и толкова, не пишете няк'ви странични коментари и офф-топици.
Ще те напълня с картофи и ще те изям.
Blessed - Holy Paladin

Неактивен DespiseTheWorld

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 210
  • EVO Karma: -4
  • evo user
Re: Най-добрите.
« Отговор #386 -: Юни 27, 2011, 04:25:49 pm »
Ще те напълня с картофи и ще те изям.

бряяя  :up:  :up:

Неактивен nettshow

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 682
  • EVO Karma: -16
Re: Най-добрите.
« Отговор #387 -: Юни 27, 2011, 04:30:03 pm »
Добре че спряхте с спама... :doh:

Неактивен nettshow

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 682
  • EVO Karma: -16
Re: Най-добрите.
« Отговор #388 -: Юли 06, 2011, 09:36:27 pm »
Hunter - Problem,Asder
Paladin - Jericho,Xeron
Druid - Cowmind,Nass
Mage - Soil,Pyroblast,Equilbrim,Anemalp,Olita
Priest - Higiya,Andreq
Warrior - Frozen,Welandrian
Dk - Deathchill,Blackheaven,
Rogue - Dayllair(нещо такова беше)
Shaman - Тооr,Dimez,Huck
Warlock - Reanimation,Samuelcolt

Неактивен Eyescream

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 142
  • EVO Karma: 3
  • █║▌║▌│║▌║ ▌│║▌║ █
  • Герой: Inno
Re: Най-добрите.
« Отговор #389 -: Август 14, 2011, 01:14:19 pm »
Warrior: Cataclysms(H), Shavrantia(H); Frozen(A);

Paladin:Onenice(H), Blessed(H), Otikzlol(H); Travolta(A);

Warlock:Lakich(H); Reanimation(A);

Death Knight: Expendable(H), Demonick(H), Bloodover(H); Despine(A), Firedeath(A), Deathchill (A);

Mage: Mayne(H), Medra(H), Soil(H), Amaranth(H);

Priest: Airiden(H), Yoyomann(H); Frozenangell(A);

Hunter: Fastdeath(H);

Rogue; Nightbaby(H), Blackwind(H); Peanut(A);

Shaman: Kanibal(H);

Druid: Tyra(H), Boxer(H), Lo(H), Cowmind(H); Raziel(A); Finarfin(A);   :cap:
Да си неграмотен не е срамно, а vav o4ili6te e tapo