Автор Тема: Предложение или по-точно въпрос.  (Прочетена 3562 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен dae

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 737
  • EVO Karma: -11
  • One sick bastard. Dyxless, The proud one.
Предложение или по-точно въпрос.
« -: Юни 26, 2009, 05:18:30 pm »
Имам следното предложение/въпрос... Може ли да се нагласи така сървъра(ако е от някоя от настройките които може да се пипат де...), че да може да пуска по 2 играча в 1 акаунт едновеременно ...  :clover:
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят ХАОСА... A.C.A.B.
If you wake up at a different time and in a different place, could you wake up as a different person ?Тя ми вика "ама аз си имам гадже" ... то и аз си имам телевизор вкъщи, ама ходя на кино нали !?!?!

Неактивен blink

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 587
  • EVO Karma: -13
Re:Предложение или по-точно въпрос.
« Отговор #1 -: Юни 26, 2009, 05:22:51 pm »
мисля че това го спря близ а не че е от сървъра ма не сам сигурен

Неактивен dae

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 737
  • EVO Karma: -11
  • One sick bastard. Dyxless, The proud one.
Re:Предложение или по-точно въпрос.
« Отговор #2 -: Юни 26, 2009, 05:28:45 pm »
Аз май съм влизал в сървър в които това беше направено възможно и затова питам дали може ... Иначе да близзард са си го забранили ... За да не стане като диаблото ... 10 човека с 1 акаунт и яко бичене...  :clover:
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят ХАОСА... A.C.A.B.
If you wake up at a different time and in a different place, could you wake up as a different person ?Тя ми вика "ама аз си имам гадже" ... то и аз си имам телевизор вкъщи, ама ходя на кино нали !?!?!

Неактивен atanas1914

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1347
  • EVO Karma: 35
Re:Предложение или по-точно въпрос.
« Отговор #3 -: Юни 26, 2009, 05:44:22 pm »
И направо да Ви се адне по 100 000 голд и всички последни сетове за съответиния клас.Не го обръщайте на фън сървър евото.
Моля,не ми пишете ПМ-и свързани с забравени пароли и изчезнали герои!Само МеКеТа и Алеин могат да ви помогнат за това.
http://www.vbox7.com/user:atanas1990?p=allvideos http://www.youtube.com/user/atanas1914
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Deathwing&n=Sothas http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Deathwing&cn=Ldk

Неактивен dae

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 737
  • EVO Karma: -11
  • One sick bastard. Dyxless, The proud one.
Re:Предложение или по-точно въпрос.
« Отговор #4 -: Юни 26, 2009, 05:55:26 pm »
Оффф ... Говорим за това да може като ти трябва помощ да може сам да си помогнеш и като цяло много неща стават съвсем леко по-лесни ... Това е и един вид опит да се спре мултирегистрацията...  Както си решите...  :clover:
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят ХАОСА... A.C.A.B.
If you wake up at a different time and in a different place, could you wake up as a different person ?Тя ми вика "ама аз си имам гадже" ... то и аз си имам телевизор вкъщи, ама ходя на кино нали !?!?!

Неактивен Sparrow

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 945
  • EVO Karma: -49
  • Mithrandir's Follower
Re:Предложение или по-точно въпрос.
« Отговор #5 -: Юни 26, 2009, 06:04:40 pm »
Ами преди време и аз мислех върху това, защото много сървъри, които са по този начин съм играл. Влизаш и виждаш всички герои без този, който е в игра. Пък и така може да се намали мултиакаунтинг проблема. Това не прави сървъра фън :) спокойно.
Master of doom, by doom mastered! - Nienor Niniel for Turin Turambar Dagnir Glaurunga.
As long as we are alive we will hope! - Gandalf.
...and Tolkien shall never die! - Me.

Неактивен dae

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 737
  • EVO Karma: -11
  • One sick bastard. Dyxless, The proud one.
Re:Предложение или по-точно въпрос.
« Отговор #6 -: Юни 26, 2009, 06:10:19 pm »
Съгласен съм с теб Спароу :) :) Доста по-готини е така :)  :clover:
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят ХАОСА... A.C.A.B.
If you wake up at a different time and in a different place, could you wake up as a different person ?Тя ми вика "ама аз си имам гадже" ... то и аз си имам телевизор вкъщи, ама ходя на кино нали !?!?!

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re:Предложение или по-точно въпрос.
« Отговор #7 -: Юни 26, 2009, 08:31:01 pm »
Какво общо има мултирегстрацията с това ?
Правиш 2 акаунта, това не е мулти , един хорд и един алиан
В единия правиш ако искаш 100 герояя и в другия толкова  :confused:
Според мен това ще доведе до повече от ония гафове в арените в 4 през ноща да си трупаш точки и рейтинг  :doh:

Неактивен dae

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 737
  • EVO Karma: -11
  • One sick bastard. Dyxless, The proud one.
Re:Предложение или по-точно въпрос.
« Отговор #8 -: Юни 26, 2009, 09:05:56 pm »
Абе ти четеш ли изобщо ?!? Идеята е 2 героя едновременно от 1 акаунт ... А и това да имаш 2 акаутнта , един от ордара и 1 от съглашението май е наказуемо ?!?  :clover:
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят ХАОСА... A.C.A.B.
If you wake up at a different time and in a different place, could you wake up as a different person ?Тя ми вика "ама аз си имам гадже" ... то и аз си имам телевизор вкъщи, ама ходя на кино нали !?!?!

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re:Предложение или по-точно въпрос.
« Отговор #9 -: Юни 26, 2009, 10:19:20 pm »
Имам следното предложение/въпрос... Може ли да се нагласи така сървъра(ако е от някоя от настройките които може да се пипат де...), че да може да пуска по 2 играча в 1 акаунт едновеременно ...  :clover:

Предложението ти ми е ясно за какво става дума но не е възможно. Не съм видял подобна настройка и съм пробвал да вляза - не става.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен dae

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 737
  • EVO Karma: -11
  • One sick bastard. Dyxless, The proud one.
Re:Предложение или по-точно въпрос.
« Отговор #10 -: Юни 26, 2009, 11:48:50 pm »
Еми шанс :) :)
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят ХАОСА... A.C.A.B.
If you wake up at a different time and in a different place, could you wake up as a different person ?Тя ми вика "ама аз си имам гадже" ... то и аз си имам телевизор вкъщи, ама ходя на кино нали !?!?!