Автор Тема: Angels Of Heavan Alliance  (Прочетена 7071 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен MERLLIN

  • Knight
  • *
  • Публикации: 40
  • EVO Karma: -4
  • MERLIN
Angels Of Heavan Alliance
« -: Ноември 29, 2009, 06:54:44 pm »
Правила:

Angels Of Heavan е нова уникална гилдия и това което я прави уникална са хората в нея.
Едно от нещата което ще помогне за превръщането на гилдията в това което ще бъде са Правилата.
Дори и маловажно изглеждащо, целта е да се съберат приятелски настроени хора които желаят да играят World Of Warcraft с други силно играещи. Angels Of Heavan е 'обикновена’ гилдия. Под обикновена имаме предвид, че хората играят, когато могат, имат нормален живот, където имат други задължения и използват World Of Warcraft  за разпускане и почивка. Разберете, че имаме Гилдски стриктни райдове и единственото, което очакваме от вас е, когато кажете, че ще дойдете на рейд - да дойдете. Следват главните правила, които трябва да следвате, за да бъдете приети и останете в гилдията. Тези правила винаги ще присъстват





1.  Не бъдете проблемен

Какво имаме предвид под 'проблемен’ ще попитате? Проблемен е човек, който: - краде предмети (нинджа) - не само в нашите групи, а във всички групи - трябва да се пази доброто име на гилдията.- използва груби думи по адрес на други играчи в и извън гилдията (вулгарничи)- не слуша заповедите по време на инстанция/рейд.- се дразни с други членове на гилдията.- е просто неприятен към някои от гилд чата, парти чата, личните съобщения.- груб или дребнав към член от гилдията поради каквато и да е било причина.- или поради каквато и да е причина която би те накарала да кажеш „Човече, този е задник.“
Ако има такъв човек, моля, дайте пример за това на офицер. Дайте колкото можете повече информация по случая. Говоренето на гилд канала, как някой е проблемен няма да доведе до нищо - най-бързия начин да се реши проблема е директен разговор с офицер. СЪОБЩЕНИЕ: Всеки може да има кофти ден. Понякога хора просто казват неща, които не са искали и това е разбираемо. Но това не може да става алиби. Това, което искам да кажа е че човек най-вероятно няма да бъде изритан за една единствена обида, освен ако не е прекалено груба. Просто бъдете сигурни, че офицерите на гилдията ще направят всичко нещата да вървят по вода, но не забравяйте, че винаги има две страни - най-добре да се изслуша всеки.
 

2.  Не оскърбявай Гилдията.

Ако имате проблем с гилдията като цяло  поради каквато и да е била причина, отнесете я към офицер на лично съобщение. Директни обиди към името на Гилдията и хората в нея не са просто крайно нежелателни – те ще ви донесат guildkick

3. Ако имате някакъв проблем не крещете на гилд канала.

Като правило #2 ако имате проблем с някой конкретен член на гилдията - отнесете го към офицер. Ако не е свързано с гилдията – запазете го за себе си.

Разбираемо е, че разделяте опит заедно с други хора от гилдии или просто персонално, но не е нужно да крещите в гилдията половин час или повече какво ви се е случило или какво е направил някой си. Не всички имат нашите стандартни за гилдия, така че те могат и да бъдат проблемни.

4.Не изисквайте от другите предмети. 

Не толерираме просяци.
Единственото, което можете да изисквате от гилдията е колко ще струва някой да ви направи торба - за пример (като му плащате материалите). Повечето пъти нещата не са толкова скъпи, в случая просто му помагате, за да си закупи нови материали. На каква цена ще ви ги даде това зависи от него. Това като цяло зависи и за енчантване, като все пак там идеята е да се платят материалите. Каквато и цена да ви изискват за предмет/енчант/или друго не излизайте от правилата на гилдията.

5. Помагай на членовете на гилдията търсещи помощ (за куестове, camping и т.н.).

Ако имаш нужда от помощ, винаги е хубаво да я намериш от някои от другите членове на гилдията – все пак затова сме гилдия – да си помагаме и да сме единни.Не само помагаш на други, които ще ти върнат помощта, но и си създаваш добри връзки с хората в гилдията. Случва се да имаш нужда от някаква помощ, за куест например и винаги е добре когато някой дойде и ти помогне.  Също така, колко пъти ви се е случвало когато ви бият , тези които просто стоят и гледат да помогнат? Ние трябва да бъдем тези хора, ако си вървите и някой има нужда от помощ – помогнете им. Ако сте в ареа и други гилд членове се нуждаят от помощ, групирайте се с тях и им помогнете да си вземат належащото нещо. Естествено никой не е задължен да помага на друг и това не трябва да се очаква.

6. В които и да са прозорци, изказвайте всички думи, не с недомлъвки и диалекти.

Кратките изрази като  („ко прайте ве?“ или „ко стаа?“) не ви спестяват време, просто с тях изглеждате като идиот. Просто ви молим да пишете като нормален човек.

 7.Ако предмет е сложен като Greed, можете да го поискате с Need само ако ще го ползвате с този си герои.

Другият вариант е да попитате „Може ли да го взема ако никой не го иска?“ Идеята на това е да засилите героя, с когото играете сега. Колкото по-добре се държите с хората в гилдията, толкова по-голям е шансът хората да ви разрешават да взимате предмети, ако се нуждаете от тях за други цели. Единствения начин да вземете предмет за вашия алтернативен герой е, ако другите не се нуждаят от него.
И не крадете предмети, за да ги продадете после – хванем ли ви, ще ви изгоним.

8. Ако сте се записали за някой рейд елате навреме.

Ако се записвате за групиране на гилдията към някоя инстанция/рейд, в който не сте 100% сигурен че ще дойдете, се запишете към резервите. Това ще спести време за останалите, ако не дойдете и ще освободи място за тези, които могат да дойдат. Ако знаете, че ще дойдете, но ще закъснеете малко, моля кажете на вашия клас лидер предварително за това.
 

9. Моля, внимавайте с думите си в канала на гилдията, както и на Вентрило/Тиймспийк/Skype.

Представете си следната ситуация: В гилд чата вървят няколко нецензурни думи. Член на гилдията с име Х има сестра/дете на 10 годинки и... изведнъж детето вижда „тази е егати пут*ата”. Или дори по-лошо – чува го в тонколоните на компютъра.. Доста неприятно. Просто внимавате с нецензурираните думи, ако знаете, че децата на членове на гилдията играят заедно с тях.Обикновено няма проблем, но в нормално време когато знаете че има по-млади играещи, дръжте лошите думи до минимум.
Нещата, които виждаме не винаги са реални! Те са само предположения на мозъка.

Неактивен MERLLIN

  • Knight
  • *
  • Публикации: 40
  • EVO Karma: -4
  • MERLIN
Re:Angels Of Heavan Alliance
« Отговор #1 -: Ноември 29, 2009, 07:06:37 pm »
Ориентирана е единствено към PvE игра.

Трябват ни сериозни хора които могат да райдват поне 3 пъти седмично. Всички работим и учим и знаем как е с времето, но хора които се появяват от време на време веднъж в месеца просто не са полезни.

Ако имате въпроси винаги можете да направите един герой и да попитате някой от нас каквото ви интересува, или да използвате форума.

Приемат се само герой с левал 70+

Бланката ви за влизане в гилдията трябва да изглежда така:

Име:
Име на героя:
Години:
Клас:
Професии:
Колко героя имате и какви:
Предишен PvE опит:
PvE играч ли сте или PvP:
Какво очаквате от гилдията:
Колко често играете:
Няколко думи за вас:

(Използваите копи и пеист за да попълните ще се изисква от всеки член на гилдията.)

Приемат се само герой с левал 70+

Преди да кандидатствате е задължително да се запознаете с правилата на Гилдията който се спазват на 100%
Както вече прочетох играта в гилдията не е право а привилегия.
« Последна редакция: Ноември 29, 2009, 07:48:30 pm от MERLLIN »
Нещата, които виждаме не винаги са реални! Те са само предположения на мозъка.

Неактивен CrasHbg

  • Knight
  • *
  • Публикации: 12
  • EVO Karma: 0
  • I'll BE BACK :)
Re:Angels Of Heavan Alliance
« Отговор #2 -: Ноември 29, 2009, 07:20:30 pm »
Име: Симеон
Име на героя: Bgcrash
Години: 19
Клас: Paladin
Професии: Mining & Engineering
Колко героя имате и какви: (1-Death Knight, Dranei, LVL:67)(2-Night Elf, Druid, LVL:31)(3-Shaman, Dranei, LVL:25)
Предишен PvE опит: Една година съм играл в Нефелин друг пиратски сървър и в близзард съм играл още 3 месеца
PvE играч ли сте или PvP: Харесвам PvP но съм по скоро PvE играч по ме бива
Какво очаквате от гилдията: Пе сериозни и по точни може и малко по разбиращи :)
Колко често играете: Всеки ден с малки изклучения
Няколко думи за вас: Амм аз си играя WoW за забавление така че съм просто забавен :D

Неактивен MERLLIN

  • Knight
  • *
  • Публикации: 40
  • EVO Karma: -4
  • MERLIN
Re:Angels Of Heavan Alliance
« Отговор #3 -: Ноември 29, 2009, 07:30:56 pm »
Бланката ви за влизане в гилдията трябва да изглежда така:

Име: Тихомир
Име на героя: Merlinn
Години: 36
Клас: Paladin holly
Професии: Миньор , Енчантер
Колко героя имате и какви: 2 героя плюс един Warrior
Предишен PvE опит: Раид лидер всички райдове преди бърнинг, Всички раидове съм водил без да стигна до Илидан в близард.
PvE играч ли сте или PvP: PvE
Какво очаквате от гилдията: Да се развие добре и да имаме добра организационна култура. Да научи играчите да деистват в екип.
Колко често играете:почти всеки ден по няколко часа когато съм свободен.
Няколко думи за вас: играя от излизането на играта почти. Играл съм в нефелин след това близард след като започна да играе и сина ми и половината ми приятели се регнах тук. Познанията ми за играта са добри. водил съм райдове от по 40 човека и имам някаква представа за нещата.
Нещата, които виждаме не винаги са реални! Те са само предположения на мозъка.

Неактивен MERLLIN

  • Knight
  • *
  • Публикации: 40
  • EVO Karma: -4
  • MERLIN
Re:Angels Of Heavan Alliance
« Отговор #4 -: Ноември 29, 2009, 07:58:34 pm »
Bl1zAlkA7a  Значи от теб се иска само да качиш 70+
« Последна редакция: Ноември 29, 2009, 08:32:00 pm от MERLLIN »
Нещата, които виждаме не винаги са реални! Те са само предположения на мозъка.

Неактивен kennelcrash

  • Knight
  • *
  • Публикации: 41
  • EVO Karma: -2
  • evo user
Re:Angels Of Heavan Alliance
« Отговор #5 -: Ноември 30, 2009, 12:28:23 pm »
Не сте дали хора в играта ,с които да може да се свържем ,ако искаме да се присъединим.

Неактивен CrasHbg

  • Knight
  • *
  • Публикации: 12
  • EVO Karma: 0
  • I'll BE BACK :)
Re:Angels Of Heavan Alliance
« Отговор #6 -: Ноември 30, 2009, 05:46:41 pm »
Не сте дали хора в играта ,с които да може да се свържем ,ако искаме да се присъединим.

Трябва да попълниш анкетата тук в форума за да те одобри :) ако реши :)

Неактивен a3best

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 584
  • EVO Karma: -52
  • No One Lives Forever
Re:Angels Of Heavan Alliance
« Отговор #7 -: Ноември 30, 2009, 08:58:54 pm »
Здравейте :)

Име: Пламен
Име на героя: Acelera
Години: 21
Клас:Warrior
Професии:Tailoring & Enchanting
Колко героя имате и какви: 1 Warrior
Предишен PvE опит: Раид лидер
PvE играч ли сте или PvP: PvP
Какво очаквате от гилдията:Нещо Различно от другите
Колко често играете: Когато почивам, и след работа ;)
Няколко думи за вас: Еми.. Аз съм си аз :)

Неактивен MERLLIN

  • Knight
  • *
  • Публикации: 40
  • EVO Karma: -4
  • MERLIN
Re:Angels Of Heavan Alliance
« Отговор #8 -: Ноември 30, 2009, 09:42:58 pm »
Не сте дали хора в играта ,с които да може да се свържем ,ако искаме да се присъединим.
От попълнените бланки се виждат имената на геройте ни
Нещата, които виждаме не винаги са реални! Те са само предположения на мозъка.

Неактивен MERLLIN

  • Knight
  • *
  • Публикации: 40
  • EVO Karma: -4
  • MERLIN
Re:Angels Of Heavan Alliance
« Отговор #9 -: Ноември 30, 2009, 09:44:17 pm »
Здравейте :)

Име: Пламен
Име на героя: Acelera
Години: 21
Клас:Warrior
Професии:Tailoring & Enchanting
Колко героя имате и какви: 1 Warrior
Предишен PvE опит: Раид лидер
PvE играч ли сте или PvP: PvP
Какво очаквате от гилдията:Нещо Различно от другите
Колко често играете: Когато почивам, и след работа ;)
Няколко думи за вас: Еми.. Аз съм си аз :)
Добре дошъл при нас , пожелаваме ти приятна игра.
Нещата, които виждаме не винаги са реални! Те са само предположения на мозъка.

Неактивен invisibleboy

  • Knight
  • *
  • Публикации: 1
  • EVO Karma: 0
  • evo user
Re:Angels Of Heavan Alliance
« Отговор #10 -: Декември 01, 2009, 03:19:21 am »
Име:иван
Име на героя:invisibleboy
Години:19
Клас:rogue
Професии:inscription
Колко героя имате и какви: имам 3 героя 1 death king (62lvl) и 1 paladin (66lvl)+ rouga
Предишен PvE опит: раид лидер
PvE играч ли сте или PvP: ПвП
Какво очаквате от гилдията: Да са сериозни хората в нея и да се развие добре
Колко често играете:всеки ден
Няколко думи за вас: много луд :)
« Последна редакция: Декември 01, 2009, 03:23:36 am от invisibleboy »

Неактивен a3best

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 584
  • EVO Karma: -52
  • No One Lives Forever
Re:Angels Of Heavan Alliance
« Отговор #11 -: Декември 01, 2009, 01:23:38 pm »
Здравеите ! Вече Гилда си има и официален Вентрило Сървар който ще е необходим за раидове по нататак също за арени, само за гилда, и за потребителите на ево има канал ! Заключен е само канала на гилда, там ще влизат само членове на гилда !

единственото което ви трябва е да си свалите Ventrilo от ТУК значи IP-to през което ще влизате е 84.54.176.6 с порт 3784

Успех  :clover:


ЕДИТ : Бях объркал IP-to сега в момента трябва да е наред всичко !!

IP - 84.54.176.6

port - 3784
« Последна редакция: Декември 02, 2009, 12:51:11 am от a3best »

Неактивен MERLLIN

  • Knight
  • *
  • Публикации: 40
  • EVO Karma: -4
  • MERLIN
Re: Angels Of Heavan Alliance
« Отговор #12 -: Август 25, 2011, 10:17:55 pm »
Направих малка страничка във феисбук.
http://www.facebook.com/pages/Angels-of-Heavens/124446297652750?sk=wall

Надявам се да оцените старанието и отделеното време. Както и на вашата помощ за развитие.
Нещата, които виждаме не винаги са реални! Те са само предположения на мозъка.

Неактивен spooky

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1276
  • EVO Karma: 138
  • Като я няма Тръпката , мерси ти за Трътката
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Venerra,Oziris
Re: Angels Of Heavan Alliance
« Отговор #13 -: Август 26, 2011, 12:10:55 am »
Аз пък ще ви пожелая успех в начинанията и замислеите , които ще решите да реализирате.Дано имате повече членове и  най-вече , спазвате правилата написани за хората в гилдията.
 :clover:
 :clover: :clover:
Uno Sanctum

Problem

  • Гост
Re: Angels Of Heavan Alliance
« Отговор #14 -: Август 26, 2011, 06:15:02 am »
Аз пък ще ви пожелая да се забавлявате  :cap: