Автор Тема: Летящ холандец  (Прочетена 4356 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен echkata

  • Knight
  • *
  • Публикации: 6
  • EVO Karma: 0
  • evo user
Re: Летящ холандец
« Отговор #15 -: Ноември 22, 2011, 01:05:50 am »

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: Летящ холандец
« Отговор #16 -: Ноември 22, 2011, 01:11:11 am »
Дори да не ти виждаме маунта, трябва поне да ти се вижда бъфа с маунта, или поне преди по бг-тата ставаше така. От друга страна, едва ли някой ще си пусне хак и ще застане в центъра на Даларан, че да го видат всички... По-скоро е някакъв графичен бъг, съпроводен със солиден лаг от въпросният играч, както се вижда и на снимката.
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!

Problem

  • Гост
Re: Летящ холандец
« Отговор #17 -: Ноември 22, 2011, 01:17:48 am »
имал съм случаи да изляза от БГ със икона на 2 моунта  :smart:

Неактивен echkata

  • Knight
  • *
  • Публикации: 6
  • EVO Karma: 0
  • evo user
Re: Летящ холандец
« Отговор #18 -: Ноември 22, 2011, 01:25:14 am »
И аз гледам снимката даже и аз бих повярвал,че ползвам в тази ситуация.Свястно обяснение защо я  няма иконата на маунта под икотната ми не намирам. Може би, защото съм в даларан и ме е диз-маунтнал => да е изчистел иконата на маунта.И в следствие на това той да ме е снимал докато съм набивал alt+f4.

Неактивен hebectyjlka

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 128
  • EVO Karma: 3
    • BloodSheD
  • Side: For The Horde
  • Герой: Hebectyjlka
Re: Летящ холандец
« Отговор #19 -: Ноември 22, 2011, 01:35:37 am »
Дори да не ти виждаме маунта, трябва поне да ти се вижда бъфа с маунта, или поне преди по бг-тата ставаше така. От друга страна, едва ли някой ще си пусне хак и ще застане в центъра на Даларан, че да го видат всички... По-скоро е някакъв графичен бъг, съпроводен със солиден лаг от въпросният играч, както се вижда и на снимката.

Нелогично е да си пуснеш hack в Dalaran, да, особено като си герой с 280% mount speed, но това нищо не доказва.

Аз лично ще направя няколко теста в близките дни - не знам точно кога, зависи кога ще имам време за WoW - и ще снимам клипче с Fraps, стига да мога да го покажа с клип, естествено - ако наистина се получава от много lag много трудно ще успея да го възпроизведа, но ще опитам.

Междувременно, ако може някой admin да провери сървър логовете за нещо нередно ще бъде от голяма полза, благодаря предварително!  :clover:

P.S. Позата на героя е много странна - не ми изглежда сякаш пада или лети, а изглежда сякаш е седнал на mount. Нямам Orc герой, някой ако може да потвърди, благодаря.
« Последна редакция: Ноември 22, 2011, 07:05:34 am от hebectyjlka »

Hebectyjlka - Protection Paladin; Kosmodisk - Resto Druid; Caladhiel - Fire Mage
You should never argue with idiots because they will just drag you down to their level....then beat you with experience!

Неактивен BulgarianSS

  • EVOWOW Fan
  • Challenger
  • *
  • Публикации: 2655
  • EVO Karma: -87
  • Искам да стигна -1000 репутация !
    • Star Gate of EvO
  • ISP: Pernik Lan
  • Side: For The Horde
  • Герой: Skins
Re: Летящ холандец
« Отговор #20 -: Ноември 22, 2011, 08:45:03 am »
То си има логове,малък яд е да се погледнат.
"Stay Foolish, Stay Hungry"

untaught

  • Гост
Re: Летящ холандец
« Отговор #21 -: Ноември 22, 2011, 11:18:59 am »
То си има логове,малък яд е да се погледнат.
Логовете като лагваш страхотно казват, че си tele hack. :fun:
Ясно, че изяде бана заради нас един вид, макар не точно, но айде стига с тоя хейт...

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: Летящ холандец
« Отговор #22 -: Ноември 22, 2011, 11:38:43 am »
Не е с hack.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database