Автор Тема: lock бъгва на BG  (Прочетена 3475 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
lock бъгва на BG
« -: Октомври 24, 2011, 06:52:17 pm »
Раклата ясно се вижда. Използването на този бъг, особено след като работят катапултите е повече от малоумно, но явно така се прави, след като алианса е завзел флага при катапултите. А аз се чудя как трето поредно BG ни взимат базата без да са завзели нито катапултите, нито летящия кораб. Това мисля, че до скоро се наказваше.





    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!

Неактивен dready

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 58
  • EVO Karma: -2
Re: lock бъгва на BG
« Отговор #1 -: Октомври 26, 2011, 09:32:34 am »
Раклата ясно се вижда. Използването на този бъг, особено след като работят катапултите е повече от малоумно, но явно така се прави, след като алианса е завзел флага при катапултите. А аз се чудя как трето поредно BG ни взимат базата без да са завзели нито катапултите, нито летящия кораб. Това мисля, че до скоро се наказваше.



Не знам какво си мислиш и какво се чудиш ,но тази "ракла" така си стоеше 5-те минути, които затваряше battlegrounda.Дори на снимката се вижда ,че никой не я ползва.Eдинственият който мина  зад портата беше 1 войн,но предолагам всички знаете как е успял.( c Charge)
« Последна редакция: Октомври 26, 2011, 09:44:37 am от dready »

Неактивен rhapsody

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 706
  • EVO Karma: 20
  • Baul
  • Side: For The Alliance
Re: lock бъгва на BG
« Отговор #2 -: Октомври 26, 2011, 10:36:52 am »
Да бе тя се е появила от нищото :mrgreen: Такива трябва да се наказват! Дори и 5 минути да е това BG, що трябва да се появи олигофрен който да го развали!!!

Неактивен nettshow

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 682
  • EVO Karma: -16
Re: lock бъгва на BG
« Отговор #3 -: Октомври 26, 2011, 10:37:18 am »
Да бе тя се е появила от нищото :mrgreen: Такива трябва да се наказват! Дори и 5 минути да е това BG, що трябва да се появи олигофрен който да го развали!!!
+1

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: lock бъгва на BG
« Отговор #4 -: Октомври 26, 2011, 11:14:42 am »
Не знам какво си мислиш и какво се чудиш ,но тази "ракла" така си стоеше 5-те минути, които затваряше battlegrounda.Дори на снимката се вижда ,че никой не я ползва.Eдинственият който мина  зад портата беше 1 войн,но предолагам всички знаете как е успял.( c Charge)

Момент, същото това бг ордата 3 пъти ни взе базата, интересно как е станало като не са ползвали раклата. На снимката не знам ти какво виждаш, но аз виждам ракла и до нея наредени 3ма човека, дали я ползват или не - не се знае. Дори и да не я ползват, самият факт че я има е за наказание, според мен.
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!

Неактивен gazar

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 252
  • EVO Karma: -38
  • Side: For The Alliance
Re: lock бъгва на BG
« Отговор #5 -: Октомври 26, 2011, 11:54:17 am »
Момент, същото това бг ордата 3 пъти ни взе базата, интересно как е станало като не са ползвали раклата. На снимката не знам ти какво виждаш, но аз виждам ракла и до нея наредени 3ма човека, дали я ползват или не - не се знае. Дори и да не я ползват, самият факт че я има е за наказание, според мен.
Ако беше го снимал когато ползва раклата тогава със сигурност веднага щеше да има бан.Може да се защити като каже:ОО не съм слагал аз раклата.Не съм я ползвал.И следователно не трябва да има бан.Ако беше изчакал малко да я ползвал.Бързата работа срам за майсторал :clover:

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: lock бъгва на BG
« Отговор #6 -: Октомври 26, 2011, 12:15:06 pm »
Ако беше го снимал когато ползва раклата тогава със сигурност веднага щеше да има бан.Може да се защити като каже:ОО не съм слагал аз раклата.Не съм я ползвал.И следователно не трябва да има бан.Ако беше изчакал малко да я ползвал.Бързата работа срам за майсторал :clover:

Айде няма нужда точно ти да ми даваш съвети как да си правя репортите, right? Има си хора, които ще преценят дали ще се сложи наказание или не, а ти определено не си от тях. Уроците по фотография са в другата стая, така че бегай там да преподаваш.
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!

Неактивен gazar

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 252
  • EVO Karma: -38
  • Side: For The Alliance
Re: lock бъгва на BG
« Отговор #7 -: Октомври 26, 2011, 12:57:14 pm »
Айде няма нужда точно ти да ми даваш съвети как да си правя репортите, right? Има си хора, които ще преценят дали ще се сложи наказание или не, а ти определено не си от тях. Уроците по фотография са в другата стая, така че бегай там да преподаваш.
Нямаш на представа какво искам да ти кажа.И нямаш на представа от много работи.
Когато се научиш да обвиняваш другите тогава го прави.Няма смисъл да се правиш на интересен. :blink:

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: lock бъгва на BG
« Отговор #8 -: Октомври 26, 2011, 01:31:01 pm »
Нямаш на представа какво искам да ти кажа.И нямаш на представа от много работи.
Когато се научиш да обвиняваш другите тогава го прави.Няма смисъл да се правиш на интересен. :blink:

Dude, снимката е правена 15 секунди преди да свърши BG-то, затова нямаше кога да чакам да ги хвана в по-"удобен" момент. Затова и ти казах, като не знаеш как седят нещата да не се обаждаш. Много добре имам на представа какво искаш да ми кажеш, но явно ти не поемаш от това, което се опитвам да ти обесня.  Първо, че никой няма да тръгне да бъгва когато има противников играч до него, второ че нямаше време кога да ги дебна за по-удобна снимка. Може би трябваше да ги помоля да се наредят в редица и да кажат "зеле"? Така щеше ли да те удовлетвори? Човека, които се прави на интересен си ти, не аз. Спри да критикуваш, може да си мислиш, че правиш градивна критика, но повярвай - бъркаш.

Снимал съм ги, пуснал съм тема, хората които трябва - ще решават дали са за наказание или не. Стига спами излишно темата, като ми обесняваш под какъв ъгъл и на каква светлина е трябвало да ги снимам.
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!

Неактивен dready

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 58
  • EVO Karma: -2
Re: lock бъгва на BG
« Отговор #9 -: Октомври 26, 2011, 05:03:59 pm »
Да бе тя се е появила от нищото :mrgreen: Такива трябва да се наказват! Дори и 5 минути да е това BG, що трябва да се появи олигофрен който да го развали!!!

Не съм сигурен дали ме разбираш.На всеки е ясно кой и как се е появила тази ракла , вижда се и на снимката.Не споря заради това

Момент, същото това бг ордата 3 пъти ни взе базата, интересно как е станало като не са ползвали раклата. На снимката не знам ти какво виждаш, но аз виждам ракла и до нея наредени 3ма човека, дали я ползват или не - не се знае. Дори и да не я ползват, самият факт че я има е за наказание, според мен.

Освен тази ракла, друга злоупотреба аз не виждам , ако админа вижда такава ще си накаже играчите. Но да твърдиш друго освен това някак си не върви .Аз също мога да кажа ,че имаше човек от хордата , които ги предупреди да не минават , защото иначе ще бъдат наказани.Но немога да го докажа с снимка.А твоята показва 3те играча , как седят на разстояние от камака. Не знам как са стояли нещата предишните 3 БГ-та , ако имаш още снимки покажи ги. За моментите когато са ви вземали базата , аз явно съм ги пропуснал .Поне в 5те минути които траеше бг-то не видях такова нещо. И отново нито аз нито ти(предполагам) можем да го докажем.
   Целта на поста ми не е да се заяждам или да не се наказват тези герой. А ако се наказват , да е заради това което са направили , не зарази нещо което може би са направили.

Неактивен confuze

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 155
  • EVO Karma: -19
Re: lock бъгва на BG
« Отговор #10 -: Октомври 26, 2011, 05:12:06 pm »
ми ае баннем лока и останалите 14 хорди от BG'то, щото са се възползвали от бъга.

Неактивен sunrisemixes

  • Knight
  • *
  • Публикации: 48
  • EVO Karma: 4
  • free user
  • Side: For The Horde
  • Герой: sint* / outb*
Re: lock бъгва на BG
« Отговор #11 -: Октомври 26, 2011, 06:00:40 pm »
Добави и мен към списъка с тия дето бъгват, щото редовно блинк-вам вратата и си взимам базата когато съм с мага, дори хора са ми уиспвали с думите "мислиш че е редно това което правиш" ... ми пука ми щото честно казано това БГ е надпревара кой и как ще бъгне повече и как ще се наредиш пред базата на другите за да ги погриндиш още поне 1 минутка или my favorite -> уяден уориър влиза с `charge` бие квото може после `intervene` до хеалaра отвън за 1-2 флашки и `intercept` пак вътре че двама ентусиаста се родиха ...

Мога да кажа и няколко думи отностно лока/раклата но ще бъдат изтълкувани погрешно ...

Та може би повечето свикнахме с блинк/грип/чардж но с раклите наистина става прекалено мисля че има доста сртанни екземпляри които незнаят кое как и къде ... затова може би първо е по добре да бъдат предупредени преди да искате главите им, като за начало някои моралист може да направи 1 тема какво НЕ трябва да правим на БГ .

 :blink:



Неактивен confuze

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 155
  • EVO Karma: -19
Re: lock бъгва на BG
« Отговор #12 -: Октомври 26, 2011, 06:12:35 pm »
ми ае баннем всички дето са играли IoC.

Неактивен rhapsody

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 706
  • EVO Karma: 20
  • Baul
  • Side: For The Alliance
Re: lock бъгва на BG
« Отговор #13 -: Октомври 26, 2011, 08:03:46 pm »
Бас ловя, че ако някой от алианса беше направил същото пак щеше да има толкова много постове от "некомпетентните"  :-), обаче в друга насока!!

Такива трябва да се наказват!

Някой от вас да гледа, чете, вижа ли и т.н. някъде думата бан  :evilmad: Айде не ми извъртайте думите само да си имаме уважението! Поста ми се отнасяше за всички и грам не ме интересува кой кой е и за к`во се бори! Има си правила. Дано човека който е пуснал раклата си вземе поука (няма да се разбере кой е) и да не прави педалски изпълнения за напред с цел да развали кефа на ~20 играча!

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: lock бъгва на BG
« Отговор #14 -: Октомври 26, 2011, 08:20:41 pm »
Под наказание може да се разбират много неща. Примерно може да се сложи desertior марка за ден-два. Може и да се размине само с предупреждение. Дори и да не се накаже човека, надявам се, че хората прочели темата ще си вземат поука и няма да повтарят грешката на лока, бъгнал на тази снимка. Тогава темата пак ще ми е от полза.

dready, аз никъде не съм твърдял че някой е ползвал раклата, ако ми прочетеш поста сам вижда, че съм казал, че има хора до раклата, но не знам дали я ползват или не. Както и в първият си пост казах, трябва да се накаже човека направил раклата, дори тя да е ползвана или не. И не други снимки нямам, не ми е работа да ходя и да следя хората какво правят по бг-тата, това е работа на GM-тата. Видял съм раклата, снимал съм я, друго не мога да направя.

sunrisemixes, не съм съгласен с теб. Особено сега след като работят катапултите и стенобойните машини. Преди верно си беше голяма надпревара кой ще бъгне, но при положение, че сега BG-то работи доста добре и може да се правят големи мелета на него, както стана и вчера, мисля че е тъпо да се ползват бъгове, били и незначителни като blink-а. Coldlady беше предупреден и в последствие мисля, че и наказание имаше, точно заради ползването на blink, на едно друго BG.

Колкото до това кой от съюза, кой от ордата - за мен няма значение, не веднъж съм правил забележки и на хора от съюза да не се възползват от бъга, както и на няколко пъти съм и пускал тема с такива.

BG-то дали трае 2, 5, 10, 12 минути няма никакво значение. Това дали бъгера е от съюза или ордата - също. Има значение, че същият този човек пречи на останалите n броя играчи да се наслаждават на BG-то, пък било и то за кратко. Едва ли на някой му е приятно някой да му разваля играта, като се възползва от такива малки трикове. На мен лично - не ми е.
« Последна редакция: Октомври 26, 2011, 08:23:08 pm от zeraful »
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!