Автор Тема: Stolen Acc  (Прочетена 1318 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен dready

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 58
  • EVO Karma: -2
Stolen Acc
« -: Януари 04, 2010, 10:37:26 pm »
Пробема е следният ,преди време докато се играеше TBC имах герои Priest Dwarf на име Payforfree(регистрацията ми във Форумът също е от тогава).Така се получи ,че спрях да играя ,но на скоро отново ми се доигра.Реших да влезна ,след като си написах ацц-то и паса не стана нищо.Помислих че бъркам паролата и пробвах да си я върна от саита ,но отново нищо не стана.Тогава вече реших че героят е изтрит и си направих нов.Написах същото име (Payforfree), но вместо това излезна "Pyforfree".Отново реших че аз съм объркал нещо.Но преди няколко дни ми казаха ,че са видяли даденият герои в играта.Опитах се да се свържа с него но без Успех.Писах и на Requiem но тои не успя да ми обърне внимание,за това пускам тази тема.

Според мен е сменен оригиналният майл  с  които съм регистрирал аццто.Аз ги помня,но незнам към кои да се обърна.Моля за помощ.

Благодаря.

Неактивен HokauT

  • EVOWOW Fan
  • Duelist
  • *
  • Публикации: 1396
  • EVO Karma: 25
  • You shall not pass!
Re:Stolen Acc
« Отговор #1 -: Януари 04, 2010, 10:41:28 pm »
Пробема е следният ,преди време докато се играеше TBC имах герои Priest Dwarf на име Payforfree(регистрацията ми във Форумът също е от тогава).Така се получи ,че спрях да играя ,но на скоро отново ми се доигра.Реших да влезна ,след като си написах ацц-то и паса не стана нищо.Помислих че бъркам паролата и пробвах да си я върна от саита ,но отново нищо не стана.Тогава вече реших че героят е изтрит и си направих нов.Написах същото име (Payforfree), но вместо това излезна "Pyforfree".Отново реших че аз съм объркал нещо.Но преди няколко дни ми казаха ,че са видяли даденият герои в играта.Опитах се да се свържа с него но без Успех.Писах и на Requiem но тои не успя да ми обърне внимание,за това пускам тази тема.

Според мен е сменен оригиналният майл  с  които съм регистрирал аццто.Аз ги помня,но незнам към кои да се обърна.Моля за помощ.

Благодаря.

Странно, след 6 месеца неактивен акаунт се изтрива. Хм... а може след като ти се е изтрил героя някой друг да е заел името ти?
Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си и майната й на репутацията!

Неактивен dready

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 58
  • EVO Karma: -2
Re:Stolen Acc
« Отговор #2 -: Януари 04, 2010, 11:14:43 pm »
Странно, след 6 месеца неактивен акаунт се изтрива. Хм... а може след като ти се е изтрил героя някой друг да е заел името ти?


Ами помислих и за този вариант, но ще е странно някои да е направил точно копие но героят (Prest-Dwarf-Мъж) , не вярвам за малкото времето  през което  играех да съм се здобил с фенове , не бях сила в сървърът.Не мисля че е нов герои, но само админ може да изясни това.

Неактивен NoSoul

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 74
  • EVO Karma: 2
  • Mob++
Re:Stolen Acc
« Отговор #3 -: Януари 04, 2010, 11:17:25 pm »
Payforfree го гледах тия дни в гилда, беше онлайн. 80 лвл приист, нали така?
Finalshine, Lessqq ingame
retired

Неактивен dready

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 58
  • EVO Karma: -2
Re:Stolen Acc
« Отговор #4 -: Януари 04, 2010, 11:20:20 pm »
Да,същият.Но аз го оставих 70лв това беше макс.И пак да се потретя: Priest-Dwarf-Мъжко с грозна узъбена мутра
« Последна редакция: Януари 05, 2010, 02:17:31 am от dready »

Неактивен Healzi

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 432
  • EVO Karma: -94
  • evo user
Re:Stolen Acc
« Отговор #5 -: Януари 05, 2010, 11:40:12 am »
Да,същият.Но аз го оставих 70лв това беше макс.И пак да се потретя: Priest-Dwarf-Мъжко с грозна узъбена мутра
ам оня може да се е подстригал да барбършопа  :freak: :freak:

Неактивен Angerfist

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 893
  • EVO Karma: 5
  • One sick Bastard. Iceheart
Re:Stolen Acc
« Отговор #6 -: Януари 05, 2010, 01:39:04 pm »
Той хубаво може да се е подстригал, но не може да му смени мутрата и пола на джуджака...  :clover:
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят ХАОСА... A.C.A.B.

If you wake up at a different time and in a different place, could you wake up as a different person ?Тя ми вика "ама аз си имам гадже" ... то и аз си имам телевизор вкъщи, ама ходя на кино нали !?!?!

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re:Stolen Acc
« Отговор #7 -: Януари 05, 2010, 02:44:46 pm »
Що си давате паролите на тоя дето не трябва?

Не ми отговаряйте.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database