Автор Тема: Mind Sear  (Прочетена 4642 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Sparrow

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 945
  • EVO Karma: -49
  • Mithrandir's Follower
Mind Sear
« -: Май 05, 2009, 09:08:37 pm »
Значи тази магия http://thottbot.com/s53022 прави откачен демидж. Или пак е някъв бъг със айтем или просто магията е бъгната. Видял съм е на играча Merllin. Въпросната магия се пуска до безкрай (на секунда по 10 пъти минимум и нямаше как да снимам всички), и прави 7к на секунда. Ще постна снимки след малко, още чакам обработка.

П.С. Мерлин разбирам, че си фр, обаче да ползваш бъгове... обоснови се по някакъв начин.

П.С.2 Поствам темата тук, защото ако е бъг то има хора, които се възползват от него. Ако не е... моя грешка.

П.С.3 Качил съм снимките, но пише Waiting Approval! Които може нека да ги види.

[attachment deleted by admin]
« Последна редакция: Май 05, 2009, 09:25:30 pm от Sparrow »
Master of doom, by doom mastered! - Nienor Niniel for Turin Turambar Dagnir Glaurunga.
As long as we are alive we will hope! - Gandalf.
...and Tolkien shall never die! - Me.

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Re:Mind Sear
« Отговор #1 -: Май 06, 2009, 03:46:33 am »
Очаквам мнението на мерлин за използването на въпросната магия.

Неактивен Crussader

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 97
  • EVO Karma: -1
Re:Mind Sear
« Отговор #2 -: Май 06, 2009, 08:55:04 am »
Хехе първо да подчертая,че несъм ползвал каквито и да бъгове и хакове за вдигане на лвл и т.н.
Мхм а относно тази магия..хмм ами както да ти кажа това беше бъг от играта.т.е като сървара крашна имах 1 бъф iner fire ili нещо такова.Беше ми се бъгнал и имах 7 такива  :freak: и си биех...изчаках 3 мин да се махне и си продължих...а доколкото до тоя бъг в по горните теми исках и аз да го пробвам,но незнаех че може да се пуска на мен и го хвърлих за да си взема 1 зелен итем за разрушение.Това е от мен дано разберете за какво става на дума..
Ако искате още снимки и аз имам такива на които хорда ми прати 5 цифрен дмг започващ от 20+
 :clover:

Неактивен Sparrow

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 945
  • EVO Karma: -49
  • Mithrandir's Follower
Re:Mind Sear
« Отговор #3 -: Май 06, 2009, 11:22:08 am »
Така. Разбрахме се с Мерлин, че самата магия е бъгната и магията Inner Fire вече не дава армор а спел демидж. Като е крашнал сървъра (по негова теза) магията се е кастнала 7 пъти (става въпрос за Inner Fire) и така му се дига дмг горе долу с 1000 и има 3к Спел демидж. Така е прайл 7к, но магията трябва да се фиксне, защото е ДоТ (тоест Щети за време) и прави близо 2к. Проблема е от сървъра. Решението е изцяло ваше.
Master of doom, by doom mastered! - Nienor Niniel for Turin Turambar Dagnir Glaurunga.
As long as we are alive we will hope! - Gandalf.
...and Tolkien shall never die! - Me.

Неактивен Crussader

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 97
  • EVO Karma: -1
Re:Mind Sear
« Отговор #4 -: Май 06, 2009, 11:27:17 am »
Магията си работи като хората :):) сащо както Mind Flay  само че масова.А това до бъга се извинявам късно се осетих...ако не ми вярвате ще постна снимка.
Благодаря за разбирането.
 :clover:

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re:Mind Sear
« Отговор #5 -: Май 07, 2009, 10:15:23 am »
Аз не виждам нещо да те оправдава?
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен Crussader

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 97
  • EVO Karma: -1
Re:Mind Sear
« Отговор #6 -: Май 07, 2009, 11:18:18 am »
Аз и не целя това чесно казано.Искам да кажа,че бъга,който казвате,че съм ползвал е неомишлен...нито съм искал да го ползвам нито нищо просто от 1 Дисканект и това се получи.Както и да е ще си вадя поука и ще следя за нередности и тем-подобни бъгове и в гилдията ми и изцяло.
Благодарим.
 :clover:

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re:Mind Sear
« Отговор #7 -: Май 07, 2009, 11:22:20 am »
Хехе първо да подчертая,че несъм ползвал каквито и да бъгове и хакове за вдигане на лвл и т.н.
Мхм а относно тази магия..хмм ами както да ти кажа това беше бъг от играта.т.е като сървара крашна имах 1 бъф iner fire ili нещо такова.Беше ми се бъгнал и имах 7 такива  :freak: и си биех...изчаках 3 мин да се махне и си продължих...а доколкото до тоя бъг в по горните теми исках и аз да го пробвам,но незнаех че може да се пуска на мен и го хвърлих за да си взема 1 зелен итем за разрушение.Това е от мен дано разберете за какво става на дума..
Ако искате още снимки и аз имам такива на които хорда ми прати 5 цифрен дмг започващ от 20+
 :clover:

Дай ми снимките на тези нарушители.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен Crussader

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 97
  • EVO Karma: -1
Re:Mind Sear
« Отговор #8 -: Май 07, 2009, 11:34:22 am »

Неактивен dae

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 737
  • EVO Karma: -11
  • One sick bastard. Dyxless, The proud one.
Re:Mind Sear
« Отговор #9 -: Май 07, 2009, 11:36:18 am »
И кое не ти харесва ? Не е бъг а късмета му за 2 години напред ...  :clover:
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят ХАОСА... A.C.A.B.
If you wake up at a different time and in a different place, could you wake up as a different person ?Тя ми вика "ама аз си имам гадже" ... то и аз си имам телевизор вкъщи, ама ходя на кино нали !?!?!

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re:Mind Sear
« Отговор #10 -: Май 07, 2009, 11:53:47 am »
И кое не ти харесва ? Не е бъг а късмета му за 2 години напред ...  :clover:

Не се обаждай където не ти е работата че ми е черно пред очите.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re:Mind Sear
« Отговор #11 -: Май 07, 2009, 11:27:37 pm »
Гадно стана с тези бъгове но поузвалите ги са си виновни  :confused:

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Re:Mind Sear
« Отговор #12 -: Май 08, 2009, 12:41:57 am »
Някой ще ми отговори ли на въпроса, който зададох в по-преден мой пост.
"Защо тези които пишете в темите за изгонените и вземате отношение по въпроса си мълчахте и когато изгоряха няколко хора всички излезе, че сте наясно за какво става дума?"
 Не сте по-малко виновни от провинилите се с това,че сте си замълчали.Така, че е излишно да коментирате каквото и да било.
Пак ви казвам, че каквото си направите в сървъра си е за вас. Мен изобщо не ме засягат вашите интриги, нападки и там подобни. За мен наградата е да има 2-ма доволни от сървъра и да се забавляват докато играят. Не ме карайте да гоня половината интриганти от сървъра и да останат само тези които знаят защо играят и се забавляват докато го правят!
:clover:
« Последна редакция: Май 08, 2009, 12:51:53 am от MeKeTa »