Автор Тема: Warrior - mining + ?  (Прочетена 4716 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен bambam

  • Knight
  • *
  • Публикации: 26
  • EVO Karma: -3
  • evo user
Warrior - mining + ?
« -: Август 09, 2009, 11:42:25 pm »
Става дума за Армс Уарьор , та въпросът ми е коя от двете комбинации е по добра  - мининг + енгенeeринг или мининг + джевелкрафтинг или друго   :unsure:

Неактивен monlew

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 789
  • EVO Karma: -22
  • Panika
Re:Warrior - mining + ?
« Отговор #1 -: Август 10, 2009, 08:36:07 am »
Праскай БС, ще ти е полезно, ако си нов в сървъра.

Неактивен mythical_sword

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 383
  • EVO Karma: -43
  • The Lord of the Rings
Re:Warrior - mining + ?
« Отговор #2 -: Август 10, 2009, 09:27:25 am »
Става дума за Армс Уарьор , та въпросът ми е коя от двете комбинации е по добра  - мининг + енгенeeринг или мининг + джевелкрафтинг или друго   :unsure:
   
Бих заложил на Mining и Blacksmithing. Въпрос на предпочитание.:clover:
The Ring yearns to go home, to return to the hand of its Master. They are one, the Ring and the Dark Lord

Неактивен daylight

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 130
  • EVO Karma: 37
Re:Warrior - mining + ?
« Отговор #3 -: Август 10, 2009, 12:00:06 pm »
Само не разбрах какво общо имат талантите на героя ти с професията ???

Freakazoid

  • Гост
Re:Warrior - mining + ?
« Отговор #4 -: Август 10, 2009, 08:50:44 pm »
Всичко има значение.....но не ми се обеснява

Неактивен mdae

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 75
  • EVO Karma: 3
  • One sick bastard.
Re:Warrior - mining + ?
« Отговор #5 -: Август 10, 2009, 10:26:43 pm »
Има значение само ако ще е  BS и се чуди брони или оръжия да специализира(prot или Fury) ...
Слабите се стремят към порядък, силните владеят ХАОС-А ...

Неактивен daylight

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 130
  • EVO Karma: 37
Re:Warrior - mining + ?
« Отговор #6 -: Август 12, 2009, 10:30:08 pm »
Принципно няма никакво отношение. Най-добрите предмети падат от босове и арени,а професиите служат /в повечето случаи/ за допълване на екстрите към тях. Можеш спокойно да си избереш каквито си искаш професии. Според мен   mining + jewelcrafting е по-добрата комбинация от двете.

FireSoul

  • Гост
Re:Warrior - mining + ?
« Отговор #7 -: Август 13, 2009, 10:23:03 am »
Аз пък мисля, че като за начало е добре да дига Мининг + БС, да си направи 1 такъв сет от БС, а като тръгне по босчета ще си хване по-добър. + Че БС има и няколко допълнения само за БС, които в доста случаи са били по-добри от други. (да не забравяме доскоро най-популяризирания бъгнат уепън от Macecrafting). Ако имаш много герои, уориъра може да го направиш Алхемист +Джуъл Крафтър, а да си грайндиш билки и глупости с другите герои. Аз съм нещо подобно на ДКто (БС+Инс), просто, защото по другите герои имам и мининг и херб, та дори и скин.

Неактивен pa4o

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1113
  • EVO Karma: 83
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Pachkito
Re:Warrior - mining + ?
« Отговор #8 -: Август 13, 2009, 11:32:45 am »
Според мен най-добре е Mining + BS  :-)

Неактивен monlew

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 789
  • EVO Karma: -22
  • Panika
Re:Warrior - mining + ?
« Отговор #9 -: Август 13, 2009, 01:47:15 pm »
Аз пък мисля, че като за начало е добре да дига Мининг + БС, да си направи 1 такъв сет от БС, а като тръгне по босчета ще си хване по-добър. + Че БС има и няколко допълнения само за БС, които в доста случаи са били по-добри от други. (да не забравяме доскоро най-популяризирания бъгнат уепън от Macecrafting). Ако имаш много герои, уориъра може да го направиш Алхемист +Джуъл Крафтър, а да си грайндиш билки и глупости с другите герои. Аз съм нещо подобно на ДКто (БС+Инс), просто, защото по другите герои имам и мининг и херб, та дори и скин.
1.Стормхералд не е бил бъгнат никога, а плачкахте, защото таурените най-често много ви го набиваха.Тогава таланта също даваше шанс за стън с мейс, и самия мейс и той и расовия на таурен и направо QQ
2.Най-изгодната комбинация е BS + JC, освен ако имаш някой да те снабдява с материялите от мининг или имаш друго геройче, което да ти ги набавя.

FireSoul

  • Гост
Re:Warrior - mining + ?
« Отговор #10 -: Август 13, 2009, 02:06:27 pm »
Хич не беше бъгнат. Не беше само таурени воини. Ами и шаманите? Стън прока беше бъгав, защото не може роуг на комбат с мейс да има по-малък стън прок.

Неактивен Crussader

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 97
  • EVO Karma: -1
Re:Warrior - mining + ?
« Отговор #11 -: Август 15, 2009, 03:58:12 am »
Ето ме пак на хоризонта.Малко алкохолен глад ме налегна :):)
Най-добрата комбинация за какавто и да Plate герой е Blacksmith и Jewelcraft за райдове и за pvp и Jewelcraft + Herb  за продажби=правене на пари :):)

Неактивен monlew

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 789
  • EVO Karma: -22
  • Panika
Re:Warrior - mining + ?
« Отговор #12 -: Август 15, 2009, 09:32:12 am »
Ето ме пак на хоризонта.Малко алкохолен глад ме налегна :):)
Най-добрата комбинация за какавто и да Plate герой е Blacksmith и Jewelcraft за райдове и за pvp и Jewelcraft + Herb  за продажби=правене на пари :):)
Определено си прав за JC + BS,стига да има кой да те снабдява с материялите.
Виж за пари е трудно в ево каквато и да е професия, защото някои хора се шашкат като чуят цена, за някои по необикновен итем, като Eternal Buckle, скоповете от инженерството.Виж за пвп професии е много различно.Инженерството е най-бойната професия, с тези бомби,динамити,но е въпрос на вкус и предпочитание.