Автор Тема: [spell][40120][Swift Flight Form] /cancelform бъг  (Прочетена 2153 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Bl1zAlkA7a

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1427
  • EVO Karma: -39
  • Side: For The Horde
  • Герой: Puhcho
[spell][40120][Swift Flight Form] /cancelform бъг
« -: Април 15, 2012, 03:49:01 pm »
В момента има много неприятен бъг, при който с махане на формата (независимо дали летя или не) ме изпраща до най-близката земя под мен (ако е в морето и под мен има лед, ме праща през него и трябва да стигна до дъното). По време на това мога да каствам само instant cast магии, но не мога да се движа.

Има два варианта, които са за приземяването:
1. телепортира ме направо на земята
2. виждам как пропадам

положителната страна е, че винаги действа като телепорт и независимо от височината, никога не ми взима деймидж
отрицателната - ако искам да ловя риби в морето (има едни точно определени, където само навътре се ловят) става така, че ако не използвам Mount получавам този гаден бъг, а не би трябвало да е така

П.П. бъгът не се влияе от Line of Sight и дори да съм над айсберг или лед, не го лови и пак пропадам
П.П.2 имам повече от 1 друид, а и други хора, които имат друиди се оплакаха от същото нещо

Неактивен nixxer

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 921
  • EVO Karma: 47
  • Цървул :D
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Nightwalker
Re: [spell][40120][Swift Flight Form] /cancelform бъг
« Отговор #1 -: Април 15, 2012, 04:09:08 pm »
Освен това ако си с Поп и левитираш в момента в който си махнеш левитацията умираш, без значение на каква височина си освен ако няма вода под теб. Също когато си махнеш левитацията би следвало да започнеш да падаш, а това не се случва, кликаш на бъфа и вече си мъртав.

П.П. Това което написах явно са го оправили с последния ъпдейт. Преди седмица си падах без да мога да реагирам. Моя грешка.
« Последна редакция: Април 15, 2012, 04:13:57 pm от nixxer »
The pain is my best friend.

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: [spell][40120][Swift Flight Form] /cancelform бъг
« Отговор #2 -: Април 16, 2012, 04:20:11 pm »
Нашишете коя е точно магията, ако е талант, кой левел на таланта и т.н.

Поствайте проблемите в отделни теми когато става дума за различни spells.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database